Dziwne wpisy internetowe poseł Krystyny Pawłowicz o wizycie kanclerz Angeli Merkel. Opozycja oburzona

| Aktualizacja:

Krystyna Pawłowicz już skomentowała w sieci wizytę kanclerz Angeli Merkel w Warszawie. Jej dwa wpisy mocno zszokowały polityków opozycji.

wróć do artykułu
  • ~misza
    (2018-03-19 19:53)
    szkoda słów na to byle co
  • ~krychauwazajcowkladasz
    (2018-03-19 19:41)
    to zatrucie zmiekczaczami kauczuku w gadzetach
  • ~Alek K.
    (2018-03-19 19:28)
    Kogo popiera pawłowicz? PiS jest niezwykle hojną partią, a Rydzyk to geniusz. Ile źródeł finansowania ma jego fundacja? Wiele! I większość z nich ma powiązania z rządem PiS. Na co wydano pieniądze z Narodowego Centrum Kultury? Oczywiście na liście inicjatyw kulturalnych nie może zabraknąć Ojca Rydzyka, którego fundacja otrzymała 61 tysięcy złotych na Festiwal Piosenki Religijno-Patriotycznej w Toruniu oraz 71 tysięcy złotych na produkcję programu "Chrzest moja nadzieja". To ponad 130 tysięcy złotych. Tylko albo aż, po przecież to nie pierwszy taki prezent od PiS. No cóż, trzeba przyznać, że Rydzyk to geniusz. Czy ktoś w końcu powie mu dość?
  • ~apacz
    (2018-03-19 19:17)
    nie mówcie mi Slawek mówcie Sławomir disco pełowiec
  • ~Bader
    (2018-03-19 19:14)
    PiS ma wyjątkową rękę do pań posłanek. Poprzednio błyszczała pani Nelly Rokita. Teraz pani Pawłowicz tryska intelektem.
  • ~Vader
    (2018-03-19 18:17)
    Dla mnie pani poseł Pawłowicz mówi to co widzi. Czyli wrogość Niemiec wobec Polski na każdym możliwym kroku. !
  • ~jj23
    (2018-03-19 18:10)
    Ona jest taka mądra, jak "śliczna". ;)
  • ~Agent BND Thusk
    (2018-03-19 18:00)
    A wy sprzedajne pseudodziennikarskie szmalcowniki macie prezencik dla ślicznej ********* w trawie frau Makreli,może coś wrednego wysmoli Her Wróbel lub Her Zaremba,coś o nienależnych Polnische szweine reparacjach.
  • ~ziko
    (2018-03-19 17:42)
    Krowy na pastwisko nie do Sejmu RP
  • ~waldon
    (2018-03-19 17:29)
    Robi wszystko aby tylko zaistnieć w polityce.Ale robi to tak że tylko płakać. Boże,PANI PROFESOR.
  • ~ciekaw, żem
    (2018-03-19 17:28)
    No dobra. Ale czy schetyna choć dostąpi ponownego "zaszczytu" wylewania " gorzkich żali" w ambasadzie niemiec. Ambasady na trenie Polski, czy spotka się i wypłacze na teranie naszego kraju- Polski?
  • ~Jarek
    (2018-03-19 17:21)
    Na szczęście nikt Pani Posłanki Pawłowicz nie traktuje poważnie....
  • ~bmx
    (2018-03-19 17:19)
    wiecznie wczorajsza , zero , wstyd !!!!
  • ~z
    (2018-03-19 16:47)
    poslowie pis wprowadzili jezyk nienawisci praktycznie nic dobrego dla polakow nie zrobili polska jest tylko zakazem w szkolach powinno uczyc sie prawa a nie religi.biskupow wyslac do watykanu i tam niech sie mondrza adwokatow tez pogonic maja uklady z sedziami tylko razem z kosciolem ograbiaja narod pawlowicz macierewicz to powinni byc wyrzuceni z sejmu zreszta paur innych tez to jes sejm nienawisci polacy trzeba to zmienic w nastepnych wyborach
  • ~aals
    (2018-03-19 16:47)
    Wszystkie Kryśki fajne są.
  • ~Ryszard
    (2018-03-19 16:33)
    O to przykład wydłużania kolejek do lekarzy specjalistów. Taki przypadki trzeba leczyć...
  • ~Norbert
    (2018-03-19 16:12)
    Krowa zwariowała
  • ~Marchołt
    (2018-03-19 16:03)
    Pomijając wszystkie inne kwestie, to jest wypowiedź profesor jednego z dwóch najbardziej prestiżowych uniwersytetów w Polsce.
  • ~ojciec Piotr
    (2018-03-19 15:52)
    Gość w dom, Bóg w dom.
  • ~internautka 50+
    (2018-03-19 15:52)
    Ja też nie wiem po co p kanclerz przyjeżdza Przecież Tusk jej wszystko opowie, zwłaszcza jaki wstrętny PIS rządzi w Polsce!Chyba po to go wybrała wbrew polskiemu rządowi, żeby mieć swojego człowieka