List Krystyny Pawłowicz ws. reprywatyzacji. Posłanka wstawiła się za właścicielką kamienicy, a przeciw lokatorowi

| Aktualizacja:

Nie stosowałem siły fizycznej wobec lokatorów, nie wyzywałem ich; nikogo nie pobiłem w kamienicy; to są pomówienia - zeznał przed komisją weryfikacyjną Piotr Wierzbicki, mąż obecnej właścicielki kamienicy przy ul. Lutosławskiego 9. Przy okazji na światło dziennie wyszły dokumenty z zeszłego roku, które pisała Krystyna Pawłowicz, posłanka PiS.

wróć do artykułu
  • ~kpt.jajec
    (2018-02-15 19:54)
    Zabrać bogatym ,domiar dowalić. Odebrać kamienicę na podstawie dekretu Jakiego.
  • ~realista III
    (2018-02-16 06:24)
    Nie rozumiem tego oddawania kamienic. Była wojna, ludzie tracili wszystko, ale niektóre zwierzęta są równiejsze. Dlaczego jednym rodzinom rząd komunistyczny zabrał ziemię, dom, fabryki, dosłownie wszystko. A innym daje się teraz kamienicę w centrum Warszawy jakby nigdy nic? Ich wojna nie dotyczyła? Ich komuna nie dotyczyła? Jakieś święte krowy? Może trzeba oddać wszystkim po te 10-20%? Dlaczego jedni dostają 100% stanu sprzed wojny, a inni 0?
  • ~eppy
    (2018-02-15 13:50)
    Zauważcie, że podano pełne dane lokatorki, która będzie zeznawać przeciw brutalnym właścicielom. Prawo nie chroni świadków. Gdyby była mowa o mordercy, podanoby co najwyżej Imię i inicjał nazwiska, a bardzo możliwe, że tylko symboliczną literkę. Prawo chroni zbrodniarzy.
  • ~Genitaliusz
    (2018-02-15 12:59)
    Gdzie była policja ?
  • ~emerytka
    (2018-02-15 13:56)
    "Ludzie ludziom zgotowali taki los" tak się działo i dzieje . Człowiek dla pieniędzy zrobi wszystko. Dobra zmiana ma już 2 lata.I co ? Wszystko się ślimaczy .Nikt nie siedzi! Bandziory w białych rękawiczkach śmieją się suwerenowi w twarz-opływając w luksusy. Dobra zmiana w" propagandowej tubie" ," cisnęła" emerytom najwyższą podwyżkę świadczeń od 5 lat. Ludzie ludziom gotują taki los.Rząd pochyla się nad każdym obywatelem.
  • ~ZK Gru dziądz czeka na b. ufetową
    (2018-02-15 19:18)
    złodz. iejke DZIA ŁEK i KAMI ENIC w Warszawie! DO ŻYWOTNIO albo KAMI ENIOŁOMY i MIE RZEJA WIŚ LANA do przekopania :-) :-) :-)
  • ~m
    (2018-02-15 19:50)
    Cwaniara Wierzbicka nawet PAWLOWICZ urobila ,jakia ona biedna i poszkodowana,a poszkodowani to byli lokatorzy,ktorych oddano razem z pieknie odremontowana kamienica, za pieniadze napewno nie Wierzbickiej.
  • ~Psych
    (2018-02-16 07:27)
    Czyzby Krysia wracla z psychuszki ,czyli leczenie daje efekty.
  • ~nerd
    (2018-02-15 19:54)
    A jak tam nasi faszyści, którzy bezkarnie organizują kolejne "święto" pod nosem bezradnej policji zarządzanej przez pisowskich kacyków?
  • ~xxxx
    (2018-02-16 08:44)
    O , nawet posłance Pawłowicz zdarzają się przebłyski uczciwości. To nowość
  • ~wojtek
    (2018-02-15 13:16)
    "Lokatorka zeznała, że w konsultacjach dowiedziała się, że nie powinna podpisywać nowej umowy i zaczęła rozmowy z innymi lokatorami." Fajnie jest mieszkać za 300 zł i to bez umowy. A potem płakać przed Jakim.
  • ~Zorro
    (2018-02-15 20:32)
    Qrcze a ja myślałem, że PIS to partia wodzowska gdzie każdy boi się pi RD nĄć a tu proszę każdy ma wolność wypowiedzi i myśli, pamietacie jak było za Tuska jak wywalałl gdy ktoś nie kumał intencji wred NEJ Me NDY najpierw dwóch tenorów, POtem Rokitę itd!
  • ~sic.
    (2018-02-16 18:22)
    List tego czegos jasno pokazuje jak dziala PiS. Wstystkie pisowskie komisje to kretactwa, i faryzeizm - Ta z sejmu nie powinna sie wogole wypowiadac ... nie ma moralnego prawa ...
  • ~zszokowani
    (2018-02-15 21:34)
    co za warszawska PatOligia made in grunbaum, policja tam jest na usługach hanki grunbaum na przykład na pytanie posła z komisji co policja na to, jak lokatora wywleknoo po schodach do tego schorowanego, odpowiedź byłej lokatorki: to POlicja robiła, musial mieć ****** jakieś układy w policji albo urzędnicy hanki grunbaum mu pomagali wpływać na działania policji
  • ~Roza Laksenburg
    (2018-02-15 19:42)
    a u nas znowu smog, kiedy rzad wezmie sie za odzskodowania od niemieckich koncernow srzedajacych nam zlom z manipilowanymi danymi czystosci spalin ? kiedy my przestaniemy byc niemieckim rynkiem wtornym ????
  • ~fakty
    (2018-02-16 02:49)
    Władze miejskie Jerozolimy zażądały od kościołów chrześcijańskich płacenia podatku od nieruchomości. Był to tradycyjny przywilej pochodzącego z epoki otomańskiej dotąd respektowany na ziemiach palestyńskich do 2017 r.
  • ~Glupie tlumaczenie Pani Pawlowicz
    (2018-02-16 09:18)
    Pani Pawlowicz radzilbym aby wreszcie przestal jazgotac i plesc golupoty ,Przekazala list Panu Ministrowi Jakiemu od Pani Wierzbickiej z dopiskiem i wyraznymi sugestiami ,Czyli Pani Pawlowicz zbadala sprawe ,przeprowadziola rozmowy zlokatorami i wyrazila swoj poglad / jesli tego nie zrobila to po co do list dolaczyla swoj jednostronny przekaz / Teraz mowi ,ze nie da sie wrobic w te sprawe . Po raz kolejny cos chlapnie ,potem GLUPIO sie tlumaczy !
  • ~gadojanka
    (2018-02-16 13:41)
    Pani poseł powinna w tej spawie milczeć
  • ~aaa
    (2018-02-16 11:09)
    Krycha przypomniala sobie ,ze jest p oslem.BOGATYM POMAGAC biednych JE BAC!!!
  • ~kkkk
    (2018-02-15 20:42)
    od 2010 roku w W-wie dzialy sie takie tragedie i przestepstwa,ludzie pozostawieni w rekach oprawcow---gdzie byla parlamentarna opozycja /poslowie na pensji sejmowej /, co robila opzycja dla tych ludzi