Rosyjski szpieg w ministerstwie energii? ABW zatrzymała podejrzanego mężczyznę

O tym, że Marek W. miał zostać zatrzymany przez ABW ze względu na podejrzenia o działalność szpiegowską na rzecz Rosji poinformowały "Wiadomości" TVP. - Jeżeli potwierdzą się informacje, że zatrzymany przez ABW urzędnik Marek W. szpiegował na rzecz Rosji, to jego zdemaskowanie i zatrzymanie będzie dużym sukcesem polskiego państwa, które wreszcie potrafi radzić sobie z takimi problemami - powiedział wiceszef MS Patryk Jaki.

wróć do artykułu
  • ~Ten szpieg to pikus,,sa lepsi w POlsce
    (2018-03-26 13:27)
    Kiedy zabiora sie za premierow , ktorzy powinni poniesc kare za wspolprace z Putinem . ,Mam na mysli Millera ,,,zablokowal rurociag gazowy z Norwegii ...Pawlak ,,,,podpisal beznadziejna i najdrozsza umowe na gaz z Rosji ,,,,,Tusk,,,,,konszachty z Putinem na molo w Sopocie ,zdrada prezydenta Lecha Kaczynskiego i w nastepstwie smierc 96 ludzi kolo Smolenska / samolot TU 154 / , To nie sa wszyscy ,,,jest takich wiecej !
  • ~Athel von Loren
    (2018-03-26 12:17)
    Ciekawe jaka jego proweniencja POlityczna, czyżby znów PO=lactwo się zaprzedało!!! PISie PO pierwsze lustracja,PO drugie lustracja i PO trzecie lustracja tak dalej nie może być w wolnej Polsce by krety działały w newralgicznych punktach Polski!!!!
  • ~mitex
    (2018-03-26 12:56)
    No to Antonio Świr Smoleński straci jednego współpracownika ciekaw jestem czy ten agent też występował w książce Piątka
  • ~MZ
    (2018-03-26 12:42)
    Za szpiegostwo na szkodę ojczyzny- kula w łeb.
  • ~Filip
    (2018-03-26 12:13)
    Jeśli to szpieg do do pudła, a potem się go zamieni na naszego.
  • ~PUTIN o TUSKU-nasz człowiek!!!
    (2018-03-26 14:16)
    A skoro Tusk to PIES Putina to szpieg złapany jest kumplem Tuska. Jasne jak słońce :-)
  • ~swir
    (2018-03-26 16:06)
    Czy Antoniego tez wydala?
  • ~kokr
    (2018-03-26 14:21)
    Sprawdzić czy nie mial nowiczoków przy sobie
  • ~gościu
    (2018-03-26 15:16)
    Łoł. Sukces rodzimych służb. Udowodnili swoje istnienie. Potem się okaże, że chłop jest bogu ducha winny, ale kto to będzie pamiętał. Trzeba wymyślić pretekst aby wydalić kilku rosyjskich dyplomatów. A Antonii nadal chadza na wolności...
  • ~ratio
    (2018-03-26 14:21)
    skoro obiecali May działania wrogie pcw Rosji, to musza znaleźć tzw. pretekst:-D Pewnie z niego taki szpieg jak z Marcina Piskorskiego, którego Pis trzyma już dwa lata w więzieniu bez procesu, jako więźnia politycznego. I nie słychać, żeby ujął się za nim RPO...
  • ~szpiegostwo jest wszedzie
    (2018-03-26 16:02)
    A czy ktos tu napisal, ze Polska ma rowniez w wielu krajach, nawet u przyjaciol, swoich szpiegow? Kazde panstwo ich ma. O jednych sie pisze a o drugich pisze sie tylko wtedy, kiedy tego nie mozna ukryc.
  • ~awdf
    (2018-04-05 13:58)
    Kumpel Antoniego.
  • ~leo
    (2018-04-01 00:50)
    dowody a nie pomówienia pewnie to co wiedział w każdym brukowcu można znaleźć a gdzie dowody na Piskorskiego?

Może zainteresować Cię też: