Minister Anders o premii: Zapytali się mnie, czy oddam, bo wszyscy oddają, to ja mówię: tak, chętnie

Oddam premię, którą otrzymałam w styczniu - zapowiedziała w sobotę w radiu RMF FM senator, sekretarz stanu w kancelarii premiera Anna Maria Anders. Oceniła, że jeżeli kogoś chce się wynagrodzić za działanie, to się powinno mu podwyższyć pensję.

wróć do artykułu
  • ~Wera
    (2018-06-29 11:19)
    Wszystko dacie oddajecie wszystkich zapraszacie chętnie do debat jesteście otwarci na wszystkich .tylko jak przychodzi do czegoś to widzimy .głosu. nie ma opozycja nawet w debacie.skąd to znamy ano Komuno wroć.
  • ~hagyqfe
    (2018-04-11 23:00)
    Oddanie premii...czyli z tego źródła z którego otrzymano....
  • ~precz z komuna
    (2018-03-19 10:03)
    ta zalosna baba ala polka wychowana poza polska to szambo samo w sobie karykatura polki i trzeba na nia robic fuj
  • ~rzeczowo i na temat
    (2018-03-18 19:01)
    Pytanie zasadnicze - poza posiadanym nazwiskiem, czym pani Anders zasłużyła się Polakom, jakie są jej obowiązki jako ministra, jakie osiągnięcia ? Konkrety proszę.
  • ~Atak misia
    (2018-03-18 12:18)
    Oddala 3 tysięce... Wow!
  • ~IMI
    (2018-03-18 11:24)
    odda 3 tys. od MORAWIECKIEGO , ZACHOWA 51 TYS. OD SZYDŁO
  • ~? ? ?
    (2018-03-18 10:34)
    Zdurnienie totalnych przebiło dno. Czy wysokie nagrody peowców były mniejsze??? Czy peowcy je zwracali???
  • ~Bartek
    (2018-03-18 09:01)
    Widać pani Anders że gospodarka idzie do góry, bo podwyżki zaczynacie od siebie, a pracownikom którzy na was pracują większe podatki.
  • ~md
    (2018-03-18 08:17)
    PiSowcy powinni oddać tyle premii, ile swoich premii oddały platfonsy.
  • ~państwowa prywatna dojna droga
    (2018-03-18 07:41)
    oddam chętnemu willę wartą 600 milionów ! zdecydowanemu dorzucę dwa majbachy ze szczerego złota !!! Proletariusze , proszę , weźcie . Mam wyrzuty sumienia, to był kiedyś wasz majątek !!!
  • ~ik
    (2018-03-18 06:55)
    kogo wy Podlasianie wybraliście a teraz płacimy wszyscy
  • ~Se Nior
    (2018-03-18 02:30)
    A jak tam srebrne spółki pisowskie? Jak wartość działeczki - wzrośnie gdy wybory w Warszawie wygra kandydat PiS i zapewni pozwolenie na budowę? Ile to będzie zysku? Ze 140 milionów dla pisowskiej nomenklatury uwłaszczonej na majątku postkomunistycznym? A podobno on i nic nie mają! Podobno to tylko Michnik się uwłaszczył, he he...
  • ~wyklęty Polak
    (2018-03-17 22:46)
    "wszyscy oddają", ona odda chętnie! Chętnie, to ona brała. Jeśli odda, bo wszyscy oddadzą, będzie to wymuszone. Tym razem jabłko nie padło blisko jabłoni.
  • ~nina
    (2018-03-17 21:29)
    Dlatego wyzywaja sie i bija o stolki.To naprawde ciezka praca [ ha! ha!] ale jezeli jest "za ciezka" to sa inne prace duzo lzejsze.Dlaczego oni chca tak ciezko pracowac ? te nierobigi bo nic innego nie potrafia.Zgineli by z glodu a tu taka kasa,ze warto sie bic bo jest o co..
  • ~krzyhoo1
    (2018-03-17 20:47)
    Jakież to szlachetne - wziąć po cichu tą niby-premię, a potem ją w świetle fleszy oddać. Beret z antenką z głowy
  • ~szok
    (2018-03-17 20:31)
    O, mamuńciu! To ta starucha nie potrafiąca mówić po polsku jest ministrem? Litości.
  • ~Coco
    (2018-03-17 18:22)
    A co na to Kościół i związek zawodowy?w weekendy pracować?
  • ~gadojanka
    (2018-03-17 17:46)
    Pani Anders ma rację, jeśli chce sie nagrodzić pracownika powinno mi się po prostu podwyższyć pensję
  • ~chryst.
    (2018-03-17 15:39)
    ja zarabiam dokladnie 33568 zl.miesiecznie netto i odziwo starcza mi zawsze do pierwszego !!
  • ~rys
    (2018-03-17 15:34)
    Ciekawe czy ten dziennikarzyna oddalby swoją premie. Co to za kretyni teraz są dziennikarzami - raczej pseudodziennikarz ami. Za Platformy brali miliony i nikt im nie wytykal.