Prezydent w Davos: Stanowisko KE ws. reform polskiego sądownictwa jednostronne

| Aktualizacja:

Stanowisko przyjęte przez Komisję Europejską w sprawie reform polskiego sądownictwa było całkowicie jednostronne - powiedział w piątek w Davos prezydent Andrzej Duda, oceniając, że to efekt dezinformacji ze strony opozycji.

wróć do artykułu
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-01-26 18:10)
    PREZYDENT DUDA to GOŚĆ na POZIOMIE nie ten od ŻYRANDOLA co bał się NOSA WYTKNĄĆ POza GRANICE POLSKI tylko na ŻYRANDOL sPOglądał ten szkodnik i obrażał ściemniał KITEM
  • ~ajklsdh
    (2018-01-26 18:10)
    w końcu Adrian to zakumał, po dwóch latach, he, he
  • ~ uprzejmie
    (2018-01-26 18:10)
    Oczywiście, że stanowisko KE jest jednostronne. Na dodatek tendencyjne i fałszywe. A kto za ten zamęt odpowiada? Donosiciele, którzy nie potrafią nawet porządnie donosić. Prawdę trzeba donosić :-)
  • ~Sydonia von Borck
    (2018-01-26 18:33)
    Złamanie Konstytucji (wielokrotne), bezprawne zmienianie Konstytucji ustawami ... było jednostronne. Podpisywanie dublerów nocą, w szlafroku ... było żenujące. Przez dr prawa, co zgłaszał nawet promotor doktoratu. Ten PAD ... jeszcze chce się obnażać? Zasłaniać opozycją?
  • ~Sydonia von Borck
    (2018-01-26 18:36)
    W I E L K I E ... DZIĘKI! Nie ma cyrku – jest moderacja. Jako administratorzy serwisu mamy prawo egzekwować wprowadzone w nim zasady. Jeśli komentarze będą regulamin naruszały, będziemy je ukrywać. Jeśli użytkownicy będą regulamin naruszać wielokrotnie, będzie blokowana im możliwość dodawania kolejnych komentarzy. W związku z tym, że – jak widzę – jest Pan bardzo przywiązany do swoich pseudonimów, zdjęłam blokadę z nicka Sydonia von Borck, jak również (już wcześniej) Ja(bis). < I CO Z TEGO!? ZABLOKUJCIE PODRABIACZY!
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2018-01-26 18:50)
    Zgodne z linią prezentowaną przez prezesa rządzącego z półcienia.
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-01-26 19:20)
    Polski Rząd -Polskie państwo ma prawo do Reform takich jak uważa za stosowne. Spodobały Mi się słow3a Prezydenta: Polska to Szóste Państwo w UE ,z wpłatom 20 miliardów Euro wpłaty. Czy warto po Brexit- dzie atakować Polskę? Czy UE na to stać?
  • ~d.pioruna
    (2018-01-26 19:33)
    Panie prezydencie.A może trzeba było ludzi ze swojej partii nauczyć że jak jadą za granicę to niech zachowują się jak ludzie z cywilizowanego świata a nie jak chorzy wypuszczeni na przepustkę z psychiatryka????Przecież to nie UE zaczęła z Polską wojnę tylko te pajace które podobno reprezentowały Polaków.Ja nigdy się nie przyznawałem do tego chorego towarzystwa i nigdy się nie przyznam.Różnimy się między sobą tym że ja posiadam honor i wychowanie kulturalne.Niestety to byłe już towarzystwo nawet nie wie co takie słowa oznaczają w języku polskim.
  • ~ef2000
    (2018-01-26 19:35)
    Co tam KE, caly swiat ksztaltuje sobie opinie na podstawie tego co mowi opozycja :> Panie Duda, ludzie myslacy wiedza, ze mowisz do swojego elektoratu, wiedza i zapamietaja.
  • ~nagielski
    (2018-01-26 20:12)
    Polska to jednak zalosny kraj .Szkoda tylko tych biednych ludzi.
  • ~o.S..
    (2018-01-26 21:19)
    Swoimi kłamstami i prezentami typu 500+ możecie mamić ludzi w kraju którym się wydaje że można mieć coś za darmo. Świat się na to nie nabierze.
  • ~Julka
    (2018-01-27 05:43)
    A co masz Adrian gadać jak sprzedałeś sądy za głowę maciory, jaki to wstyd że taki ktoś jest prezydentem
  • ~Julka