Nie więcej niż 10 tys. zł na rękę. Ile zdaniem Polaków powinni zarabiać rządzący? [SONDAŻ]

| Aktualizacja:

Ponad połowa Polaków nie chce, by rządzący dostawali więcej niż 10 tys. zł na rękę.

wróć do artykułu
  • ~podatnik
    (2018-04-20 14:08)
    Z całym szacunkiem Rządzący powinni utrzymywać się sami z prowizji od przysporzonego majątku netto dla Kraju wg wkładu pracy i kompetencji /chodzi o pracę operatywną/ po potrąceniu kosztów jej wykonywania
  • ~ME
    (2018-03-19 22:08)
    Nie było kominów płacowych, to trzeba było je stworzyć. Teraz wszyscy rządzący porównują się albo do tych kominowych albo do zagranicy. Jakoś żaden nie porównuje się do mediany obywatela, na plecach którego dostali się do konfitur. 3 średnie krajowe i do widzenia. Może 4 dla premiera i prezydenta. Bez odpraw! Przecież wiedzieli, że jest kadencyjność. I może niech paniskom zarośniętym tłuszczem ograniczą do tych samych wartości pensje w spółkach? Bo się w końcu doczekają... tego samego co inni "wielcy" od czasów Rewolucji Francuskiej.
  • ~mitex
    (2018-03-19 18:03)
    A ile powinni zarabiać specjaliści w sejmie od wciskania guzików
  • ~DOJNA ZMIANA SPÓŁKA ZOO
    (2018-03-19 13:52)
    Ja się zgadzam. 10 tys. na rękę, 20 tys. do ręki i jeszcze 13 tys. pod stołem. No i wówczas może jakoś można dotrwać do pierwszego, stojąc dzielnie na froncie walki i "Dobrą Zmianę"!!!
  • ~Harc
    (2018-03-19 13:28)
    500 tys dla premiera, 200 tys dla ministrów, dla wice ze 120 tys i odpowiednie dla reszty, w tym dla wysokich urzędników miastowych zależnych również od wielkości miasta. Odpowiednie pieniądze żeby dobrze pracowali i nie mieli ochoty brać czegoś pod stołem (łapówek).
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-03-19 09:19)
    To Ja pytam ILE powinni zarabiać PREZESI ,DYREKTORZY ,Wojewodowie,ITD. ILE. Mnie Ich zarobki nie przeszkadzają ,byle DOBRZE dbali o,, PROSTEGO" Suwerena.
  • ~E
    (2018-03-19 08:37)
    Jak bienkowska mowila .ze wice minister zarabia malo to pis lamentowal. A teraz potrafili sobie kilkadziesiat razy dac wiecej premiami.nagrodami i wszystko dobrze.wielka obluda i klamstwo. W spolkach panstwowych tez mialo nie byc milionowych zarobkow i odpraw .a jest jeszcze zdzierstwo niz bylo. Przedwyborcze hasla pis to stek klamstw!!!
  • ~no i jak
    (2018-03-19 08:35)
    I wyszła zawiść Polaczków. Wójt w byle gminie zarabia tyle co minister zarządzający całym resortem mającym wpływ na życie społeczeństwa. Za jałmużnę to wy pracujcie.
  • ~realny
    (2018-03-19 08:24)
    10 % do podziału wg. zasług od przysporzonego majątku dla Kraju netto
  • ~Yy
    (2018-03-19 08:15)
    A mialo byc tanie panstwo teraz to widzimy
  • ~LIS MIĘKKA FAJKA
    (2018-03-19 08:13)
    ILE ZARABIA NIERÓB TUSK ????
  • ~MECENAS KOŃ KOCHAJĄCY INACZEJ
    (2018-03-19 08:08)
    DORADCA SIEMONIAKA ONYSZKIEWICZ KASOWAŁ 20 TYŚ MIESIĘCZNIE !!!!!!!!!!!!
  • ~psychoterapeuta kretyna schetyny
    (2018-03-19 08:06)
    POWINNI SIĘ SPOTYKAĆ NA CMENTARZACH I ŚMIETNIKACH I W TEN SPOSÓB DORABIAĆ DO PENSJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~za darmo oddam autostradę A2
    (2018-03-19 08:02)
    Za to bandziory co się uwłaszczyły na majątku suwerena zarabiają na 600 milionowe wille na stajnie majbachów,ferrari, rollsów, jachty, samoloty. Polityczne kacyki - prezesi polskich firm które budował cały naród przerobionych na spółki w rok stają cię multimilionerami.Podobnie jak dotacyjni rolnicy i pomniejsi biznesmeni z dopłatami. Wszystkim im wypasione życie funduje suweren sam przez siebie zdegradowany do niewolnika i jak niewolnik nawet nie piśnie o zwrot swojego zagrabionego majątku.
  • ~0000
    (2018-03-19 07:26)
    Premier powinni zarabiać 10 krotną średnią krajową a ministrowie 7 krotną .
  • ~max power
    (2018-03-19 07:26)
    Nic, przecież ciągle mówią, że pracują dla ojczyzny, a nie dla pieniędzy.
  • ~sic.
    (2018-03-19 07:17)
    Powinni zarabiac tyle co przecietny Polak ... ani grosza wiecej. Czy Oni sa o cos lepsi niz inni Polacy ?

Może zainteresować Cię też: