Prezydent o dymisji Macierewicza: Taka była wola większości parlamentarnej

Rządowi Beaty Szydło nie wszystko udało się zrobić; było też pewne zmęczenie, znużenie - powiedział w poniedziałek prezydent Andrzej Duda. Wierzę, że rekonstrukcja usprawni działanie rządu i przyniesie "jeszcze bardziej eksperckie podejście" do spraw, które muszą być załatwione - dodał.

wróć do artykułu
  • ~św.NH
    (2018-01-29 23:09)
    To perfekcyjny atak , gdzie złodziejskie szwindle PO LSD i kamieniczników w Krakowie i całej Polsce są na tapecie! Gdzie nasza kasa? Czas na aresztowania bossów polityki III RP. Duda walczy z PIS na całego!
  • ~curious
    (2018-01-29 22:07)
    Ciekawy jestem co robi obecnie "prezydent " hrabia Komorowski . Czy dalej pilnuje zyrandola, tym razem w swym domu, i dalej knuje plany zamieszek na ulicach ?
  • ~buzdygan
    (2018-01-29 21:33)
    Mr Macierewicz wykonal dobrze swoja robote - rozwiazal posowiecka 5 - ta kolumne czyli Wojskowe Sluzby Informacyjne oraz utworzyl polska gwardie narodowa.
  • ~Waldemar
    (2018-01-30 01:07)
    NIEMCY - VW AUDI MERCEDES BMW OPEL LIDL KAUFLAND ROSSMAN OBI ALDI SIEMENS ADIDAS JACOBS ARIEL MILKA polaczki - kartoffle buraki cebula Mój Majster tak mówi polki to się nadają ino na P - Putzfrauen albo Prostituirte -sprzątaczki albo prostytutki, a poloki ino na Penner - menele i racje ma! Jerzy Gorzelik, przewodniczący Ruchu Autonomii Śląska, o Polsce i Śląsku: "Dać Polsce Śląsk to tak, jak dać małpie zegarek. No i po 80 latach widać, że małpa zegarek zepsuła." A ja dodam ze małpy to się trzyma w klatkach albo na łańcuchu! Polaczki to ta sama rasa co ruskie! polaczki to slurzonce, białe murzyni, polaczek to makumba dla pana Ślązaka albo Niemca! Był Majdan w Kijowie - teraz czas na Śląski Majdan, polaczki raus ze Śląska!
  • ~ole
    (2018-01-30 00:27)
    Zaslanianie sie wiekszoscia parlamentarna to komunistyczne praktyki. Wierzylem ze jest kims. Trudno- tak to juz jest-
  • ~Yy
    (2018-01-29 21:39)
    Antek nie masz teczek na Prezydenta i Premiera sa za mlodzi
  • ~Nauczycielka z LO
    (2018-01-29 22:05)
    Czy Dr Targalski już nie wyjaśnił swego czasu, czyją wolą była dymisja Macierewicza? Prawdziwi Polacy murem za Macierewiczem!
  • ~tik
    (2018-01-29 21:58)
    Dudek się wybiela już nie głosuję na PAD
  • ~prezy dęt
    (2018-01-29 22:04)
    jedna kadencja mi wystarczy, tak jak sorosiatemu Brunkowi Bull-Komorrussowi
  • ~sanczez
    (2018-01-29 22:44)
    Taka była wola Amerykanów przede wszystkim - taka prawda.
  • ~kkkk
    (2018-01-29 22:16)
    min.Macierewicz byl niesterowalny , natomiast nowy bedzie potulnym wykonawca bo niewiele ma wspolnego z generalicjo
  • ~student
    (2018-01-29 22:07)
    zaczyna świrować jak antek
  • ~goya
    (2018-01-30 04:04)
    no niestety Duda ma przerost ego to zaczyna być widać ale jest za maly"
  • ~przytomny
    (2018-01-30 08:09)
    Panie Gadacz... nie ściemniaj pan, bo wszyscy przytomni wiedzą jak było. Czerwoni koziejowcy z BBN umiejętnie zagrali na pana ambicjach i niewiedzy, by pozbyć się Antoniego z MON, a pan przehandlowałeś swój podpis pod ustawami sądowymi za jego głowę. Po tej dymisji na Kremlu tak zatarli ręce z radości, że aż zadymiło i do dzisiaj czuć tam swąd przypalonej skóry.
  • ~'milcząca dotychczas większość nieparlamentarna'
    (2018-01-30 03:38)
    Prawda kiedyś wyjdzie na jaw - bo oliwa sprawiedliwa zawsze w końcu na wierzch wypływa! - A wtedy nie znacie dnia ani godziny!
  • ~dobromir
    (2018-01-29 23:38)
    I ja kiedys glosowalem na tego czlowieka? Rany
  • ~Przestańcie łgać! Przecież wszyscy wiedzą, jak było!
    (2018-01-30 03:23)
    "Większości parlamentarnej" nikt się nawety nie pytał - bo nie ma takiego zwyczaju! Zresztą nikt jej nawet nie poinformował - a sam Macierewicz dowiedział się w samochodzie, kiedy jechał po odbiór dymisji! - Decyzja zapadła "na Biurze" - czy innym "sekretariacie KC"!!! - A kto ją "podjął" i na czyje zlecenie - to całkiem inna sprawa!
  • ~Helka
    (2018-01-30 05:12)
    Bylo pewne znuzenie, zmeczenie, nie wszystko sie udalo za rzadow Beaty Szydlo- cytat. To policzek dla poslusznej Beci i tego pryka Macierewicza . I wiecie co? Wcale ich mi nie zal! Biedna Becia biadolila: przez ostatnie 8 lat......., a ona przed ostatnie 2 lata nas zanudzala i tez niedziele zdzialala, bo nie mogla, bo wiadomo kto rzadzil, rzadzi i bedzie rzadzil, az do gorzkiego konca!
  • ~On
    (2018-01-30 04:59)
    A Kaczynski plakac gorzkimi lzami!
  • ~W kwestii veta Dudy przynajmniej wyciekło info
    (2018-01-30 04:03)
    o 45-minutowej "rozmowie" Dudy z Merkel. A teraz się ogarnęli, swój kryje swego i idą w zaparte! - Stare agenturalne metody: "Nie moja ręka!!!" -- Zupełnie jak bym słyszał "Bolka"! ------------- Oj, dosięgnie was szorska i twarda karząca ręka ludu pracującego! Nawet Cyrankiewicz jej nie dał rady uciąć!