Członek komisji ds. Amber Gold: Dysponuję odtajnioną notatką ABW o korupcji w gdańskim sądownictwie

| Aktualizacja:

Dysponuję odtajnioną notatką z września 2012 r., pozyskaną w ramach czynności operacyjnych ABW, która dotyczy informacji na temat korupcji w gdańskim sądownictwie - powiedział we wtorek w TVP Info wiceprzewodniczący komisji ds. Amber Gold Jarosław Krajewski (PiS).

wróć do artykułu
 • ~Kauzperda
  (2018-03-14 06:42)
  Każdą notatkę można napisać na każdy temat.Tylko jakie to ma znaczenie procesowe Panie specjalisto Krajewski?Pamiętam jak pewien Milicjant chciał się wykazać i napisał,że w Warszawie na Pradze kradną rowery w poniedziałki ,wtorki,środy ,czwartki i piątki.Kiedy przełożony zapytał go czy w niedzielę też kradną stwierdził,że też.Tu widać jak na dłoni wartość Pana notatki Panie Krajewski ,ale Pana przewodnią myślą jest udział syna Tuska w aferze.Pan to na pewno wykaże jak dzielny Maciarewicz przyczynę zamachu.Taka sama jest linia Pani Przewodniczącej.Słuszną macie linię.
 • ~motek
  (2018-03-14 02:19)
  Notatka kelnera?
 • ~wyborca/rupta co kceta, ale nie obrazajta pozadnych Ludzi
  (2018-03-14 08:07)
  ~wyborca/rupta co kceta, ale nie obrazajta pozadnych Ludzi (22 minuty temu)10 Zgłoś nadużycie @/Kauzperda (39 minut temu) Opowiadanie kawalow dopasowanych do kazdej sytuacji kolejno o roznych grupach spolecznych i zawodowych jest zmora, i dziadostwem. Coz wiec dziwnego ze potem opowiada sie o nas takie rzeczy glupkowate takze * w landach albo na wyspach, czy dalej, nawet jesli pracujemy ciezko , bywa ze ponad sily. Dla takiego delikwenta nie liczy sie nikt, ani starszy czlowiek, ani student , ani gornik, ani rolnik, bo delikwent uwaza, ze jest w awangardzie., i jest o tym swiecie przekonany, ze on tylko ma racje.

Może zainteresować Cię też: