Beata Mazurek: Nie będzie zmian w ustawie o IPN, dosyć oskarżania Polski i Polaków o niemieckie zbrodnie

| Aktualizacja:

Ustawa dot. "polskich obozów śmierci" jest potrzebna, ale pamiętajmy, że może zostać jeszcze zmieniona w Senacie - podkreśla prezes IPN Jarosław Szarek. Za niepokojące w dyskusji dot. nowych przepisów prezes IPN uznał stanowisko strony izraelskiej. Z kolei rzeczniczka PiS na Twitterze poinformowała, że nie będzie żadnych zmian w ustawie.

wróć do artykułu
  • ~Pół-panek
    (2018-01-28 17:52)
    Jeżeli Polski Rząd-Senat zmieni o JEDEN przecinek Ustawę ,to KAŻDY Polak może Im w Twarz powiedzieć: jesteście na smyczy Izraela i Ukraińców.HAŃBA.JAK Długo Jeszcze Polska będzie pozwalała by,UE,USA,Izrael,Ukraina ,ITD dyktowali Polsce warunki?A może pora rozstać się z w/w Instytucjami???????????????????????
  • ~strzeż od przyjaciół z wrogami sam dam sobie radę
    (2018-01-28 16:59)
    Należy zadać sobie pytanie które media to piszą, dlaczego to piszą , do kogo należą , z kim są powiązane i kto tam pracuje. Kiedyś w dawnych czasach mieliśmy świetny wywiad, może dzisiaj też udałoby się tego dowiedzieć, aby wiedzieć kto ciągnie za sznurki i o co mu chodzi i czy nie o Ka$kę.Takie medialne szkalowanie może być powszechnym brakiem edukacyjnym ale może też być zorganizowaną kampanią czarnego PR.
  • ~cenzor va l się!
    (2018-01-28 17:22)
    Od dzisiaj niech nikt z Polaków nie powie i nie napisze tylko KBW, tylko UB, tylko prokuratorzy stalinowscy, tylko komuna, tylko zbrodnie komunizmu. Od teraz publikujemy o ży do wskim KBW, o ży do wskim UB, o ży do wskich prokuratorach skazujących polskich patriotów na śmierć, o ży do wskiej komunie, o ży do wskich zbrodniarzach komunizmy mordujących Polaków.
  • ~Patriota II
    (2018-01-28 16:08)
    Tu nie może być żadnego ustępstwa ponieważ oznaczałoby to słabość i uległość państwa 40-to milionowego państwa Patriotawobec innych krajów a tym bardziej wobec kraju którego ze względu na wielkość trudno znaleźć na mapie świata.
  • ~Pół-panek
    (2018-01-28 17:55)
    Ps:Polska powinna wydalić panią Ambasador,zawiesić stosunki Handlowe i Dyplomatyczne z Izraelem.
  • ~odwr
    (2018-01-28 19:24)
    Zamiast dywagować na sucho kto ma rację, wystarczy porównać regulacje prawne na jakich opiera się : ży do wska ADL, czyli Anti-Defamation League (Liga Przeciwko Zniesławieniu, Liga Antydefamacyjna). Tam nikt się nie certoli. Proces, kara, konieczność opłacenia kary lub wiezienie. Teraz kluczowe pytanie -Dlaczego tylko ADL? My tak już według is ra elskiego MSZ nie możemy? A to dlaczego? W prawie nie istnieje pojęcie narodu wybranego. Co wolno wam, to także wolno innym narodom. Wy tak walczycie z oszczerstwami. My też tak będziemy walczyć z oszczerstwami na nasz temat. .
  • ~wstyd
    (2018-01-28 18:38)
    wzięli kasę niemiecką icki za "polskie obozy" więc muszą się wywiązać z obowiązków ?
  • ~SKW
    (2018-01-28 18:11)
    Usunąć wszystkich agentów mossadu z POLSKI !!! Od razu bedzie LEPIEJ !!!
  • ~Lodzia
    (2018-01-28 16:40)
    Natanjahu pomimo świetnego wykształcenia jak zwykłym paserem , który przyzwala na azyl dla kradzionych w Europie majątków. Tak było w znanych aferach z art.-b czy też niedawno z fakturami gdzie nie płacono vat i kasę wyprowadzono na setek milionów euro.
  • ~norbert
    (2018-01-28 18:00)
    Szmalcownicy to wyłącznie Polactwo czyli dzisiejsi pisowcy
  • ~ojciec Tadeusz
    (2018-01-28 17:07)
    ciekawe jak u Mazurek z seksem, czy tam jest jak u Wróbel wiekowa pajęczyna
  • ~elekt.
    (2018-01-28 17:41)
    Ale problem W nocy rach- ciach głosowanie i ustawa gotowa. Z ustawami stanowiącymi o ustroju RP i niezależności sądów nie było skrupułów, a tu boją się jakiegoś tam maleńkiego państewka
  • ~czyt.
    (2018-01-28 17:39)
    Należy też pamiętać o wybitnym Izraelczyku Salomonie Morelu , a także o pogromie wsi Koniuchy. Ciekawe czy ta "wykształcona" Pani Ambasador Izraela słyszała o tym.
  • ~Precz z cenzurą!
    (2018-01-28 16:44)
    Czy szmalcownicy nie byli częścią polskiego narodu?
  • ~kartofeln z żoliborza
    (2018-01-28 17:01)
    znowu mazurek pisowska dziewica orleańska z wykształcenia rydzykowo -siostrowego świruje, trzeba jej bolca
  • ~Pejcz na PiSie wytrzepy
    (2018-01-28 16:45)
    Wszyscy skupiają się na "polskich obozach śmierci" której to ustawa IPN ma niby dotyczyć! a ży dom chodzi prawdopodobnie o ten fragment ustawy "każdy kto publicznie i wbrew faktom przypisuje polskiemu narodowi... współodpowiedzialność za zbrodnie popełnione przez III Rzeszę Niemiecką lub inne zbrodnie przeciwko ludzkości..." według tego nie będzie można powiedzieć że polacy wydawali ży dów niemcom! a prawda jest taka, i to udokumentowana, że wydawali...
  • ~POLACZKI ZAWSZE NIEWINNE
    (2018-01-28 17:40)
    ale jajki polaczkowe, chociaz wielu bylo szmalcownikami teraz chcieli zyskac politycznie , to jest tak jak sie przegina pale !!!!!
  • ~nie tylko duma ale i rozum i dyplomacja
    (2018-01-28 16:12)
    To przeciez jest historia a historia nie wymaga ustaw. Gdyby Rosja, Niemcy i Francja reagowaly tak samo chisterycznie na wszelkie prowokacje mediow jak Polska to mielibysmy juz dawno trzecia wojne swiatowa.
  • ~tama
    (2018-01-28 18:16)
    Tylko TAK trzymać. Dosyć poniewierki RP. Pora sprawiedliwej historycznej oceny zachowań części wybranego narodu.
  • ~w bullu i beznadzieji
    (2018-01-28 18:21)
    przykro mi, ale od dzisiaj chyba jestem antysemitą ?

Może zainteresować Cię też: