Morawiecki zapowiada cięcie nagród w rządzie. Neumann: To oszustwo, "koryto plus" w najlepszym wydaniu

| Aktualizacja:

"Chcemy zlikwidować wszelkie nagrody, premie dla ministrów i wiceministrów; podsekretarze stanu mają przejść do grupy urzędników służby cywilnej" - zapowiedział w poniedziałek premier Mateusz Morawiecki. Według szefa klubu PO propozycja Morawieckiego to program "koryto plus w najlepszym wydaniu.

wróć do artykułu
  • ~hehe i inni
    (2018-03-05 11:43)
    Dojna zmiana.Jednak koryto wszystkim smakuje
  • ~Witold
    (2018-03-05 11:43)
    Jestem w szoku! . PIS obniża nagrody i stanowiska jak nikt inny wcześniej . JEŚLI TO PRAWDA ZAWSZE BĘDĘ GŁOSOWAĆ NA PIS.
  • ~wefjkasdf
    (2018-03-05 11:43)
    Przesunie orła na stanowisko "eksperckie". Namnożyło się takich, co z ręki i woli Układu, biorą po 20 tys/mc do łapy i nie ma śladu po ich twórczości. W spółkach państwowych.
  • ~Mark Twain
    (2018-03-05 11:46)
    Dopoki dziennikarze nie wyciagna czegos na swiatlo dzienne, wszystko zostaje po staremu. Czy premier wczesniej o tym nie wiedzial? Pytanie retoryczne, poniewaz dla mnie wszyscy politycy -bez wzgledu na polityczna opcje- postepuja podobnie na zasadzie: :grabie zawsze grabia do siebie a nie odwrotnie!
  • ~DM1
    (2018-03-05 11:47)
    Facet sie ocknal.....
  • ~marta
    (2018-03-05 11:47)
    Brawo PiS!!!!
  • ~Jacek2018
    (2018-03-05 11:48)
    Szapoba /chapeau bas/ dla PIS. To ruch odważny znakomity, Ja bym nic nie zmieniał jak pozostałe rządy wcześniej.
  • ~wojtek
    (2018-03-05 11:49)
    ale, ... sam premię wziął. Z taką pewną nieśmiałością. Premier-strażak, ciągle gasi pożary, zaprószając tu i ówdzie nowe, większe.
  • ~xxl
    (2018-03-05 11:49)
    Cytuję PiS dencjka , " Dojną ojczyznę racz nam zwrócić panie " .
  • ~motek
    (2018-03-05 11:53)
    Brawo, OLŚNIENIA dostał , gdyby nie opozycja i dziennikarze to też by dostał , pomroczności jasnej albo ciemnej .
  • ~Wyborca PiS-u
    (2018-03-05 11:58)
    Czy Gowinowi starczy do 1-wszego? Może jakaś zbiórka albo comiesięczna premia?
  • ~5zpila
    (2018-03-05 12:16)
    Nie powinien nic obniżać ani likwidować tylko dołożyć po parę tysięcy każdemu z rządu! to pierwszy rząd od bardzo dawna, który pracuje dla Polaków
  • ~PL
    (2018-03-05 12:21)
    KTO W TO WIERZY = RĘKA DO GÓRY ! ŚMIECH NA SALI
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-03-05 12:24)
    Wojciechu gdyby Premier pozwalniał WSZYSTKICH wiceministrów ,odebrała ba nawet pensje pozostałym.To taki Burak jak Ty będzie nie zadowolony. Typowe Lewackie rozumowanie.
  • ~Jan S.
    (2018-03-05 12:33)
    Przypuszczam że tym sposobem nabawi sobie wrogów i niedługo GO wykopią
  • ~sanczez
    (2018-03-05 12:41)
    Słabiutka to pokazówka.
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-03-05 12:49)
    OJ Zaprzańcy_PO w OSŁUPIENIU. Bo okazuję się ,że PiS może zwalczać Cwaniaków ,a ZAPRZAŃCY NIE.
  • ~redo
    (2018-03-05 12:49)
    Zapowiedź dobra. Zobaczymy co przyniesie czas. Więc jak na razie wszelka krytyka jest nieuzasadniona.
  • ~Borys
    (2018-03-05 12:56)
    NIE, Nie, Nie tylko nie to. Przecież ci ubodzy nie będą mogli teraz przeżyć do pierwszego
  • ~POlin