Kaczyński: Jestem przekonany, że prezydent powinien podpisać nowelę ustawy o IPN

| Aktualizacja:

Przepis noweli ustawy o IPN jest całkowicie błędnie interpretowany; odmówiono nam prawa do obrony własnej godności; ci, którzy nas atakują, po prostu fałszują historię; prezydent powinien podpisać nowelizację - powiedział w sobotę w radiowej Jedynce prezes PiS Jarosław Kaczyński.

wróć do artykułu
  • ~rok 1968
    (2018-02-03 15:26)
    Przekonamy sie wkrótce po której stronie stanie przezydent prawdziwych Polaków, czy po stronie prawdziwych Ż y d ó w czy ż y d z i o r ó w którzy tak jak prezydent ŚKŻ I. S i n g e r okradł ofiary holokaustu z pieniędzy ociekającej krwia jego rodaków
  • ~Witek
    (2018-02-03 08:56)
    Polskie podejście od zawsze i dlatego facet był od lat tępiony na każdym kroku przez to zaprzańskie środowisko, zaKODowanych pajaców. Albo jesteśmy krajem suwerennym albo..... już po nas!!!
  • ~JMK
    (2018-02-03 14:27)
    Oczywiście ,że powinien podpisać.Ewentualnie nowelizować ustawę można by było( gdyby taka potrzeba wynikła ) po podpisaniu.
  • ~Hrabia
    (2018-02-03 09:26)
    Brawo Panie Kaczynski. Tak trzymac. Izrael pokazuje ze honor i prawda to dwie rózne rzeczy dla tego panstwa. Dostali kilkadziesiąt miliardow marek potem dolcow i juz to nie Niemcy mieli ich za zwierzęta tylko naziści. Trzeba bylo tak jak inne panstwa europy przystapic do paktu antykominternowskiego. Nikt by nas nie obrazal i nie byloby nic o Polakach untermenschach tylko o sojusznikach Niemiec. Teraz jest tak samo Usa kaza nam szczekac na Rosje ale swym zachowaniem pokazuja ze jestesmy dla nich nikim tak jak w 39 r dla Francji i Anglii.
  • ~john
    (2018-02-03 10:20)
    ile sciemy niemieckich mediow ?? najpierw wymyslili dla polskiej opini publicznej "dramatyczny" apel Depatrtamentu Stanu -dzsiaj dalej ciagna flaki z olejem, pomijajac calkowicie w mediach wazna dla Polski afere w USA, ktora rzuca i swiatlo na manipulacje mediow i pewnych podobnych kregow. Trump ujawnil tajne domunenty FBI, kotre dokumentuja wplyw demokratow na wybory w USA, w szczegolnosci zaangazowanie w walke wyborcza bylego fbi, wymiaru sprawiedliwosci, nasylanie na Trumpa oplaconych przez demokratow agentow wywiadu. Lamanie prawa w USA przez poprzednia administracje bylo wieksza jak wszystkie afery w historii USA. USA podobnie jak my walczy o prawde, ktora pewne kola zkorupowaly, doprowadzily do ruiny caly amerykanski narod.
  • ~bystry obserwator
    (2018-02-03 08:59)
    A skąd ten jegomość wie o czym się mówi w Izraelu, przecież on nigdy nigdzie nie był, nie mówi w żadnym obcym języku!
  • ~DM
    (2018-02-03 09:26)
    Dziwie sie bardzo, ze ta bezgraniczna nienawisc do Niemca pozwala mu na przyjmowanie niemieckiej kasy i wozenia doooopska niemieckimi samochodami. FUJ!
  • ~cała Polska sprząta śmieci PISu ?
    (2018-02-03 09:46)
    Reżim pisowski jest nieodpowiedzialny ! PIS rozbija jedno auto za drugim, a cała Polska ma sprzątać po kolejnej katastrofie z winy PISu ?
  • ~czi
    (2018-02-03 08:57)
    ..było cymbalistów wielu , ale żaden nie śmiał zagrać przy największym cymbaliście.
  • ~Sydonia von Borck
    (2018-02-03 08:45)
    Kwa ... kwa ... to Niemcy ... mówię wam ja. "jak poważnie Stany Zjednoczone traktują swoje stosunki z Polską. Wydawało się do tej pory, że poważnie." Małemu ... się wydawało! Hehehe ... ale w tym USA nie mówią po polsku i ... jest sęk. Sieroctwo! Polityczne.
  • ~Kol
    (2018-02-03 08:59)
    A stul pysk, juz nic nie mow! Nie dolewaj oliwy do ognia! No co sie tak tlumaczysz, tak bronisz? Jak jestes taki niewinny, to nie musisz sie tak bronic i nikomu tlumaczyc. Moze madrzej byloby niektore prowokacje po prostu przemilczec. Pies tak dlugo szczeka, dopoki go objekt prowokuje!
  • ~sic.
    (2018-02-03 11:05)
    PiS na czele z Kaczynskim zniszczyl juz wszystko co sie dalo. Dla dobra Polski powinni oddac wladze. Polska jest slaba, marginalizowana, ponizana ... Teraz polska jest na kolanach totalnie i dlugo sie nie podniesie.
  • ~jhgfdsa
    (2018-02-03 10:26)
    Polska to jedna wielka komora gazowa. Zamiast zająć się smogiem, budują nowe krematoria węglowe. Pier.....ne dinozaury zajmują się prehistorią. Nie maja dzieci, nie mają rodziny nie myślą o przyszłości.
  • ~ostjan
    (2018-02-03 11:01)
    Prezydent dostał publicznie wytyczne, jak i lokalne trolle.
  • ~Mędrek
    (2018-02-03 14:33)
    Jarosław Kaczyński, to jedno wielkie nieszczęście dla Polski. Zamiast budowania prestiżu Polski w świecie , jesteśmy świadkami całkowitego marginalizowania. Ten facet tak omotał wszystkich wokół siebie, że nawet nowe twarze w rządzie nie są w stanie powiedzieć coś sensownego wbrew prezesowi. Jak za Stalina.
  • ~gość luty
    (2018-02-03 10:30)
    Wiele z hejtu powyżej wskazuje jak zakłamana jest sekta pisowska na czele z nikczemnyn, żem prezesem.Nie rozumie on , że szkodzi Polsce i Polakom przez bzdurne wypowiedzi.
  • ~Monachijski
    (2018-02-03 09:07)
    A co Polska zrobi jak dalej tak mówić będą ? A należy się spodziewać, że teraz nawet złośliwie będą się pojawiały takie teksty.Jak wyegzekwować te 3 lata więzienia dla tych co tak będą mówić ? Tego Kaczyński nie powiedział. Ponadto widać wyraźnie, że Kaczyński chce koniecznie skłócić Polaków z Niemcami i Niemców z Polakami. Dlaczego w takim razie boi się poruszyć dramaty Polaków na wschodzie ? Dlaczego nie mówi o Katyniu, o wywózkach setek tysięcy Polaków na Sybir i do Kazachstanu o prześladowaniu polskiej inteligencji na kresach przez NKWD ?
  • ~Szuflandia
    (2018-02-03 10:24)
    Jarozbaw nadszyszkowniku, prowadź nas wizjonerze.
  • ~to jest postawa
    (2018-02-03 14:19)
    Czyli Prezes podjal za wszystkich decyzje i wzial na siebie odpowiedzialnosc.
  • ~eureka
    (2018-02-03 15:02)
    Panie Kaczynski, dobrej ustawy nie da sie blednie interpretowac.