PO po artykule w GW: Chcemy, by politycy PiS wyjaśnili, co łączyło ich z byłym zastępcą szefa BGN w ratuszu

| Aktualizacja:

Oczekujemy szybkich odpowiedzi na doniesienia medialne nt. powiązań między politykami PiS odpowiedzialnymi za nadzór nad specsłużbami a zatrzymanym ws. afery reprywatyzacyjnej Jakubem R. - mówili w sobotę politycy PO. Zapowiedzieli wniosek o zbadanie sprawy przez komisję weryfikacyjną.

wróć do artykułu
  • ~anka
    (2018-02-11 12:18)
    PO zaskoczone teraz?? od samego początku gdy Lech Kaczyński jako prezydent warszawy wsadził do Biura Gospodarki Nieruchomościami Marcina B i Jakuba R , cała branża nieruchomości w Wawie huczała że to ludzie powiązani z służbami . HGW ich nie usunęła po objęciu urzędu i ma za swoje . Całe miasto huczało a ona tego nie przyjmowała do wiadomości i nie zrobiła nic aby to sprawdzić ???. O nikim innym tak nie plotkowano tylko o tych dwóch
  • ~kaktus
    (2018-02-10 11:47)
    Tuzy z PO trzesa portkami......i dobrze....! Program "Cela +" czas odpalic.....!
  • ~DZIADEK-ALE DZIAD-65 LAT-STAZ50 LAT-890 ZL SWIADCZENIE
    (2018-02-07 15:55)
    KROPIWNICKI KIERWINSKI CO WY Z SIEBIE ROBICIE UDAJECIE ZE ZA WSZAYCH RZODOW NIC SIE NIE STALO.OKRADALISCIE SWOJ NARUD I KRAJ PRZEZ8 LAT I CO NIC SIE NIE STALO.TO JEST DLA WAS HANBA I DLA HGW.WY CHCIELISCIE I KAMIENICE I ULICE A NAWET SCIEZKI ROWEROWE SPRZEDAC HANBA!!!NIGDY WIECEJ TAKICH JUDASZY CO SZKALUJO ZA GRANICO I PO SWIECIE.
  • ~Xaw22
    (2018-02-06 23:03)
    Mysleli, ze jak zamkna Jakuba Rudnickiego to sie nie wyda :))) teraz dopiero bedzie heca!
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-02-05 19:13)
    Kiedy te POlszewiki Tusskusske i Sschetynusskie odPOwiedzą za wyrzucanie WARSZAWIAKÓW na BRUK i nie tylko WARSZAWIAKÓW
  • ~PROFESOR,,,
    (2018-02-05 15:10)
    Dla nich zawsze będzie kryzys dopóki nie dopchają się do koryta,
  • ~Daniel
    (2018-02-05 12:20)
    Platformeny to śmieszne pajace i szkalowniki Polski
  • ~POszoł won
    (2018-02-05 11:03)
    Panie Kuerwiński, Pan to sobie możesz chcieć PO-całoć Hanię w Bufet !
  • ~dlugopis
    (2018-02-04 19:25)
    zanim prezyden podpisze - opowiedziec wszystko a nie spieszyc sie z podpisem-wtedy nic sie nie przebije do wiadomosci-nie podpisuj jeszcze p.prezydencie
  • ~Bartosz
    (2018-02-04 17:26)
    Ubecki sposób na ludzi. Ukradłeś krzycz głośno to nie moja ręka i łapcie złodzieja. POwcy mają doskonałe wzorce.
  • ~Maniek
    (2018-02-04 15:30)
    Stare powiedzonko się jednak sprawdza --- ,,Złodziej krzyczy łap złodzieja" !!!
  • ~rychu
    (2018-02-04 14:46)
    sa dwie mozliwosci - Duda podpisze i jest powod do radosci - sekta Jareczka zniknie w ciagu pol roku !!!!!!!!! - Duda nie podpisze i to bedzie dobre dla Polski, ale sekta tu jeszcze troche zostanie !!
  • ~MANNEKEN PIS robi to, co zawsze /pi sia/
    (2018-02-04 14:42)
    No ładnie - ale popłoch w szeregach partii rządzącej ! Aż błocko chlapie ! Wszystkie PISTrolle zwlokły się z barłogów /sorry - po dobrej zmianie to z piernatów !/ żeby wspomagać partię w ukrywaniu prawdziwej zdradzieckiej twarzy
  • ~rfgv
    (2018-02-04 14:27)
    GW do WC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "Nowośmieszna Partia Oszustów " już zawsze kojarzyć się będzie z patologią , kolaboranctwem , zdradą , donosicielstwem i zakłamaniem !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~wojtek
    (2018-02-04 12:30)
    PANOWIE Z ,,,PO CZY WY JUZ NIEMACIE W SOBIE GODNOSCI POLAKA NAS JUZ OBYWATELI TO PRZERAZA TO KOPANIE NIE ,,,PISU TYLKO POLSKI
  • ~wojtek
    (2018-02-04 12:01)
    Ale się pisowe trolle wysypały na forum i obrzucają goooowinem. Czyli coś jest na rzeczy. Przypomnijmy że Wąsik i Kamiński to niewinni, ułaskawieni przez Du_ę. Niewinni prawi i sprawiedliwi, to brzmi.
  • ~helena
    (2018-02-04 10:33)
    Złapiesz złodzieja za rękę ,a ten krzyczy że to nie jego ręka !!!! tak to jest ,że teraz jakiś złodziej chce utopić PiS !!!!
  • ~she
    (2018-02-04 10:21)
    Wybiórcza napisała cha cha cha cha. To już nawet nie jest śmieszne. Kierwińskiemu to nawet pysk spuchł od cynizmu i kłamstwa.
  • ~Nauczycielka z LO
    (2018-02-04 10:11)
    Totalna opozycja to dno i 2 metry mółu!
  • ~xyz
    (2018-02-04 09:47)
    No i cała "mondrość" polactwa wyrasta z pustych czerepów. Nie na to jak polska B, C, D.