Żalek: Obarczanie Polaków za zbrodnie w Jedwabnem jest parszywym kłamstwem. "Pan podpada pod izraelską ustawę"

| Aktualizacja:

Polska opozycja nie jest w stanie stanąć na wysokości zadania i powiedzieć: Polacy, jako naród, nie mordowali Żydów - powiedział w programie „Tak czy Nie” poseł Jacek Żalek z Porozumienia. Po czym nazwał obarczanie Polaków za mord w Jedwabnem „parszywym kłamstwem”.

wróć do artykułu
  • ~baz
    (2018-02-08 10:14)
    ŻELEK co ty wąchałeś ?co zjadłeś ?, co wypiłeś że tak bredzisz!
  • ~Polska ocalona z holokaustu
    (2018-02-08 10:16)
    Czy wiarygodne są zeznania kobiet oskarżanych o czary składane podczas tortur? Czy wiarygodne jest śledztwo przerwane w wyniku decyzji politykierskiej? Dlaczego przerwano śledztwo? Żeby nie znajdować kolejnych łusek od niemieckiej broni?
  • ~kg
    (2018-02-08 10:16)
    czyli fakty będzie ustalał PiS.
  • ~Wyniku
    (2018-02-08 10:20)
    Zalek to taki zelek z Podlasia zakłamany buc, nie ma co go słuchać , karierowicz co jedzie na państwowym wikcie, zadna uczciwa praca się nie zajmował , żeruje tylko na posadach państwowych.
  • ~poi
    (2018-02-08 10:37)
    Takich posłów PiS ma dużo.Ale do czasu.
  • ~vis
    (2018-02-08 10:44)
    A może Polacy byli zmuszani przez Niemców za cenę własnego życia
  • ~slazak
    (2018-02-08 10:51)
    czy pan Zalek bedzie za klamstwo ukarany ?
  • ~gosc z zagranicy
    (2018-02-08 10:51)
    Przez 50 lat mowiono ze Polakow w Katyniu zabili Niemcy , bracia z WSCHODU to zbadali.
  • ~rycho
    (2018-02-08 11:00)
    Zalek puścił bąka i myśli że to nie cuchnie .spolegliwe "myślenie" tego człowieka nie zadziwia tylko irytuje . a może chodzi o coś innego i tu efekt osiągnął
  • ~piotr
    (2018-02-08 11:01)
    ŻALEK ZAMIAST MÓZGU MA ŻELKA
  • ~sig9
    (2018-02-08 11:02)
    Mordowala specjalna grupa SS (zlozona z Niemcow i Ukraincow). Sa swiadkowie. IPN z "politycznych powodow" unika prawdy. Nalezy przeprowadzic ekshumacje na miejscu zbrodni.
  • ~sig9
    (2018-02-08 11:04)
    Mordowali Niemcy. Zobaczcie wypowiedz prof Wolniewicza na YouTube.
  • ~kite
    (2018-02-08 11:05)
    Jak szmalcownik za stołki i kasę zrobi wszystko
  • ~Sydonia von Borck
    (2018-02-08 11:12)
    Żal d. ściska od takiego Żalka. Po ... to właśnie potrzebna była im ta ustawa. Kaczystowski zamordyzm idzie w świat. I bardzo dobrze. Właśnie Rex Tillerson ... kazał wysłannikom kaczki obejrzeć drzwi z drugiej strony z warknięciem: - oszukaliście mnie w Warszawie.
  • ~v4
    (2018-02-08 11:16)
    żalek czytać
  • ~Zorro
    (2018-02-08 11:17)
    Piękna ilustracja pokazująca do czego w rzeczywistości prowadzą haniebne zapisy ustawy o IPN. Żaden uczciwy człowiek - czy to Polak czy Ży-d nie może godzić się na wyposażanie zakłamanych pisowskich kacyków w narzędzie karania ludzi chcących mówić o tych sprawach.
  • ~żalek mi prezesa
    (2018-02-08 11:17)
    Jak słyszę paplaninę tego pana ,to muszę stwierdzić ,że z żalku odbytnicę mam ściśniętą Prezesie kim ty się otoczyłeś t?
  • ~Karmen
    (2018-02-08 11:19)
    Parlament Europejski idiotę za bzdurzenie potrafi wywalić. Polski Parlament takich idiotów ma pełno i im płaci . Idą w prezesy spółek państwowych.
  • ~moro
    (2018-02-08 11:21)
    A Kopernik była kobietą.
  • ~Greg
    (2018-02-08 11:23)
    Żalek zapleczem intelektualnym rządu Morawieckiego?