Morawiecki zapowiada cięcie nagród w rządzie. Neumann: To oszustwo, "koryto plus" w najlepszym wydaniu

| Aktualizacja:

"Chcemy zlikwidować wszelkie nagrody, premie dla ministrów i wiceministrów; podsekretarze stanu mają przejść do grupy urzędników służby cywilnej" - zapowiedział w poniedziałek premier Mateusz Morawiecki. Według szefa klubu PO propozycja Morawieckiego to program "koryto plus w najlepszym wydaniu.

wróć do artykułu
  • ~Karmen
    (2018-03-07 17:53)
    Rząd jest powołany przez nasz Sejm do dobrej roboty dla nas . Jeśli te rządowe osobniki są funta kłaków warte , to trzeba tych i tego ich szefa wy...ć . I tyle .
  • ~sic.
    (2018-03-07 08:37)
    Dla Kaczynskiego Polska to wielki plac zabaw ... robi co chce ... stawia kupy gdzie popadnie, ale z tego placu zostanie wyrzucony ... i oby jak najszybciej.
  • ~anja
    (2018-03-06 10:29)
    jak zachowałby sie neuman gdyby premier dał POdwyzki PO i N lub nagrody?Czy tez by sie slinił i pluł ?
  • ~babcia
    (2018-03-06 10:23)
    biednemu neumanowi odcietemu od koryta i problemami z zona POzostało tylko ćpanie i klepanie bzdur .Tak konczy mafia złodziejska .
  • ~aaa
    (2018-03-05 18:22)
    CYS TY ZGLUPIOL Mateusz!!! Wyjadu ci fachowce !!! Znaju po 2 jezyki.To co,ze w butach.Takich jak Suski na calym SWIECIE ni ma.KTO w rzadzie Tereski May peruke zrobi?
  • ~byłem Polakiem
    (2018-03-05 17:15)
    Reelekcja PiS pod znakiem zapytania, czas więc zapewnić kolesiom lepsze emerytury. Ot, służba cywilna...
  • ~Luna
    (2018-03-05 17:00)
    To modus operandi działań PIS. Działka społeczeństwu i sto dla siebie. 500 plus dzieciaki (nie wszystkie) i 50 000 plus dla bufetowej.
  • ~Egito
    (2018-03-05 16:27)
    Krzywousty juz 75 tysiacy juz zgarnal , to teraz konczy z nagrodami? Hahahaha No, qu......wa , oni mysla , ze maja z i mb..... ec...ylami do czynienia. No ale niestety, jeszcze sa tacy, ktorzy w te bajki wierza!
  • ~salcessą
    (2018-03-05 16:24)
    Dość tej tandetnej ściemy panie Morawiecki - niech Pan się zajmie gaszeniem pożaru który wywołał Pan swoją niekompetencją w stosunkach międzynarodowych!!!
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-03-05 16:09)
    A POlszewiki grabili na różnych kierunkach u SOWACH u AMBER GOLD u ELEKTROWNI ATOMOWEJ u KATARÓW i WALENIÓW w GAŁE itd,.itd
  • ~Kontemplyta
    (2018-03-05 16:06)
    Szczerze mówiąc jak się poczyta w metrze warszawskim slogany kampanii publicznych, oderwane od rzeczywistości, to redukcja urzędników o 20% jest doskonałym posunięciem dla przyspieszenia procesu ekonomicznego.
  • ~emeryt 10
    (2018-03-05 16:00)
    Może nadszedł czas na to,aby zrobić porządek z zarobkami władzy u góry,jak również na dole. Dlaczego przepisy pozwalają,aby burmistrz małego miasteczka, czy wójt gminy wiejskiej liczącej mniej niż 5 tys. mieszkańców miał pensję 10-12 tys.zł, czyli tyle, co prezydent miasta liczącego kilkaset tysięcy mieszkańców ? W małym miasteczku,czy gminie wiejskiej wystarczyłaby maksymalnie pensja wynosząca dwie średnie pensje w danej gminie. Jeżeli gmina jest biedna i średnia pensja wynosi tam 2,5 tys. zł,to wójtowi wystarczy 5 tys.zł. Jeżeli będzie się starał i gmina będzie bogatsza,to on też będzie miał więcej. Jego pensja powinna być uzależniona od średniej pensji na terenie gminy,czy miasta,którym rządzi. W większym mieście powinny to być 3 średnie, a w dużym maksymalnie 4 średnie pensje. Ostatnio czytałem,że wójt biednej gminy wiejskiej (3 tys. ludzi) ma prawie tyle samo, co prezydent miasta liczącego 200 tys.
  • ~Zlodzieje z PO !!!
    (2018-03-05 15:59)
    Takiej zlodziejskiej partii jak PO jeszcze nie bylo ,Nawet za komuny tak nie kradli ,Gdyby prokurator zamknal wszystkich zlodziei z PO to znikneliby calkowicie ,Jesli cos teraz bredza o nagrodach w PIS to wyniki ekonomiczne sa znakomite i nagrody sie naleza , , Zlikwidowali zlodziejskie mafie nie placace podatku ,rozliczaja afery Amber Gold i zlodziejskie zawlaszczenie kamienic w Warszawie , Za tymi zlodziejskimi aferami stoja POlitycy PO .
  • ~yeti
    (2018-03-05 15:45)
    dwa lata mineły a pis ciagle tylko obiecuje
  • ~Bodnicki
    (2018-03-05 15:39)
    My PIS .My Polska. My Naród !
  • ~Prawactwo
    (2018-03-05 15:35)
    PiS - Pieniadze i Samochody
  • ~Jare
    (2018-03-05 15:26)
    Co to jest za nazwisko Neumann. Odpowiedam: to jest wtyka , to nie Polak . On nam nigdy sprzyjac nie bedzie. Tyle Polacy zla od obcych wycierpieli i jeszcze sie nie nauczyli
  • ~Heini
    (2018-03-05 15:16)
    Polski rzad z Szawla w Pawla? Hahahaha. Na ...bi....li sobie k a b z y do pelna , a teraz tacy skromni! Hahaha. W wasza skromnosc i szczeroasc nie wierzy nawet najwiekszy kr. e..ty...n!
  • ~wyborca/Ludziska som pelne podziwu
    (2018-03-05 15:01)
    trzxymaj sie Chlopie. Ludziam prostym to sie podoba co Panie Premierze robisz.
  • ~rychu
    (2018-03-05 14:49)
    Morawiecki juz dwa razy pokazal ze potrafi wcisnac Polakom "kreatywna ksiegowosc" w obszary budzetu krajowego !!!!!! przesuwanie ze sycznia na grudzien jednych dzialan i kosztow ksiegowych, a z grudnia na styczen innych - to jest zwykle oszustwo !!!!!!! i tak samo wejdzie w zycie "tanie Morawieckie" - poprzesuwa i zamydli oczy wszystkim !!!!!!!