Ziobro w TVP Info: Materiał dowodowy powinien doprowadzić do skazania Piniora

Jeszcze pod koniec rządów PO wszczęto procedury, które bardzo dobrze dokumentują działalność przestępczą w sprawie Józefa Piniora i powinny nie tylko zaprowadzić go na ławę oskarżonych, ale doprowadzić do skazania jego i jego asystenta - powiedział we wtorek szef MS Zbigniew Ziobro.

wróć do artykułu
  • ~ja 58
    (2018-07-11 03:03)
    Po co ta złość to minister lat 40 posadzi każdego on lubi wrogów jak Stalin
  • ~Norymberdzki
    (2018-07-03 13:18)
    Czy Ziobro tą wypowiedzią dał do zrozumienia sędziom, a szczególnie nowo mianowanemu prezesowi jaki mają wydać wyrok ? Pewnie o to chodzi PIS-owi w tej reformie sądownictwa. Taki może być scenariusz : pisowska prokuratura sporządza akt oskarżenia wobec niewygodnego polityka opozycji, a spolegliwi sędziowie nominowani przez PIS zaklepują wyrok jakiego oczekuje PIS. O to jest cały sens reformy sądownictwa według PIS-u
  • ~hey
    (2018-07-03 12:48)
    to powiedział ledwie trójkowy magister ziobro zwany ZEREM !!
  • ~Hanka
    (2018-07-03 11:57)
    Plugawa Zmiana wszystkich oskarża - ale jakoś nikogo dotąd nie udało się skazać. Mijaj 3 lata i mamy wyłącznie chlapanie błotem. Tak robią ****** w chlewie.
  • ~Tusk wziął 5 groszy łapówki
    (2018-07-03 10:55)
    40 tys....to jest śmieszne...gdyby to było kilkaset tysięcy to może bym jeszcze uwierzył...kłamliwa zmiana
  • ~toi toi zamachowiec
    (2018-07-03 10:34)
    SKORUMPOWANA BANDA PO PAPRAŃCÓW !!!!!!!!!!!
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-02-27 16:32)
    POlszewikom strasznie przeszkadza IPN chcą go zlikwidować widocznie mieli do czynienie z ŻOŁNIERZAMI WYKLĘTYMI że taka nagonka na LIKWIDACJE IPN
  • ~Vp
    (2018-02-27 11:56)
    Nie lubie Piniora bovstaral sie udawc ,ze chroni prawa czlowieka nawet w Klewkach.Ale prezes IPN to powiem ze za sam wyglad dalbym mu majzel ,mlotek i poslal mu kuc.A jak otworzy gebe to jestem pewien ,e zaden mur by sie nie ostal.