Polska chce sankcji wobec Rosji. Może je wdrożyć samodzielnie, decyzje mogą zapaść już dziś

| Aktualizacja:

Polska w geście solidarności z Brytyjczykami opowiada się za sankcjami wobec Moskwy na poziomie unijnym. Ale może je też wdrożyć samodzielnie.

wróć do artykułu
  • ~Olgierd
    (2018-03-19 06:43)
    Nasi politycy raczej powinni patrzeć na swoje poletko i nie próbować zgrywać bohaterów! Pilnujmy swoich spraw a politykę unii pozostawmy tym co realnie mają na nią wpływ.
  • ~trebor
    (2018-03-19 07:12)
    Dlaczego nie mozemy byc 193 krajem ONZ co to zrobi?TEN "rzad"nie dba o INTERESY POLSKI.Musi KTOS zginac jak na Slowacji,zeby pisuarow wyrzucic od koryta?
  • ~fff
    (2018-03-19 07:12)
    kto na sankcjach jak zwykle straci?
  • ~Kamil
    (2018-03-19 07:13)
    W podzięce za udział i pomoc Polsce przez Anglików w II Wojnie Światowej.Za Jałtę.Za traktowanie lotników polskich walczących w bitwie o Anglię po wojnie .Polak przed szkodą i po szkodzie głupi.Nawet nie udowodniono skąd pochodził ten środek ,a już wojnę chcą wszczynać.W Iraku też miały być gazy bojowe i co były?Antek nawet ogłosił,że chce siłą odbierać wrak 154 M pewnie aby trotyl podłożyć i wyjdzie na jego.
  • ~aaa
    (2018-03-19 07:16)
    W gescie solidarnosci ,dac POLAKOM 50 zl za Godzine Pracy.
  • ~d z i dek
    (2018-03-19 07:16)
    To juz chyba przesada, żeby przed szereg wyskakiwać .Ruskich nie lubię , ale nawet z wrogami trzeba umieć żyć i jeśli coś "rozgrywać " - to bez fanfar . Biedny ten nasz Kraj. A Pani Kopacz ostrzegała . Nie posłuchaliśmy .
  • ~ piśor_realista
    (2018-03-19 07:18)
    Polska jest za słama, sojusz z USA zbyt jeszcze miałki i leży zbyt blisko Rosji - ABY WYRYWAĆ SIĘ PRZED SZEREG z atakami na Rosję. Polski bezwzględnie powinna ograniczyć się DO DZIAŁAŃ WSPÓLNYCH NATO I UNII - i tylko się podłączać. Nic z własnej inicjatywy
  • ~nazi matki ,nazi ojcowie z niemieckiej gadzinówki
    (2018-03-19 07:19)
    Polacy pamiętajmy !!! Przestępcy z peło i.N targowicy to agentura sowiecko-niemiecka, która za obce pieniadze okrada i niszczy Polskę !
  • ~Tutejszy
    (2018-03-19 07:22)
    Pułkownikowi Kuklińskiemu zabito dwóch synów, a na niego polowano cały czas, za to że podał Amerykanom plan zajęcia Europy zachodniej prze tych właśnie i wtedy już w nowej Polsce nikt nie odwoływał dyplomatów tychże,a nawet określono pułkownika jako zdrajcę Polski, co do dzisiaj funkcjonuje,jaka hipokryzja.
  • ~max power
    (2018-03-19 07:28)
    W geście solidarności poniesiemy wszystkie konsekwencje tej awantury i żadnych korzyści.
  • ~brawo klasa robotnicza
    (2018-03-19 07:47)
    A co tak będzie władza się szczypać ! Suweren funduje ! A jakby co to wyśle się go na wojenkę, w obronie wypasionych solidarno kapitalistycznych tył ków.! I tak tych mord za dużo do emerytury dożywa.Oczywiście pomijając panie wszak jesteśmy i szarmanckim narodem. Kobieta jest ponad wszystko.Oprócz kasy kapitalistycznych gangów, rzecz jasna. Niech żyje proletariat główny sponsor solidarnego kapitalizmu ! NIECH ŻYJE !!!
  • ~Yy
    (2018-03-19 08:06)
    Czy te matoly z rzadu zaczna troche myslec bo jak do tej pory z kazdym prowadza wojne
  • ~buc
    (2018-03-19 08:33)
    czy turcja jest czlonkiem nato weszli do obcego kraju,kkraju suwerennego ,walczy z ugrupowaniem, ktore popiraja stany.mozna zwariowac.a sankcje????
  • ~Krzysiek z Krakowa
    (2018-03-19 08:34)
    Anglia wychodzi i to nieudolnie z Unie, a my jak zwykle z szabelka w pierwszym szeregu - po co po kolejne kłopoty, konflikt zbrojny czy rozbiory nikogo i niczego nie nauczyły????? Co za głupi naród.
  • ~motek
    (2018-03-19 08:43)
    A czego ten psychicznie chory kaczorek Ruskim podskakuje? Brytyjczycy go olali po "zamachu smoleńskim"!
  • ~Kapitan Nemo
    (2018-03-19 08:52)
    To nie jest polski rząd to jest rzad bandycki !!!
  • ~buc
    (2018-03-19 08:52)
    marzy sie zachodowi prezydent rosji o cechach borysa jelcyna.za flaszke kazdy traktat.
  • ~buc
    (2018-03-19 09:05)
    a ja sie ciesze,jablka made in poland beda prawie darmowe a moze i inne produkty.angole swoje towary przesla do swoich koloni.
  • ~˛˛y
    (2018-03-19 09:13)
    Mnie interesuje RIPOSTA Rosji. Bo np: Zatoka Wiślana Rosją może ją PRAWNIE Zablokować,może wprowadzić ZAKAZ wjazdu dla Polaków ( co Polska zbojkotuje MŚ. w Piłce? -Z automatu PiS przegrywa wybory). Ju raz stracili Polacy ( sadownicy,hodowcy wi},drobiu,krow .ITD=
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-03-19 09:15)
    Mnie interesuje RIPOSTA Rosji. Bo np: Zatoka Wiślana Rosją może ją PRAWNIE Zablokować,może wprowadzić ZAKAZ wjazdu dla Polaków ( co Polska zbojkotuje MŚ. w Piłce? -Z automatu PiS przegrywa wybory). Ju raz stracili Polacy ( sadownicy,hodowcy wi},drobiu,krów .ITD). Ja PYTAM ILE Polska STRACI,bo że nie ZYSKA to PEWNE.

Może zainteresować Cię też: