Rezolucja ws. Polski. Europosłowie poparli działania Komisji Europejskiej dotyczące praworządności

| Aktualizacja:

Posłowie Parlamentu Europejskiego poparli w czwartek w rezolucji działania Komisji Europejskiej ws. uruchomienia wobec Polski art. 7 traktatu o UE. W głosowaniu wzięło udział 617 europosłów; za rezolucją opowiedziało się 422, przeciw 147, a 48 wstrzymało się od głosu.

wróć do artykułu
  • ~riddick
    (2018-03-01 11:50)
    W XVIII wieku Targowica też głosowała za tym,żeby zatwierdzić rozbiory Polski. Nowoczesna i PO to dzisiejsza targowica i należy im o tym bezustannie przypominać.Żaden z tych ludzi nie powinien już wejść w skład przyszłego Sejmu i Senatu
  • ~.N kaput
    (2018-03-01 11:38)
    To nie targowica to szmalcownicy ! W czyim imieniu występujecie ? Katarzyno nie w naszym interesie, tylko w interesie 3% waszych wyborców ! Wy nie reprezentujecie Polski, wy reprezentujecie interesy naszych wrogów !!!!!!!!!!!
  • ~Chwała BOHATEROM NIEPOKONANYM !
    (2018-03-01 13:16)
    W 50 lat po polskim marcu Trump w USA tak jak Gomułka w Polsce rozpętał wojnę z S Y J O N I Z M E M, zaczął od kretów w rodzinie. Bruksela próbuje z pomoca polskiej targowcy rozprawić sie z k r y p t o s y j o n i z m e m w Polsce. Nie dajmy sie IM zwieść, tylko NARODOWE SIŁY ZBROJNE są gwarancją spokoju w każdej wsi i w każdym mieście, rodaku bądż szaleńcem jak Major Hubal, bądź jak Legioniści z 1szej-kadrowej
  • ~DM1
    (2018-03-01 11:46)
    Jako zwolennik PISu bardzo się cieszę z głuPOt Nowoczesnej i jeszcze tego naczelnego imbecyla knajackiego PO=lactwa tow. Szmacina!
  • ~ajax
    (2018-03-01 11:57)
    Nie jestem w stanie wyjść z podziwu jak pięknie kropka N strzela sobie w stopę, później w kolano, następnie znowu w stopę i kolejny raz w kolano i tak raz za razem, raz za razem, mistrzostwo świata.
  • ~N głupota
    (2018-03-01 12:01)
    głupi , głupszy, nowoczesny. Tak POwstaje Nowoczesna głupota. Z nazwy wynika o jej wyborcach.
  • ~zdrada
    (2018-03-01 11:45)
    Katarzyno, no ładnie tak zdradzać Borysa Borysławowicza ? Nie PO kolacyjnemu było by wygłosić apel w towarzystwie Grzegorza, a przynajmniej Borysa ?
  • ~Praktyk
    (2018-03-01 12:19)
    Ciekawe czy N. zgodzi się z demokratycznym wyborem Polaków, jak nie wejdą do sejmu za dwa lata, na co się niechybnie zanosi :-)
  • ~Obywatel
    (2018-03-01 11:57)
    Platforma Okultystow i Nowoczesnie Nawiedzeni to wspolczesni szmalcownicy : nie wychylajcie sie Polaki, placcie nam wasza ustepliwoscia bo inaczej przerobimy was na polityczne trupy.
  • ~de
    (2018-03-01 11:55)
    Taka brzydka ta Lubnauer a ma zapedy *********
  • ~Ryś
    (2018-03-01 12:42)
    Jak słupki sondażowe Nowoczesnej spadają, to takie głupie pomysły Przewodniczącej przychodzą do głowy. O tym, że są one głupie przekona się ta partia przy wyborach. Nie tędy droga do sejmu!
  • ~alfalfa
    (2018-03-01 13:00)
    Nowoczesna w tępie wyjątkowym zmierza do autodestrukcji. I bardzo dobrze, chociaż Rychu robił to śmieszniej.
  • ~ferro
    (2018-03-01 11:37)
    Nie ma to tamto - albo popiera się zamach na polskie prawo i polską Konstytucję - albo nie. KAŻDY kto Polskę kocha i dobrze nam życzy powinien BEZWZGLĘDNIE POPRZEĆ działania KE mające ograniczyć skalę pisowskiego zamach stanu!
  • ~motek
    (2018-03-01 13:16)
    Brawo PO=lactwo, brawo Frans Timmermans, "Fuck Poles" !!! Nie zaPOmnimy waszych zdradliwych gĘb, knajackie PO=lactwo!
  • ~starzec z gór
    (2018-03-01 13:22)
    Targowica.
  • ~DM1
    (2018-03-01 13:43)
    Ulica i Zagranica, ulica polska odpadła została tylko zagranica waszego fucka dla Polaków zaPOmiętamy knajacy z naczelnym kretynem Szmaciną!!!
  • ~JGK
    (2018-03-01 12:31)
    Dwa w jednym: targowica + szmalcownnictwo
  • ~Niedawno ta sama Lubnauer zapelowała do Kosmosu
    (2018-03-01 12:21)
    żeby "odebrać politykom IPN". No i ja się zastanawiam w jakim charakterze ona to mówi? Bo z doniesień prasowych można by wnioskować, że mówi to nie tylko jako polityk - ale wręcz jako prezes dużej (jeszcze) partii opozycyjnej! -------------- Coś mi się wydaje, że stara i dobrze udokumentowana, ale niestety przez wielu nawet na pozór rozsądnych ludzi czasami w tragicznych dziejach ludzkości kwestionowana teza, że generalnie baby są jednak bezgranicznie du rne i bezmyślne - po tamtej i po tej kolejnej absurdalnej wypowiedzi Katarzyny Lubnauer na nowo zyskuje wszelkie odwieczne cechy niepodważalnego aksjomatu!
  • ~yelo
    (2018-03-01 13:18)
    Jest dokładnie jak Prezes powiedział: "Prosiłem cie Panie Boże o głupią opozycję , no ale tym razem to przesadziłeś". Więcej Schetyny przez najbliższe 2 lata a peło nie wejdzie w ogóle do parlamentu.
  • ~Prymitywnym i Skundlonym
    (2018-03-01 17:11)
    dla przypomnienia: inicjatorami i egzekutorami TARGOWICY byli: michał jerzy poniatowski - prymas polski, skazany przez sad kryminalno wojskowy na kare smierci za zdrade ojczyzny. józef kossakowski - biskup inflandzki, powieszony za zdrade ojczyzny 9 maja 1794 w warszawie ignacy jakub massalski - biskup wilenski, powieszony za zdrade ojczyzny czerwca 1794 r w warszawie wojciech skarszewski - biskup chelmski, skazany przez sad kryminalno wojskowy na kare smierci za zdrade ojczyzny, michał roman sierakowski - biskup pomocniczy przemyski. adam naruszewicz - biskup lucki. antoni onufry okęcki - biskup poznański jan stefan giedroyć - .biskup Żmudzki ferdinando maria saluzzo - nuncjusz papieski