Schetyna: PO nie poprze Krasnodębskiego na wiceprzewodniczącego PE. Jego wypowiedzi są antypolskie

Kandydaturze Zdzisława Krasnodębskiego na wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego mówimy "nie" – podkreślił w czwartek w TVN 24 lider PO Grzegorz Schetyna. Z kolei Róża Thun oceniła w TOK FM, że Krasnodębski nie jest gwarantem wprowadzania Polski do centrum decyzyjnego UE.

wróć do artykułu
  • ~próg wyborczy
    (2018-03-01 10:40)
    Czy nie będzie końca tym samobójczym zachowaniom PO?
  • ~ddf
    (2018-03-01 10:40)
    a ten co ...całkiem zdurniał ...
  • ~kinga
    (2018-03-01 10:47)
    Schetyna kretyn roku !!!!!!!!!!!!!
  • ~Egon
    (2018-03-01 11:05)
    Apeluję do uczciwych Polaków o wymazanie opcji niemieckiej zwanej PO z polityki naszego kraju.
  • ~ajax
    (2018-03-01 11:09)
    No cóż, totalny Grzegorz mówił ostatnio, że z "ulicy" na razie rezygnuje, ale w dalszym ciągu na bratnia pomoc "zagranicy" liczy.Czyli politycznego seppuku w wykonaniu PełO ciąg dalszy.Taka totalna opozycja dla PiSu to skarb.
  • ~消息靈通的
    (2018-03-01 11:15)
    Platforma Okultystow to wspolczesni szmalcownicy : Siedz cicho Polaku bo inaczej jakakolwiek twoja krytyka EU czy Donalda Tuska spotka sie z doniesieniem na ciebie w Berlinie czy Brukseli. Wtedy przypna ci latke faszysty, antysemity, krwiozercy i mentalnie uposledzonego.
  • ~qqq
    (2018-03-01 10:50)
    Po co w europarlamencie są ludzie, którzy chcą wyprowadzić Polskę z UE? UE im nie pasuje, ale 30 tys. miesięcznie kasy z UE jak najbardziej?
  • ~ale eggs, ale eggs , ale jaja
    (2018-03-01 10:57)
    NO/ PO/ NO CRY.
  • ~proste
    (2018-03-01 10:37)
    przeciez PiS nie ma kandydata proeuropejskiego
  • ~rozek
    (2018-03-01 11:13)
    Panie Schetyna kto i za co trzyma Pana i PO że zawsze powiecie że coś jest nie tak. Niech Pan da sobie już spokój bo naprawdę nie można już tego bełkotu słuchać. Jesteście już tak umoczeni we wszystko czego się tylko tknie prokuratura że naprawdę lepiej wyznać wszystkie grzechy publicznie i grzecznie poprosić o wybaczenie wtedy staniecie się chociaż trochę bardziej wiarygodni.
  • ~stary
    (2018-03-01 10:58)
    piękne za nadobne, notabene w końcu zaczął coś robić
  • ~Nawet na ostatnim finiszu szkodzą Polsce
    (2018-03-01 12:01)
    Ludzie bądźcie poważni - Platforma Obywatelska jako delegatura Berlina oraz innych państw wrogich Polsce, ma popierać polskich europosłów? Śmiechu warte! Przecież oni maja wypisany antypolonizm na sztandarach, dlatego tak wysoko są notowani przez brukselskie lewactwo. Ale na szczęście dzięki Schetynie, ta partia się już kończy.
  • ~motek
    (2018-03-01 11:34)
    Nie należy popierać postsowieckich bandytów!
  • ~ferro
    (2018-03-01 11:25)
    To hańba żeby taki człowiek reprezentował Polskę.
  • ~tonite
    (2018-03-01 11:42)
    To jakie w końcu są - antypolskie czy antyeuropejskie??? Ufoludek jaki cyco???

Może zainteresować Cię też: