Żalek: Obarczanie Polaków za zbrodnie w Jedwabnem jest parszywym kłamstwem. "Pan podpada pod izraelską ustawę"

| Aktualizacja:

Polska opozycja nie jest w stanie stanąć na wysokości zadania i powiedzieć: Polacy, jako naród, nie mordowali Żydów - powiedział w programie „Tak czy Nie” poseł Jacek Żalek z Porozumienia. Po czym nazwał obarczanie Polaków za mord w Jedwabnem „parszywym kłamstwem”.

wróć do artykułu
  • ~jezuz
    (2018-05-16 03:37)
    Pani ma gebe wielka dwie bomby atomowe i nima Polski
  • ~Stary
    (2018-05-10 16:22)
    Żalek to ofiara pękniętej prezerwatywy, w wyniku bylejakości produkcji w PRL-u.
  • ~buc
    (2018-03-14 11:40)
    zalek wypadaloby odmowic -gorzkie zale-niektorzy polacy tez byli skorczy ......bykami
  • ~Krzysiek z Krakowa
    (2018-03-12 06:30)
    Takich idiotów w PiS jest wiele ( obatel Czarnecki , Piotowicz itd) Ciemny lid to kupuje.
  • ~odpadam
    (2018-03-11 09:18)
    ze takie cos nosi jeszcze ziemia
  • ~0000
    (2018-03-11 08:34)
    Trolle z totalnej opozycji ujadają .
  • ~dzisiejsi szmalcownicy
    (2018-03-11 08:05)
    Żal d...ę ściska słuchając tego Żalka.
  • ~historyk amator
    (2018-03-10 22:35)
    Kiedy ekshumacja w Jedwabnym ?
  • ~DM1
    (2018-03-10 20:47)
    Żalek..... to ty jestes pa rszy wym kłamca!!!!
  • ~guest
    (2018-03-10 15:00)
    problem polega na tym, że to Kaczyński zatrzymał ekshumacje w Jedwabnem, więc za tej ekipy nie ma co liczyć na zwycięstwo prawdy nad fałszem.
  • ~On
    (2018-03-10 13:43)
    Wasypal sie tu kosz pisfaszystow!
  • ~o joj co za osiol
    (2018-03-10 09:22)
    kto to zero pyta o zdanie i kiedy to zero odpowiedzialo z sensem na pytanie ja nigdy nie slyszalem od tej kreatury ludzkiej odpowiedzi
  • ~Regina
    (2018-03-09 22:40)
    ta gazeta to jak portal dla kiboli!!! Jak sie czyta ( jesli sie da), te komentarze, to warto zapytac , co sie z naszym szkolnictwem stalo?
  • ~Jatowirm...
    (2018-03-09 21:50)
    Ja wiem tylko z przekazow babci jak wygladala lapanka Niemcow na 16- to latce . Pojdziesz do pracy,jak bedzie Ci zle to daj znac zmienimy Ci prace i tak bylo...
  • ~J.wT.-Kresy Zach.
    (2018-03-09 21:40)
    Cóż - antysemityzm Polaków - jak widać z tych komentarzy - jest "zupełnie marginalny"!
  • ~chr,
    (2018-03-09 21:23)
    sam jestes taakim Parszywym Zulem i razem z toba ten twoj Gnom JKaczyzmu
  • ~NadPolak
    (2018-03-09 19:55)
    Znaleziono 200 pociskow. 3 z nich z okresu I ŚW,inne-po 1933r.89 pociskow typu Mauser,kl7,92: niektore z nich uzyte po 1944 (linia frontu), niektore zawiraly stal uzywana dopiero od 1943r; zMausera 7,92- wszystkie oprocz JEDNEGO (9mm)musialy byc wystrzeloen po 1942r; ten jeden z Parabellum,Walthera lub ViS-a (1935) uzywanych prze zNiemcow..Pozostale: wystrzelone z MG-42(rozwazano tez mozliwosc MG-34. Jeden pocisk z Mosin (rosyjska bron).Jednostki regularne.Czyli tylko 4 pociski z 200 mogly byc uzyte w 1941r! Ekshumacja raczej niewiele da! Inne zeznania (patrz;daty,kiedy!) pozwalają znalezc prawde:"Polaacy...Niemcy rowniez"(J.M.Chodakiewicz, 2012,str.200 za:Marta Kuratowska-Budzan,Polin,t.15,s.404, wywiad z miejscowymi kilka lat przed 2002!);ekshumacje-str.207-209.
  • ~Czerwony Książe... twój pan
    (2018-03-09 19:40)
    Cisza! Cisza. Przestańcie pisać na tym forum. Cokolwiek nie napiszecie, wasi wrogowie rządzący tą stroną, obrócą przeciwko wam. Dzięki wam mają informację o stanie emocjonalnym plebsu. Was rozpracowują, by trzymac moicnao za gradło... i sakwę.
  • ~Ed
    (2018-03-09 19:27)
    żalek to taki tempy posełek i mentalności adolfa... tylko tchórz
  • ~zaks