Kaczyński: Jestem przekonany, że prezydent powinien podpisać nowelę ustawy o IPN

| Aktualizacja:

Przepis noweli ustawy o IPN jest całkowicie błędnie interpretowany; odmówiono nam prawa do obrony własnej godności; ci, którzy nas atakują, po prostu fałszują historię; prezydent powinien podpisać nowelizację - powiedział w sobotę w radiowej Jedynce prezes PiS Jarosław Kaczyński.

wróć do artykułu
  • ~Barbara
    (2018-02-06 01:43)
    Czy Prezydenta tak bardzo bawi ta cała Historia, że siedząc pod miotłą , nie wiadomo na co czeka.A może chce, ażeby przez dalsze szkalowanie Polaków wybuchła wojna semicka i dopiero będzie ujadanie. Nie przeginaj Pały Panie Prezydencie i nie pozwól jątrzyć się ranom tylko rób to co do Ciebie należy.
  • ~Wittorio
    (2018-02-05 09:59)
    Panie prezesie.Podpisze,podpisze,bo przede wszystkim pan sobie tego życzy wbrew zdaniu reszty świata,a poza tym co komu do domu jak chałupa nie jego.Jesteśmy państwem suwerennym i nikt nie będzie nam dyktować co i jak mamy robić.
  • ~Kaczor
    (2018-02-05 09:03)
    Powinien? Musi! Bo inaczej.......
  • ~Stiff
    (2018-02-04 13:39)
    Napisałem prawdę ,ale prawda boli najbardziej
  • ~PolskiObywatel
    (2018-02-04 08:10)
    Brawo prof. Kaczyński można pana nie lubić, ale w najważniejszych kwestiach stoi pan za narodem Polskim. German camp
  • ~Sydonia von Borck
    (2018-02-04 04:57)
    MIELYMMY reputację. Dawniej. Dziś mamy PIS do: łamania konstytucji przez parlament i prezydenta ... podporządkowania sądownictwa kontroli partyjnej ... cenzorskiej noweli ustawy o IPN ... gmerania w ordynacji tuż przed wyborami. Wyspa! Tylko kacza wyspa - bo świat już nie ogarnia.
  • ~dobra rada
    (2018-02-03 22:19)
    Panie prezesie niech pan sobie tego bubla sam podpisze i wezmie odpowiedzialnosc za niego na siebie.
  • ~Julia
    (2018-02-03 20:27)
    1000000% poparcia dla PIS.Panu Jarkowi SZACUNEK!!
  • ~Sydonia von Borck
    (2018-02-03 18:59)
    Co się znowu nie podobało? Wpis o tchórzostwie Kaczyńskiego? To ... jakaś tajemnica? PAD podpisuj ... bo nas pisów atakują ... a ja sobie z boczku - jako zwykły poseł pohukam na Senat. Przecież mały ... najbardziej boi się - ŚMIESZNOŚCI niszczącej legendę geniusza. Śmieszności nieuniknionej przy występach na forum europejskim, światowym.
  • ~Julka
    (2018-02-03 18:48)
    My naród, suweren uważamy że nie
  • ~Jhp
    (2018-02-03 18:33)
    Pisowskie ustawy i nowelizacje na uzytek wlasny. Niekompetentni i podli.
  • ~melka
    (2018-02-03 18:14)
    Ustawa była tylko pretekstem do wszczęcia ataku na Polskę.Kto tego nie rozumie jest "marnym wykształciuchem"
  • ~Ela
    (2018-02-03 18:00)
    Czy kandydat na prezydenta Grzegorz Braun miał rację, mówił kto zagraża Polsce i Polakom. Od dziś jestem antysemitką.
  • ~DM
    (2018-02-03 17:41)
    re.prawdanieboli..........Moze i jest. ...... ? Mozesz udowodnic? Na Slasku byly po 1945 polskie! Udowodnic moga to tysiace opolskich Slazakow !!! ( Np. : Oboz w Wojciechowie).
  • ~prawdanieboli
    (2018-02-03 17:04)
    Proszę o pisanie o #JewishDeathCamps. Np. w Palestynie jest największy obóz zagłady, którego nawet naziści by się nie powstydzili
  • ~DM
    (2018-02-03 16:46)
    re: "~Sydonia von Borck do ~DM" ........ No, niestety, skasowali ma pierwsza wypowiedz. Powiem ci tylko tyle-W O z EU cha m sk i trolu !!!!!!!!!!! Moje inicjaly to MOJE INICJALY ; a tobie ******** do tego , ty re: "~Sydonia von Borck do ~DM" pisuarski TCHORZU! A jesli chodzi o kase z EU- ten znienawidziony Niemiec placi GRO na takich gam oni jak ty.
  • ~Bzyku
    (2018-02-03 15:53)
    BRAWO JAROSŁAW TAK TRZYMAĆ NIE BĘDZIE NIKT NAM PLUL W TWARZ!!!!!!!
  • ~zobaczymy
    (2018-02-03 15:34)
    Zbaczymy kim on jest - Polakiem, czy podstawionym spiochem - mam nadzieje , ze jak narazie to byla tylko woda sodowa i rozbuchane ego - zobaczymy ..
  • ~Sfiks
    (2018-02-03 15:33)
    Ustawa przeszła w sejmie prawie jednogłośnie i nikt nie przewidział skutków ustawy i jej międzynarodowych reperkusji?!! Nowoczesna i PiS to dyletanci, ale PO znowu się nie popisała i obudziła się już po fakcie jak wybuch skandal?!!! Zepsucie stosunków z naszym największym sojusznikiem przez sprawy historyczne będzie rekordem na skalę światową, który trzeba będzie zgłosić do księgi Guinessa!!!
  • ~rok 1968
    (2018-02-03 15:26)
    Przekonamy sie wkrótce po której stronie stanie przezydent prawdziwych Polaków, czy po stronie prawdziwych Ż y d ó w czy ż y d z i o r ó w którzy tak jak prezydent ŚKŻ I. S i n g e r okradł ofiary holokaustu z pieniędzy ociekającej krwia jego rodaków