PiS chce wyczyścić urzędy z ludzi PO. Szef służby cywilnej "poleci" za Smoleńsk?

Część posłów PiS domaga się od nowych ministrów analizy zasadności dalszego zatrudniania osób, które współpracowały z ekipą PO-PSL.

wróć do artykułu
  • ~ psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2018-01-24 20:23)
    Trzeba zwolnić miejsca dla PiS dziatych i i ich przyjaciół! tzw.koryto plus! Niedługo jak człowiek bezie się chciał wys rać w publicznym szalecie to obsłuży go babcia kloze towa z PiSiego nadania...
  • ~.
    (2018-01-24 21:32)
    Z polskiego na polski, czyli chce oczyści urzędy z K rętaczy O szustów i D efraudantów.
  • ~zoomix
    (2018-01-24 23:12)
    "fachowcy" z PO byli zawsze najlepsi w szabrowaniu majątku narodowego ...
  • ~Monachijski
    (2018-01-24 20:18)
    Tak, można zacząć od instytucji podległych MF. A w szczególności Urzędy Kontroli Skarbowych i zobaczyć jakie mianowani mieli sprawy POd swoimi nadzorami i zbadać efekty przynosiły ich działania! I proszę PISie nie zapominać o komisji do spraw VAT!!!!
  • ~qwODN
    (2018-01-24 21:58)
    Im szybciej robactwo PO zostanie w urzedach wytrute tym lepiej dla Polski
  • ~Filip
    (2018-01-24 20:58)
    Najwyższy czas!
  • ~jozek
    (2018-01-25 09:51)
    wszyscy od najnizszego szczebla pochodzacy z po-psl powinni dawno byc wyrzuceni ze stanowisk
  • ~lekarz
    (2018-01-24 23:22)
    Czyścić! Dość złodziejstwa i krętactw PO.
  • ~koszer
    (2018-01-24 23:12)
    No niestety trzeba sie pozbyc tej zlodziejskiej swo loczy
  • ~Mnb
    (2018-01-25 08:14)
    Tak trzeba się ich pozbyć bo ta zaraza wstrzymuje wszelkie reformy. Powcy i pslowcy to najgorszy sort w naszym kraju. Ja tobym ich odrazu pozamykal bo każdy znicz to złodziej.
  • ~Anna
    (2018-01-25 09:50)
    Nie chcą? To my przyjdziemy. W MSWiA też pełno pełowskich złogów. Widzieliście jaką ****** podłożyli Brudzińskiemu? Zarejestrowali zbiórkę nazistów z Wodzisławia. Czy to był przypadek czy celowe działanie? A tu akurat reportażyk w TVN.... no co za zbieg okoliczności.
  • ~łowczy 54
    (2018-01-25 09:41)
    Te stwierdzenia PIS,że należy zwalniać wszystkich zwolenników PO i PSL,którzy zajmują stanowiska w Urzędach dają do myślenia i przeanalizowania zasadności tego stwierdzenia.Wyobraźmy sobie,że w przyszłości do władzy dojdzie inna opcja polityczna i ona zacznie zwalniać wszystkich zwolenników PIS ze stanowisk Urzędowych??? czy to będzie przyjemne???? chyba nie.Dla tego proponuję pomyśleć zanim cokolwiek się zrobi,pamiętajmy,że kij ma dwa końce.
  • ~Ban
    (2018-01-25 14:23)
    Pierwsza powinna wylecieć stara wiedźma Gajdowa z MUW w Krakowie! A za swoje oszustwa i mobbing do końca życia powinna siedzieć w więzieniu!
  • ~Egit
    (2018-01-25 11:31)
    Chwila chwila a jak to się stało, że całe urzędy zostały zawłaszczone przez PO, nie podzielili się władzą? To znaczy to była tylko Polska PO? Przecież to takie niedomokratyczne.
  • ~wykształciuch i element animalny
    (2018-01-24 21:14)
    Proponuję rzucić robotę spontanicznie, najlepiej wszyscy na jeden dzień, będą yaya (kacze)
  • ~Tommy
    (2018-01-24 21:15)
    Urzędy zredukować o połowę,zostawić najlepszych i podnieść im pensje.Czas na społeczeństwo obywatelskie a nie nakazowo-rozdzielcze!
  • ~rychu
    (2018-01-25 15:04)
    to jest kolejny krok w kierunku tworzenia w "kraju nadwislanskim, kaczylandzie" rasy rzadzacej, a reszta nie myslaca po sekciarsku, to beda niewolnicy, robole !!!!! no i jeszcze kapusie za 30 srebrnikow !!! i to nie jest oboz koncentracyjny ??!!!!!! brakuje tylko napisu, co praca czyni dla czlowieka, ale bedzie !!!!!! za komuny takiego upodlenia nie bylo !!!!!!!!
  • ~Helka
    (2018-01-25 09:34)
    Tak rozumie Pis demokracje! To jak za komuny, nie byles w partii ( teraz Pis) nie dostales stolka. Teraz , jak jestes w "falszywej " partii , ladujesz na bruku! I d i o t o , dlaczego wybrales falszywa Partie? Przejdz do NSDAPIS , jak najszybciej, moze jeszcze stolek uratujesz!
  • ~zwykły Polak
    (2018-01-25 11:02)
    A kiedy starzec z Warszawy odpowie za wymuszenie lądowania w Smoleńsku za wszelką cenę bez względu na okoliczności??? Pamiętam jak w TVP wygłaszał że każdy kto będzie chciał zmienić miejsce lądowania prezydenckiego samoloty zostanie oskarżony o utrudnianie prezydentowi RP sprawowania władzy.Ja wcale nie dziwię si etym pilotom ruskich samolotów że chcieli mieć pracę i zgodzili się na wszystko.Widocznie wybrali śmierć zamiast kiblowania za kratkami do samej śmierci.Minęło 10 lat a te pajace szukają wszędzie tylko nie tam gdzie jest winny tej katastrofy!!!!Pamiętam jak chyba na 2 tygodnie przed tym lotem ktoś z odpowiedzialnych za ten lot zapytał czy gdyby wystąpiły niemożliwe do lądowania warunki atmosferyczne będą mogli lecieć na inne lotnisko.Odpowiedź Jarosława czy kogoś z PiS była natychmiastowa.Nie ma żadnej możliwości zmiany zaplanowanego miejsca lądowania.No to piloci wylądowali.Teraz żeby się rozgrzeszyć robią jasełka w Warszawie.
  • ~armani
    (2018-01-24 23:16)
    Popieram w całej rozciągłości. Krętacze PO precz!