Morawiecki zapowiada cięcie nagród w rządzie. Neumann: To oszustwo, "koryto plus" w najlepszym wydaniu

| Aktualizacja:

"Chcemy zlikwidować wszelkie nagrody, premie dla ministrów i wiceministrów; podsekretarze stanu mają przejść do grupy urzędników służby cywilnej" - zapowiedział w poniedziałek premier Mateusz Morawiecki. Według szefa klubu PO propozycja Morawieckiego to program "koryto plus w najlepszym wydaniu.

wróć do artykułu
  • ~hehe i inni
    (2018-03-05 11:43)
    Dojna zmiana.Jednak koryto wszystkim smakuje
  • ~xxl
    (2018-03-05 11:49)
    Cytuję PiS dencjka , " Dojną ojczyznę racz nam zwrócić panie " .
  • ~Witold
    (2018-03-05 11:43)
    Jestem w szoku! . PIS obniża nagrody i stanowiska jak nikt inny wcześniej . JEŚLI TO PRAWDA ZAWSZE BĘDĘ GŁOSOWAĆ NA PIS.
  • ~wefjkasdf
    (2018-03-05 11:43)
    Przesunie orła na stanowisko "eksperckie". Namnożyło się takich, co z ręki i woli Układu, biorą po 20 tys/mc do łapy i nie ma śladu po ich twórczości. W spółkach państwowych.
  • ~Wyborca PiS-u
    (2018-03-05 11:58)
    Czy Gowinowi starczy do 1-wszego? Może jakaś zbiórka albo comiesięczna premia?
  • ~marta
    (2018-03-05 11:47)
    Brawo PiS!!!!
  • ~DM1
    (2018-03-05 11:47)
    Facet sie ocknal.....
  • ~wojtek
    (2018-03-05 11:49)
    ale, ... sam premię wziął. Z taką pewną nieśmiałością. Premier-strażak, ciągle gasi pożary, zaprószając tu i ówdzie nowe, większe.
  • ~motek
    (2018-03-05 11:53)
    Brawo, OLŚNIENIA dostał , gdyby nie opozycja i dziennikarze to też by dostał , pomroczności jasnej albo ciemnej .
  • ~Dziadziu
    (2018-03-05 13:43)
    Hahahaha, no , najpierw sie powynagradzali, nawzajem i obficie, a teraz robia ciecie! Hahahaha . P i ....c na fotomontaz!
  • ~Patrio
    (2018-03-05 14:49)
    Adrian mówił,dojną krowę racz nam zwrócić Panie,no to dojną na potęgę . My Pany wszystko możemy,i co nam zrobicie frajerzy .
  • ~Jacek2018
    (2018-03-05 11:48)
    Szapoba /chapeau bas/ dla PIS. To ruch odważny znakomity, Ja bym nic nie zmieniał jak pozostałe rządy wcześniej.
  • ~analitych_finansowy
    (2018-03-05 13:08)
    No, szacher macher zawodowego opowiadacza bajek (Premiera - bankstera) i ciemny lud to kupi. Z lewej kieszonki do prawej kieszonki, a tępi wyborcy PiSuaru uśmiechnięci i podekscytowani "super reformami". OMG - dokąd ten kraj zmierza ?
  • ~kto to kupi?
    (2018-03-05 13:42)
    Tandetna ustawka dla zdurniałego elektoratu...
  • ~dd
    (2018-03-05 14:38)
    To jest sztuka, wypłacić sobie sowite nagrody za nic - bo przecież dobra światowa koniunktura gospodarcza, to nie zasługa PIS-dencików - a później powiedzieć, że już nie będziemy ich sobie wypłacać. Morawiecki to jeszcze głupszy, jak Szydłowa. Tak na marginesie, przerzucenie ich do służby cywilnej spowoduje, że będą dostawać oni "drugą pensje", ale pod stołem - to tak, dla wiedzy moherowców.
  • ~PL
    (2018-03-05 12:21)
    KTO W TO WIERZY = RĘKA DO GÓRY ! ŚMIECH NA SALI
  • ~sanczez
    (2018-03-05 12:41)
    Słabiutka to pokazówka.
  • ~POlin
    (2018-03-05 12:59)
    morawiecki likwiduje nagrody bo teraz one zostaną włączone do pensji ministra i wyniosą nawet więcej to dlatego tak chcą reparacji od niemiec to wredy powypłacają sobie po parę miliardów zł nagród dla ministra i wiceministrów uhehehe
  • ~rychu
    (2018-03-05 14:49)
    Morawiecki juz dwa razy pokazal ze potrafi wcisnac Polakom "kreatywna ksiegowosc" w obszary budzetu krajowego !!!!!! przesuwanie ze sycznia na grudzien jednych dzialan i kosztow ksiegowych, a z grudnia na styczen innych - to jest zwykle oszustwo !!!!!!! i tak samo wejdzie w zycie "tanie Morawieckie" - poprzesuwa i zamydli oczy wszystkim !!!!!!!
  • ~Prawactwo
    (2018-03-05 15:35)
    PiS - Pieniadze i Samochody