Schetyna do polityków PiS: Milczcie, wyrządziliście Polsce już dość zła. Mazurek: Platforma nie odrobiła pracy domowej

| Aktualizacja:

Rządzące Polską od ponad dwóch lat Prawo i Sprawiedliwość zniszczyło międzynarodowy wizerunek Polski i osłabiło pozycję państwa praktycznie w każdym tradycyjnym kierunku naszej polityki zagranicznej - mówił w sobotę podczas Rady Krajowej PO lider partii Grzegorz Schetyna.

wróć do artykułu
  • ~DM!
    (2018-02-24 12:05)
    Towarzyszu Szmacino, ty naczelny imbecylu PO=lactwa kiedy wreszcie zlikwidujesz służby specjalne w Polsce, USA i Izraelu oraz Rosji!!! Ale najpierw musiszto zrobić w Polsce w przeciwnym razie PIS wykosi knacjackie PO=lactwo czyli PełO!!!
  • ~Wilga
    (2018-02-24 12:05)
    Tego co tam wygaduje Schetyna nie daje się słuchać Główny cel to musimy dojść do odsuniętego koryta..A uśmiechnięta gęba i miny zadufanego w sobie Radosława S.sprawiają wrażenie ,że ci ludzie jeszcze nie zrozumieli co się dwa lata temu stało.
  • ~abra
    (2018-02-24 12:05)
    Biedny Szhrek cały spocony, gada to co zawsze - PIS jest zły, PIS jest zły....- nie widzi biedak, że z tonącej platformy szczury gromadzenie uciekają!
  • ~po zdelegalizowac
    (2018-02-24 12:07)
    zwiekszeniem tego bezpieczenstwa bylo wyeliminowanie prezydenta i dowodctwa wojskowego w smolensku
  • ~xxxxxxxxxx
    (2018-02-24 12:15)
    Schetyna mówi to co inteligentny Polak dobrze wie
  • ~zenobia
    (2018-02-24 12:17)
    Oj Grzesiu, Grzesiu lasuje Ci się coraz więcej. Jestem zatroskana o Twój niebytu stan. Coraz gorzej, i gorzej, zamiast wysłać "asa" intelektu" w PO do boju np. Muchę, Siemoniaka lubo Kidawę sam rwiesz się do przodu. Po co???. Jenerał jest od prostowania, interpretacji cudzych myśli a tak wyszło jak zwykle...kompromitacja.
  • ~Sydonia von Borck
    (2018-02-24 12:21)
    I to z takich knajackich głuPOli składa się PełO, Polacy czy chcecie tego jeszcze raz !!!!!!!
  • ~okr
    (2018-02-24 12:21)
    Zlot desperados
  • ~Ergo
    (2018-02-24 12:22)
    Co prawda , to prawda, nawet jezeli mowi to Schetyna!
  • ~heniek schetynka
    (2018-02-24 12:22)
    ajwaj, ajwaj , ajwaj na drzewo ty PO.....any polityczku
  • ~góral ze wzgórz golan
    (2018-02-24 12:24)
    i co tu komentować ? szmacina to tylko albo i aż zwykły id.i.ota. mój 4 letni syn ciągle mówi o pogodzie a ten stary dziad zaciął się i cały czas: pis, pis, pis
  • ~icek polski
    (2018-02-24 12:27)
    Zjazd pokrytów i hipokrytów i jest i będze awej awej awej awej fuj fuj fuj ajajaj ajajaja tfu tfu tfu
  • ~Kaz
    (2018-02-24 12:28)
    Wizerunek, wizerunkiem. Wy Schetyna, począwszy od 1989r. chcieliście zniszczyć polskie społeczeństwo.
  • ~On
    (2018-02-24 12:28)
    I znowu anty semi ckie , w r e d n e , piskie kulsony rzucaja sie na Schetyne jak hie.......ny na pad.... line!
  • ~POwalone multikulti w akcji - Pamela Mastropietro
    (2018-02-24 12:29)
    An 18-year-old Italian girl who was murdered and dismembered by a Nigerian migrant who was living in Italy on an expired visa could have also been the victim of cannibalism, according to a top criminologist. Pamela Mastropietro was found chopped up and dumped on a street with parts of her body stuffed in suitcases last month in the Italian commune of Pollenza.
  • ~redo
    (2018-02-24 12:31)
    PiS przywraca Narodowi podmiotowość. Proszę więc nie opowiadać bajek panie Schetyna bo to nic konkretnego nie wnosi.
  • ~Olo
    (2018-02-24 12:34)
    Nie widzi Schetyna, Radzio end company ponad 40% poparcia tego "strasznego" PiS? O czymś ono świadczy, co nie? Łapska platformy tak się ubabrały w g*wnie przez 8 lat rządów, że takie kwiczenie, którego nauczyła was ryżawa "mniejszość etniczna" z Brukseli, już na ludzi nie działa. Fakty mówią za siebie. A propos, już raz się Pan Schetyna strasznie pocił w czasie występu... A nie pardon, to był Chlebowski...
  • ~wielki nieinternowany z powodu przypadku
    (2018-02-24 12:34)
    Zlikwidujemy CBA , zlikwidujemy IPN, zlikwidujemy 500 + , przestaniemy ładować publiczne pieniądze w o.Rydzyka,przywrócimy SBckie emerytury , przywrócimy patologie w VAT , niemieckie ciężarówki będą znowu mogły wjeżdżać do Polski z lewym paliwem , przywrócimy przywileje białych kołnierzyków i banksterów... kolorowy świat według PO!!!
  • ~DM1
    (2018-02-24 12:36)
    re:abra....... Na arenie miedzynarodowej jestescie obecnie Z E R E M! Kto tego nie widzi i pisze o uciekajacych szczurach jest Z E R E M!
  • ~DM1
    (2018-02-24 12:40)
    Na arenie jutubowej POmyka mnie ot ty lca i oral nie lewacki Serg Darling, o jak fajnie, jesetm tam Z E R E M

Może zainteresować Cię też: