Minister Anders o premii: Zapytali się mnie, czy oddam, bo wszyscy oddają, to ja mówię: tak, chętnie

Oddam premię, którą otrzymałam w styczniu - zapowiedziała w sobotę w radiu RMF FM senator, sekretarz stanu w kancelarii premiera Anna Maria Anders. Oceniła, że jeżeli kogoś chce się wynagrodzić za działanie, to się powinno mu podwyższyć pensję.

wróć do artykułu
  • ~rys
    (2018-03-17 15:34)
    Ciekawe czy ten dziennikarzyna oddalby swoją premie. Co to za kretyni teraz są dziennikarzami - raczej pseudodziennikarz ami. Za Platformy brali miliony i nikt im nie wytykal.
  • ~md
    (2018-03-18 08:17)
    PiSowcy powinni oddać tyle premii, ile swoich premii oddały platfonsy.
  • ~do totalnych
    (2018-03-17 12:24)
    der-owi są jakoś porąbani totalnie . Bo jak nie odda to zle a jak nie odba to też zle
  • ~max power
    (2018-03-17 12:05)
    Aby ratować swój tyłek, teraz oddają premie. Żałosne.
  • ~państwowa prywatna dojna droga
    (2018-03-18 07:41)
    oddam chętnemu willę wartą 600 milionów ! zdecydowanemu dorzucę dwa majbachy ze szczerego złota !!! Proletariusze , proszę , weźcie . Mam wyrzuty sumienia, to był kiedyś wasz majątek !!!
  • ~apanikrysia
    (2018-03-17 11:38)
    Nie do wiary ! Szlachetna decyzja Pani Arciszewskiej , a teraz Pani Anders ! Co się dzieje? Nawróceni czy to już kampania wyborcza ?. Czy już niektórzy i niektóre pochowani są po szafach ?
  • ~Se Nior
    (2018-03-18 02:30)
    A jak tam srebrne spółki pisowskie? Jak wartość działeczki - wzrośnie gdy wybory w Warszawie wygra kandydat PiS i zapewni pozwolenie na budowę? Ile to będzie zysku? Ze 140 milionów dla pisowskiej nomenklatury uwłaszczonej na majątku postkomunistycznym? A podobno on i nic nie mają! Podobno to tylko Michnik się uwłaszczył, he he...
  • ~Kamil
    (2018-03-17 13:18)
    Czy ona się tak zasłużyła,że bierze tyle apanaży?Czy tylko jako dziecko z drugiego małżeństwa Andersa?
  • ~wybuch w salonce i trzy na skrzydle
    (2018-03-17 11:33)
    O jaka łaskawa paniusia! odda premię!!! To ja zapytam PISiatych którzy teraz są przy rządowym korycie, kto z was żadnej premii nie dostał???
  • ~krzyhoo1
    (2018-03-17 20:47)
    Jakież to szlachetne - wziąć po cichu tą niby-premię, a potem ją w świetle fleszy oddać. Beret z antenką z głowy
  • ~Coco
    (2018-03-17 18:22)
    A co na to Kościół i związek zawodowy?w weekendy pracować?
  • ~DOJNA ZMIANA SPÓŁKA ZOO
    (2018-03-17 12:20)
    Jedną ręką oddają 100, a drugą, pod stołem biorą 200. Morawiecki "odchudza" rząd aby natychmiast tych samych ludzi zatrudniać jako "doradców" za jeszcze większe pieniądze. Czy wy macie Polaków za dur-niów???
  • ~Karmen
    (2018-03-17 12:00)
    Dlaczego niby mądrzy ludzie nawet senatorki opowiadają takie głupoty ; oddam,zrezygnuję itp. Trzeba pracować dla idei , jak ten marszałek senatu , albo jak ta sadurska za kasę . I wszystko jasne.
  • ~Pozarski
    (2018-03-17 11:35)
    Pani Anders zarabia w senacie i w kancelarii premiera, ale czy to wypada?
  • ~waldi51
    (2018-03-17 11:41)
    szanownia pani nikt nie zmusza być ministrem, można sprzątać osiedla lub być kasjerką w sklepie, niech się pani durnie nie tłumaczy i niech pani nie jeżdzi na nazwisku ojca.
  • ~pracownik
    (2018-03-17 12:09)
    A tak ogólnie biorąc te wszystkie rządowe premie, nagrody, podwyżki pensji to jakieś nieporozumienie. Ludziom oferują jałmużnę w wysokości 2100 zl/miesięcznie lub 13,50 zł/ godz twierdząc że to jest wystarczające, a sami za 12000 zł/miesięcznie lub 300 zł/godz żalą się że im nie starcza. Ludziom dać 3 zł podwyżki, którzy ich utrzymują, a sami sobie po 2000 zł podwyżki dają- to tylko minimum.Toć to chyba jakieś zapędy stalinowskie....
  • ~kasztelan Wolności
    (2018-03-17 12:22)
    W latach osiemdziesiątych KOR i KPN w ramachSolidarności wmawiały tłumom robotniczym piękno Zachodu i świata kapitalistycznego. Przez 28 lat kaczyński i podobni w elitą opozycji solidarnościowej wielbili wszystko co amerykańskie i Starej Unii. Transformowali Polskę do świata imperialistów stając sie imperialistami i teraz mówią tak jak Morwiecki: "jesteśmy pod zaborem" Unii, jestesmy gorszymi w Europie. Zaś towarzysze komisarze ludowi PiS mówią wprost o Polsce jako kołchozie Unii, ale ... Unii mającej jedynego prawdziwego brata USA. Na poczatku kadencji PiS mocno zabiegał o zagony pancerne USpantzer w Polsce, a teraz biadoli na sankcjie i ma dość kapitalistów zachodnich. Czyżby wymiękali w świecie demokracji i pieniądza? Już nie mają tak łatwego przeciwnika jak własny naród, którego okradać z pieniędzy za pomoca ustwa jest bradzo łatwo? No dobra. teraz do roboty elito narodu. Musiecie zdrzeć z ludzi kase na patrioty broniące wojskowych placówek USA przy granicy Rosji. Róbcie to szybko, bo jak Iwan rąbnie, to z czołgów nic nie pozostanie, ale z narodu , z narody jeszcze mneij. To zrobiliście Polakom. Za to powiniście wisieć wszyscy po kolei.
  • ~chrześcijanin nie toruński
    (2018-03-17 13:41)
    Ale się dorwała do władzy wygłodniała i niedouczona banda .Zaczęło się od 11 tys zł przewłaszczonych jeszcze w ub .kadencji ,no i wybraliście chłopa na Krakowskie Przedmieście.Teraz Broszka z Beatką w klapie mówi sobie ,jemu się udało bo mu pomogłam to mnie się nie uda?
  • ~nina
    (2018-03-17 21:29)
    Dlatego wyzywaja sie i bija o stolki.To naprawde ciezka praca [ ha! ha!] ale jezeli jest "za ciezka" to sa inne prace duzo lzejsze.Dlaczego oni chca tak ciezko pracowac ? te nierobigi bo nic innego nie potrafia.Zgineli by z glodu a tu taka kasa,ze warto sie bic bo jest o co..
  • ~IMI