Dziwne wpisy internetowe poseł Krystyny Pawłowicz o wizycie kanclerz Angeli Merkel. Opozycja oburzona

| Aktualizacja:

Krystyna Pawłowicz już skomentowała w sieci wizytę kanclerz Angeli Merkel w Warszawie. Jej dwa wpisy mocno zszokowały polityków opozycji.

wróć do artykułu
  • ~Xxc
    (2018-03-22 18:53)
    Powinni z urzedu zabrac jej tytul profesora, bo wstyd, ze go otrzymala
  • ~JOJO
    (2018-03-21 06:41)
    Cały jad nienawiści w ustach tej nie nażartej baby...to efekt syndromu zespołu... NIE -DO-PCHNIĘCIA..
  • ~JOJO
    (2018-03-21 06:37)
    Tworki dla Pawłowicz...to za mało...to babsko na stare lata trafi na...oddział zamknięty... ZAKŁADU PSYCHIATRYCZNEGO...
  • ~bert
    (2018-03-21 00:51)
    Kiedy jej złożą wreszcie kaftan bezpieczeństwa.Nie dość że brzydka to do tego jeszcze chora psychicznie.
  • ~domorosły psychiatra lewacki - autoedukator
    (2018-03-20 23:30)
    czytając na forum liczne wpisy kolegów-ekspertów PO fachu bardzo się POdbudowałem. Nie jestem sam. Leftism is a mentel disorder. Raz się żyje. Dobrze że mnie mamusia nie w y s k ro ba ła, bo by mnie wcale nie było.
  • ~karla
    (2018-03-20 18:02)
    kryśka to jest baba z jajami, ale bez mózgu
  • ~niech wreszcie odda głos.
    (2018-03-20 17:18)
    a co na to Prezes i jego nienawisc!!! niech wreszcie odda głos !!!!
  • ~Sław
    (2018-03-20 17:13)
    A ja lubię Niemców i szanuję. Gdyby nie ich pomoc finansowa, a w czasach głębokiej komuny ich dary, dziś byłyłby furmanki na dziurawych drogach. A nie autostrady. Itp...
  • ~światłocień
    (2018-03-20 13:35)
    niby kobieta w słusznym już wieku i do tego z tytułami a zachowuje się jak głupia podekscytowana smarkula , nie wiadomo o co jej chodzi, skoro premier - p Mateusz -przemawiając w imieniu rządu i partii - witał p Merkel i twierdził, ze Polska zadowolona jest z tej wizyty , widać p Pawłowicz - to nie Polska
  • ~Bzykacz
    (2018-03-20 13:24)
    Jak ten nienażarty i niewybzykany babsztyl o wyglądzie kasztanki Piłsudskiego się odezwie, to ino siąć i płakać…
  • ~Eboyak
    (2018-03-20 12:11)
    Wbrew wszelkim ujadaniom,Pani Pawłowicz ma rację!
  • ~cacyk
    (2018-03-20 11:53)
    Dziwne wpisy dziwnej kobiety - czemu tu się dziwić?
  • ~Obatel
    (2018-03-20 10:41)
    Dziwie sie pani kanclez ze ona pierwsza odwiedziła tych pisburkuw.
  • ~wadi51
    (2018-03-20 09:12)
    to nie wina tej idiotki, to wina ludzi ,którzy na nią głosowali, połowa ludzi w tym kraju to kretyni.
  • ~Kamil
    (2018-03-20 08:26)
    Nie zauważa chyba Prokurator Generalny,że poseł Pawłowicz godzi w sojusze międzynarodowe oraz obraża głowę obcego Państwa
  • ~Sygnalista
    (2018-03-20 07:47)
    Kryska w znacznym stopniu przyczynia sie do spadku sondazowego PiS jest wulgarne i chamska.
  • ~Bardzo zasadne pytania Krystyny Pawłowicz!
    (2018-03-20 07:27)
    Bez sensu jest jedynie to, że zostały zadane na Twitterze - a nie w Sejmie w charakterze interpelacji poselskiej! - No - ale nie wszyscy jeszcze uświadamiają sobie to, że tak zwane "portale społecznościowe" - wymyślone po to tylko, żeby szc zyle mogły się z wzajemnością podwalać do sius iumajtek - stały się nie wiadomo dlaczego terenem aktywności rzekomo dorosłych ludzi, nawet tych podobno (przynajmniej w teorii) odpowiedzialnych za przyszłość państw, kontynentów i świata oraz platformą kształtowania "opinii publicznej" i uprawiania "polityki" oraz rodzajem magla skrzyżowanego z agencją towarzyską i z "pocztą dyplomatyczną" dla dyplom atołków! De facto jest to skrzyżowanie dziecinnych zabaw w "głuchy telefon" i w "pomidora" - tyle tylko, że zabawiają cię w ten sposób ludzie rzekomo dorośli. /// Wcale się nie zdziwię, jeśli Putin na "fejsiku" ogłosi wybuch III Wojny Światowej, a inni "przywódcy światowi" na tymże "fejsiku" albo innym "ćwierkaczu" będą do niej kolejno zgłaszać akces i "lajkować"! /// Będą potem w różnych częściach globu wybuchać tysiące pracowicie i skrzętnie zgromadzonych przez 70 lat głowic nuklearnych - a oni dalej sobie będą na "fejsiku" prowadzić dyplomatyczną konwersację! /// Tym sposobem niejaki Zuckerberg wzbogaci się o kolejny wirtualny miliard zielonych, chociaż na świecie realnie ubędzie na przykład miliard ludzi... ... i tak dalej, i tak dalej ... Bardzo zasadne pytania Krystyny Pawłowicz!
  • ~Gruba Berta
    (2018-03-20 05:35)
    Sfrustrowany babsztyl - brak chłopa robi spustoszenie w tym małym móżdżku ! Typowy zakłamany katol aż para idzie ze wściekłości .
  • ~Nan
    (2018-03-20 05:10)
    Baba bez bolca dostaje pirdolca😂😂😂
  • ~daniel