ReMONt ministra Błaszczaka. Ekspresowe zmiany w wojsku i resortowej administracji

| Aktualizacja:

W ekspresowym tempie przebiegają głębokie zmiany w Wojsku Polskim i administracji MON.

wróć do artykułu
  • ~putto
    (2018-02-18 22:49)
    2 lara eksperymentu z psychicznym mentorem Misiewiczów dobiegł końca ale niczym koń Kaliguli urągał przekonaniu że władza to ludzie rozsądni i lepsi niż najgłupsi
  • ~Zyga
    (2018-02-18 22:57)
    Czy to znaczy że Misiaczek po skończeniu w czerwcu jednorocznych studiów u Rydzyka nie zostanie już generałem?
  • ~DD
    (2018-02-18 23:14)
    Taki cwaniak a Antoni nadal zajmuje gabinet szefa MON a Mariusz musiał z opuszczoną głową znaleźć sobie inne miejsce...
  • ~s p e k u l a n t g i e ł d o w y
    (2018-02-18 23:23)
    Wyawlić szybko obce wojska spod znaku ŚKŻ z Polski, bo bedą brać odwet za Holokaust, jak nie spłacimy rat
  • ~Ag
    (2018-02-18 23:36)
    Jeden ********* co było możliwe a drugi poprawia.
  • ~A. G. Rubloff
    (2018-02-19 01:06)
    Anton eto był haroszyj ministr. Poczemu prezes ty jego promienil?
  • ~Polak
    (2018-02-19 03:31)
    Antek zniszczył a Błaszczak dobije armię co za tupet
  • ~poniedziałek
    (2018-02-19 07:10)
    święte słowa - ludzie bez kompetencji, lizusy, fasadowa służba cywilna - "Biorąc pod uwagę, że w resorcie obrony w ostatnim czasie pojawiło się wielu urzędników z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, którzy specyfiki wojska nie znają, trudno temu projektowi wróżyć świetlaną przyszłość". Taka uwaga - MSWiA a nie MSW
  • ~Edek
    (2018-02-19 07:12)
    Poprzedni minister był dla wojska tyn, czym jest HIV dla człowieka, a obecny to tylko zwykły syfilis, więc w porównaniu z poprzednim, wygląda jak lekarstwo, super !!!! hurraaa !!! to tylko syfilis
  • ~Jula
    (2018-02-19 07:56)
    Jak ****** można nazywać ministrem?
  • ~Zwolennik
    (2018-02-19 07:56)
    Jasne i klarowne zmiany.
  • ~xxl
    (2018-02-19 08:27)
    Dezubekizacji powinni podlegać wszyscy z PiSu którzy pracowali w PRL-u , pracując wspierali PRL , powinni zostać potraktowani tak jak ci co mieli coś wspólnego albo i nie z milicją - takie przypadki powinny rozstrzygać sądy a nie ustawa .
  • ~krytyk filmowy
    (2018-02-19 09:54)
    Głupi i głupszy - był taki film.
  • ~Dorota
    (2018-02-19 12:50)
    Przyjdzie kryska na Matyska. Rok temu, planowałam z rodziną wrócić do Polski, ale niestety to, co wyprawia ten rząd zniechęciło nas.
  • ~Ziobro ten ma kadry...w Bydgoszczy
    (2018-02-19 12:58)
    A co z prokuratorami oskarżających księży za kazania, matki małych dzieci za 5 ulotek? W Bydgoszczy jest emerytowany prokurator wojskowy płk W... Ma się świetnie. Nadal oskarża w prokuraturze okręgowej.
  • ~cobra7777
    (2018-02-19 13:05)
    do młodszych oficerów Wojska Polskiego. Włóżcie między bajki bajania polityków o honorze oficerskim , patriotyzmie i heroizmie służby wojskowej. Spędzicie w wojsku kilkanaście, czy kilkadziesiąt lat w przekonaniu że wiernie służycie Ojczyźnie, a nagle pojawi się jakiś kaczafi ze swoimi paladynami i przekreśli wasze życiorysy, dorobek, a na końcu zabierze wam emerytury. Służcie dzielnie i oddanie , a Ojczyzna decyzjami polityków, wypnie się nas was. W Polsce to nie będzie pierwszy raz, więc pamiętajcie dla jakiego kraju się poświęcacie.
  • ~Bingo
    (2018-02-19 16:48)
    Robia czystke w MON bo PiS boi sie zależności maciarewicza od Rosji ujawnionej przez Tomasza Piatka.
  • ~Bogusław Maśliński
    (2018-02-19 20:31)
    Żartobliwie, śmiech na Sali, gość który nie zna podstaw kodeksu karnego MON. III RP trwa już 29lat i bez przerwy modernizują armie, teraz za to zabiera się Błaszczak. Towarzysze broni, ci co byli w wojsku, Polska armia to wspomnienie bezwzględnie potrzebne jest pospolite obronne ruszenie. Dla mniej rozumnych przypominam że słowo towarzysze towarzyszy w Polsce od wieków, jeszcze przed komuną w pełni ono brzmi „ Towarzysze broni”
  • ~Z PISU