Wicepremier przeprosił za wypowiedź o zarobkach. Po Sejmie krąży tymczasem słoik "Na Gowina"

| Aktualizacja:

Słowa wicepremiera o zarobkach wywołały burzę w internecie. Jarosław Gowin przeprosił potem na Twitterze. Ale to jeszcze nie koniec.

wróć do artykułu
  • ~aaaa
    (2018-02-28 11:12)
    Źle wynagradzani pracownicy, źle działająca firma
  • ~czi
    (2018-02-28 11:19)
    Jak coś źle działa, to nie należą się podwyżki.
  • ~Nauczyciel akademicki z wieloletnim stażem
    (2018-02-28 11:24)
    No to teraz wiemy dlaczego pisowski rząd na każdym kroku się kompromituje i zawala wszystko czego się tknie - biedni ministrowie nie mogą pracować bo muszą kombinować jak wyżyć za prawie 20 tys. do pierwszego. Co za nieprawdopodobna bezczelność - był tu jeden nauczyciel i jeden student co stale apelowali aby PiS nie popuszczał. A wygląda na to że puszczają im wszelkie normy przyzwoitości. Dojna Zmiana straciła resztki skrupułów.
  • ~sic.
    (2018-02-28 11:24)
    Gowin to wyjatkowy dran ... czy ten czlowiek wogole sobie uswiadamia jak zyja ludzie ? czy wie jak Pis w tanim panstwie daje zarabiac ludziom ? Dla zwyklych ludzi place sa zamrozone, ale panowie zyja jak im sie podoba. Oklamaliscie Polske i polakow - jestescie gorsi jak PO. Klamiecie i wmawiacie ludziom ze tak jest dobrze. Panie Gowin gdzie sa leki za darmo dla emerytow ??? chyba w waszej sejmowej aptece niedostepnej dla ogolu ...Po tej wypowiedzi powinien pan odejsc z polityki i isc zamiatac ulice bo na nic innego pan nie zasluguje.
  • ~Bastard
    (2018-02-28 11:26)
    A jak 1 prezes Sadu Najwyzszego powiedziala ze 10 000 pln to malo zeby w warszawie normalnie zyc to caly PiS ***** darl jak tak mozna bylo powiedziec !!! A tu prosze !!! Przejazdy za darmo ,loty za darmo , zarcie za darmo i mu ministerialnej pensji brakuje !!!! Czyli PO jednak tak nie kradlo jak sie kradnie teraz za PiS !!!
  • ~grzeg
    (2018-02-28 11:27)
    A kto uchwala minimalną pensję dla nas , a potem się tym chwali ? . Jeśli pan minister zarabia mniej niż 2100 brutto , to niech zwróci się do PIP-y , lub poda do dymisji. Jest sporo chętnych na pana miejsce, Nikomu łaski pan nie robi . Kalekom odbieracie renty , żeby nie mieli za dobrze , a wam wciąż mało .
  • ~E
    (2018-02-28 11:27)
    Panie Gowin nie osmieszaj sie.Ludzie mieli gorzej .za grosze musieli utrzymac jeszcze wieksze rodziny. Jakby zarabiali tyle co pan byliby bardzo majetni. Teraz pan dorwal sie do korytka i juz panu wystarcza . Gratuluje jest pan wspanialy.niezastapiony.wybitny tylko inaczej.
  • ~Jkl
    (2018-02-28 11:29)
    DAM PANU GOWINOWYI Z MOJEJ EMERYTURY BO Mam ZA DUŻO .1.500 I JESZCZE MI Zostaje po40 layach pracy i teź mam troje dzieci i wykształciłsm je abo mógł brać wysokie premię bo pracują już .
  • ~bbc
    (2018-02-28 11:30)
    bidulka gowin niech sie jeszcze poplacze,przeciez ta posadka w rzadzie mu zycie uratowala a on jeszcze beczy
  • ~sic.
    (2018-02-28 11:31)
    Panie Gowin jezeli jest pan czlowiekiem homoru - prosze sie podac do natychmiastowej dymisji. Swoja wypowiedzia stracil pan u wielu ludzi resztki szacunku. jest pan niegodnym czlowiekiem.
  • ~poi
    (2018-02-28 11:35)
    Rozumiem,że zarabiają 1820 zł.na rękę tak samo jak ja.Nie ****** minister bredni.
  • ~Ghost
    (2018-02-28 11:36)
    Powinni ich wszystkich co do jednej sztuki wywieźć na taczkach brak słów skur......... Ludzie za grosze chorują atym wieprza ciagle mało
  • ~d z i dek
    (2018-02-28 11:39)
    To zamień się na koperty z Panem Kowalskim lub Panem Wiśniewskim . Zachłanne nienażarte osobniki . Zrób coś dla tego Kraju . Słowo m i n i s t e r to - sługa . Tfuu! Brak osobowości . Rządzenie Krajem , to m i s j a !
  • ~west
    (2018-02-28 11:57)
    re: Ghost Przecież po to lud wyborczy po to głosował na Gowina, że widział jaki on bidny i obdarty jest. Lud jest litościwy i wsparł biedaka gotowizną, żeby się po krakowskim rynku z wyciągnięta żebraczo ręką nie szwendał i dobrego imienia POLSKI nie kalał.
  • ~qay
    (2018-02-28 12:06)
    Na budowach brak ludzi szpadle i lopaty czekaja moze sobie dorobic pazerny ******
  • ~Prawnik
    (2018-02-28 12:20)
    Kompletny brak poczucia obciachu.
  • ~omega3
    (2018-02-28 12:21)
    Czy ten pan słyszy sam siebie co mówi?? Przecież to czysty samobój . Tego ludzie mu długo nie zapomną. Już kiedyś pewna wysoko postawiona pani z Sądu też narzekała na swoje wysokie przecież zarobki albo pewna pani minister z rządu PO. Ten pan winien jak najszybciej wycofać się z tych słów, przeprosić ludzi pracujących za dużo niższe pieniądze ( i faktycznie myślących jak dotrwać do 1-ego) bo całemu PiS-owi odbije się to długotrwałą czkawką.Nigdy nie sądziłem,że od tego człowieka usłyszę takie słowa.
  • ~Wittorio
    (2018-02-28 12:21)
    Bezczelność przekraczająca wszelkie granice przyzwoitości.65000 nagrody pani Szydło,to wiecej niż 3-letnia emerytura nauczyciela z wyższym wykształceniem z roku 2002.Panie Gowin niech pan zniży trochę swoje progi i pójdzie do tej czy innej pani,a ona panu powie jak żyć z emeryturą 1350 zł.i bagazem chorób na grzbiecie.Być może,że ministrowie powinni zarabiać więcej,ale musi to być w jakiejś proporcji z dochodami najniżej zarabiających.Nikt was do tej "katorgi"nie przymusza.Mało wam ?To się weżcie do uczciwej pracy.
  • ~ERAZM
    (2018-02-28 12:36)
    nienazarta swinio- to trzeba dokladac - przepraszam dokradac
  • ~zx
    (2018-02-28 12:53)
    My zdradzieckie ***** zapamiętamy to przy najbliższych wyborach.