Schetyna do polityków PiS: Milczcie, wyrządziliście Polsce już dość zła. Mazurek: Platforma nie odrobiła pracy domowej

| Aktualizacja:

Rządzące Polską od ponad dwóch lat Prawo i Sprawiedliwość zniszczyło międzynarodowy wizerunek Polski i osłabiło pozycję państwa praktycznie w każdym tradycyjnym kierunku naszej polityki zagranicznej - mówił w sobotę podczas Rady Krajowej PO lider partii Grzegorz Schetyna.

wróć do artykułu
  • ~Wilga
    (2018-02-24 12:05)
    Tego co tam wygaduje Schetyna nie daje się słuchać Główny cel to musimy dojść do odsuniętego koryta..A uśmiechnięta gęba i miny zadufanego w sobie Radosława S.sprawiają wrażenie ,że ci ludzie jeszcze nie zrozumieli co się dwa lata temu stało.
  • ~wielki nieinternowany z powodu przypadku
    (2018-02-24 12:34)
    Zlikwidujemy CBA , zlikwidujemy IPN, zlikwidujemy 500 + , przestaniemy ładować publiczne pieniądze w o.Rydzyka,przywrócimy SBckie emerytury , przywrócimy patologie w VAT , niemieckie ciężarówki będą znowu mogły wjeżdżać do Polski z lewym paliwem , przywrócimy przywileje białych kołnierzyków i banksterów... kolorowy świat według PO!!!
  • ~zenobia
    (2018-02-24 12:17)
    Oj Grzesiu, Grzesiu lasuje Ci się coraz więcej. Jestem zatroskana o Twój niebytu stan. Coraz gorzej, i gorzej, zamiast wysłać "asa" intelektu" w PO do boju np. Muchę, Siemoniaka lubo Kidawę sam rwiesz się do przodu. Po co???. Jenerał jest od prostowania, interpretacji cudzych myśli a tak wyszło jak zwykle...kompromitacja.
  • ~DM!
    (2018-02-24 12:05)
    Towarzyszu Szmacino, ty naczelny imbecylu PO=lactwa kiedy wreszcie zlikwidujesz służby specjalne w Polsce, USA i Izraelu oraz Rosji!!! Ale najpierw musiszto zrobić w Polsce w przeciwnym razie PIS wykosi knacjackie PO=lactwo czyli PełO!!!
  • ~abra
    (2018-02-24 12:05)
    Biedny Szhrek cały spocony, gada to co zawsze - PIS jest zły, PIS jest zły....- nie widzi biedak, że z tonącej platformy szczury gromadzenie uciekają!
  • ~okr
    (2018-02-24 12:21)
    Zlot desperados
  • ~Sydonia von Borck
    (2018-02-24 12:21)
    I to z takich knajackich głuPOli składa się PełO, Polacy czy chcecie tego jeszcze raz !!!!!!!
  • ~heniek schetynka
    (2018-02-24 12:22)
    ajwaj, ajwaj , ajwaj na drzewo ty PO.....any polityczku
  • ~thn
    (2018-02-24 12:41)
    Pośle Schetyna ,ty premierowi Morawieckiemu nie sięgasz do pięt !!!!!!!!!!! Zero pomyślunku !!!!!!!!!!!! Zakłamana , złodziejska ,skorumpowana ,bezczelna , niedouczona , patologiczna i donosicielska Nowośmieszna Partia Oszustów w swojej głupocie zupełnie już odleciała !!!!!!!!!!!!!!!! Jesteście na dnie i nic wam już nie pomoże !!!!!!!!!! Nikt uczciwy na was nie zagłosuje !!!!!!!!!!!!!!! Pozdrówcie HGW , Adamowicza i innych "super uczciwych " z Nowośmiesznej Partii Oszustów !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~po zdelegalizowac
    (2018-02-24 12:07)
    zwiekszeniem tego bezpieczenstwa bylo wyeliminowanie prezydenta i dowodctwa wojskowego w smolensku
  • ~ass
    (2018-02-24 22:15)
    Zamilczcie lepiej politycy PO bo uszy bolą jak was słucham, wasza polityka to siedzieć cicho i się uśmiechać jak wam w twarz plują.
  • ~Darth vader
    (2018-02-24 21:50)
    Wszystko panie Schetyna brzmi pięknie ale,pańskie słowa są bez pokrycia!. PiS przynajmniej krok po kroku realizuje obiecany w czasie kampanii wyborczej swój program wyborczy dlatego im poparcie rośnie a wam spada! Więc co wy od losu chcecie ?! Ty z Tuskiem nie zrealizowaliśnie nawet tego programu z pierwszej kadencji! Kasę unijną na różnorakie programy rozwoju Polski przechlaliście! Autostradę A4 która miała być zbudowana na Euro 2012 tak budowaliście że PiS musiał za was kończyć budować! Swoją polityką zagraniczną zrobiliście nam renomę wasala Niemiec, uległego na każdy rozkaz Pani Merkel! A co do waszedo dojrzałego patriotyzmu to mogę wspomnieć marsze niepodległości za waszych czasów gdzie zamiast spokojnej z dobrą atmosferą manifestacji, czułem się jakbym był na jakieś kibolskiej ustawce! Co do waszego nauczania we szkołach to wszystko sprowadza się do wyłapywania osób wrażliwych, mających zdolności przywódcze i ambitnych, w klasie i robienie z nich czarnych owiec, chłopców do bicia, niszczenie za wczasu wybitnych jednostek! !!! Przeżyłem wasz system indotkrynacji neokomunistycznej i poznałem jego cele! I wiem że prawdziwymi szerzycielami nienawiści jesteś ty cała ta twoja PO i totalna opozycja! Przez ten system prawie znienawidziłem wszystkich i wszystko dookoła!
  • ~twójdonald
    (2018-02-25 07:40)
    Ty bezczelny lwowski zuliku , nawet twoi ludzi POkazują ci faka !!! Jesteś TOTALNYM ANTYPOLSKIM ZEREM !!!!
  • ~góral ze wzgórz golan
    (2018-02-24 12:24)
    i co tu komentować ? szmacina to tylko albo i aż zwykły id.i.ota. mój 4 letni syn ciągle mówi o pogodzie a ten stary dziad zaciął się i cały czas: pis, pis, pis
  • ~Trzy Trawy~
    (2018-02-24 13:41)
    Herszt Platformy Okultystow znowu maci ludziom w glowach.
  • ~DM1
    (2018-02-24 13:17)
    Dlaczego tow. Szmacina naczelny imbecyl PO=lactwa dostaje w Tworkach na weekend przepustkę
  • ~helena
    (2018-02-24 12:40)
    I co tu komentować???? PiS 50 % poparcia a platfusy dalej bajają?????
  • ~metys
    (2018-02-24 13:02)
    Że mu te sztuczne kły nie wypadną od tych bredni.
  • ~Stiff
    (2018-02-24 12:57)
    A co was Polska obchodzi wy Platforma SBcy i u Becy macie ją w głębokiej pogardzie ,że nie użyję bardzej dosadnych słów
  • ~Stiff
    (2018-02-24 13:11)
    To żeś podobno skończył historię na uniwersytecie to nic dziwnego nie tacy jak ty zostawali magistrami a nawet doktorami ale jest jeden problem. Kto dał ci maturę ????!!!

Może zainteresować Cię też: