Beata Mazurek: Nie będzie zmian w ustawie o IPN, dosyć oskarżania Polski i Polaków o niemieckie zbrodnie

| Aktualizacja:

Ustawa dot. "polskich obozów śmierci" jest potrzebna, ale pamiętajmy, że może zostać jeszcze zmieniona w Senacie - podkreśla prezes IPN Jarosław Szarek. Za niepokojące w dyskusji dot. nowych przepisów prezes IPN uznał stanowisko strony izraelskiej. Z kolei rzeczniczka PiS na Twitterze poinformowała, że nie będzie żadnych zmian w ustawie.

wróć do artykułu
  • ~Patriota II
    (2018-01-28 16:08)
    Tu nie może być żadnego ustępstwa ponieważ oznaczałoby to słabość i uległość państwa 40-to milionowego państwa Patriotawobec innych krajów a tym bardziej wobec kraju którego ze względu na wielkość trudno znaleźć na mapie świata.
  • ~nie tylko duma ale i rozum i dyplomacja
    (2018-01-28 16:12)
    To przeciez jest historia a historia nie wymaga ustaw. Gdyby Rosja, Niemcy i Francja reagowaly tak samo chisterycznie na wszelkie prowokacje mediow jak Polska to mielibysmy juz dawno trzecia wojne swiatowa.
  • ~Lodzia
    (2018-01-28 16:40)
    Natanjahu pomimo świetnego wykształcenia jak zwykłym paserem , który przyzwala na azyl dla kradzionych w Europie majątków. Tak było w znanych aferach z art.-b czy też niedawno z fakturami gdzie nie płacono vat i kasę wyprowadzono na setek milionów euro.
  • ~Precz z cenzurą!
    (2018-01-28 16:44)
    Czy szmalcownicy nie byli częścią polskiego narodu?
  • ~Pejcz na PiSie wytrzepy
    (2018-01-28 16:45)
    Wszyscy skupiają się na "polskich obozach śmierci" której to ustawa IPN ma niby dotyczyć! a ży dom chodzi prawdopodobnie o ten fragment ustawy "każdy kto publicznie i wbrew faktom przypisuje polskiemu narodowi... współodpowiedzialność za zbrodnie popełnione przez III Rzeszę Niemiecką lub inne zbrodnie przeciwko ludzkości..." według tego nie będzie można powiedzieć że polacy wydawali ży dów niemcom! a prawda jest taka, i to udokumentowana, że wydawali...
  • ~strzeż od przyjaciół z wrogami sam dam sobie radę
    (2018-01-28 16:59)
    Należy zadać sobie pytanie które media to piszą, dlaczego to piszą , do kogo należą , z kim są powiązane i kto tam pracuje. Kiedyś w dawnych czasach mieliśmy świetny wywiad, może dzisiaj też udałoby się tego dowiedzieć, aby wiedzieć kto ciągnie za sznurki i o co mu chodzi i czy nie o Ka$kę.Takie medialne szkalowanie może być powszechnym brakiem edukacyjnym ale może też być zorganizowaną kampanią czarnego PR.
  • ~kartofeln z żoliborza
    (2018-01-28 17:01)
    znowu mazurek pisowska dziewica orleańska z wykształcenia rydzykowo -siostrowego świruje, trzeba jej bolca
  • ~ojciec Tadeusz
    (2018-01-28 17:07)
    ciekawe jak u Mazurek z seksem, czy tam jest jak u Wróbel wiekowa pajęczyna
  • ~cenzor va l się!
    (2018-01-28 17:22)
    Od dzisiaj niech nikt z Polaków nie powie i nie napisze tylko KBW, tylko UB, tylko prokuratorzy stalinowscy, tylko komuna, tylko zbrodnie komunizmu. Od teraz publikujemy o ży do wskim KBW, o ży do wskim UB, o ży do wskich prokuratorach skazujących polskich patriotów na śmierć, o ży do wskiej komunie, o ży do wskich zbrodniarzach komunizmy mordujących Polaków.
  • ~Edek
    (2018-01-28 17:29)
    Dlaczego pani ambasador Izraela nie została wezwana do MSZ, aby się tłumaczyć ze swojej wypowiedzi? Dlaczego pan minister Czaputowicz mówił takie głupoty (moim zdaniem)? Moim zdaniem powinien zostać zdymisjonowany, gdyż to nie jest pierwsza jego szokująca wypowiedź.
  • ~czyt.
    (2018-01-28 17:39)
    Należy też pamiętać o wybitnym Izraelczyku Salomonie Morelu , a także o pogromie wsi Koniuchy. Ciekawe czy ta "wykształcona" Pani Ambasador Izraela słyszała o tym.
  • ~POLACZKI ZAWSZE NIEWINNE
    (2018-01-28 17:40)
    ale jajki polaczkowe, chociaz wielu bylo szmalcownikami teraz chcieli zyskac politycznie , to jest tak jak sie przegina pale !!!!!
  • ~elekt.
    (2018-01-28 17:41)
    Ale problem W nocy rach- ciach głosowanie i ustawa gotowa. Z ustawami stanowiącymi o ustroju RP i niezależności sądów nie było skrupułów, a tu boją się jakiegoś tam maleńkiego państewka
  • ~Pół-panek
    (2018-01-28 17:52)
    Jeżeli Polski Rząd-Senat zmieni o JEDEN przecinek Ustawę ,to KAŻDY Polak może Im w Twarz powiedzieć: jesteście na smyczy Izraela i Ukraińców.HAŃBA.JAK Długo Jeszcze Polska będzie pozwalała by,UE,USA,Izrael,Ukraina ,ITD dyktowali Polsce warunki?A może pora rozstać się z w/w Instytucjami???????????????????????
  • ~Pół-panek
    (2018-01-28 17:55)
    Ps:Polska powinna wydalić panią Ambasador,zawiesić stosunki Handlowe i Dyplomatyczne z Izraelem.
  • ~Marek z berlina
    (2018-01-28 17:57)
    jaknajbardziej sluszne stanowisko - dosc deformowania i relatywizacji naszej martyrologii - jestesmy jak panstwo niemiecka ofiara, o niesplaconych nawet w promilach odszkodowaniach. Ustawa jest podobna do tej jaka od lat 90 -funkcjonuje rowniez w niemczech -kto wzburza narod, rozsiewa niezgodne z oczywista historia pogloski, relatywizuje nazizm, relatywizuje wine niemiecka i jedyna wine niemcow za wywolanie wojny i jej ofiary podlega karze wiezienia i horrendalne grzywny. Ostatnio skazano 90 letnia staruszke na kare wiezienia - za podwazanie obowiazujacej historii.
  • ~norbert
    (2018-01-28 18:00)
    Szmalcownicy to wyłącznie Polactwo czyli dzisiejsi pisowcy
  • ~Lanusz Jaskowski
    (2018-01-28 18:01)
    A na imię miałaś właśnie Beata, piękne imię, musisz przyznać, miła ma. Znow becia - piCCbecia
  • ~SKW
    (2018-01-28 18:11)
    Usunąć wszystkich agentów mossadu z POLSKI !!! Od razu bedzie LEPIEJ !!!
  • ~tama
    (2018-01-28 18:16)
    Tylko TAK trzymać. Dosyć poniewierki RP. Pora sprawiedliwej historycznej oceny zachowań części wybranego narodu.

Może zainteresować Cię też: