Prezydent Duda o operacji w Syrii: Wspieramy te działania

Wspieramy te działania, ponieważ były one potrzebne; uczciwe państwa nie mogą dopuścić do tego, żeby niewinni ludzie zabijani byli przy użyciu broni chemicznej - powiedział w sobotę prezydent, odnosząc się do międzynarodowej operacji wymierzonej w ośrodki produkcji broni chemicznej w Syrii.

wróć do artykułu
  • ~C#@12yt
    (2018-04-14 17:14)
    Kto, po wszystkich wojnach wywołanych przez USA / a wszędzie zostawili po sobie bałagan który tam trwa/ , zaprzeczy że trwa właśnie kolejna agresja. Bezprawna, bez uchwały ONZ i stanowiąca pogwałcenie prawa międzynarodowego. Kapitał i firmy zbrojeniowe muszą nadal zarabiać na produkcji broni i nie muszą zwalniać pracowników wskutek ograniczenia produkcji. Trzeba ustanowić dla nich tytuł NAJWIĘKSZEGO W DZIEJACH AGRESORA.
  • ~Macisław Kereszeni
    (2018-04-14 17:11)
    Ten tzw. ,,prezydent" nie ma prawa wypowiadać się w imieniu Polaków. Gdzie był gdy Prezydent Izraela poniżał Naród Polski.
  • ~Kurła
    (2018-04-14 17:06)
    Mi ręce opadły ,choć na Dudę głosowałem
  • ~eu
    (2018-04-14 18:13)
    Niech mi ktosc powie w jakiej wojnie Polsce pomogla Ameryka a my mamy ich spierac smiechu warte
  • ~Dudę Dudę
    (2018-04-14 18:35)
    Dudę Dudę stracił okazję by siedzieć cicho...
  • ~suweren 2
    (2018-04-14 19:26)
    Hej Duda, nie jesteś prezydentem wszystkich Polaków a więc wypowiadaj się za siebie i tych co premie zagarnęli.
  • ~leo
    (2018-04-14 20:52)
    wolał bym gdyby nikt nie wypowiadał się w moim imieniu bo ja najpierw potrzebuje niezbitych dowodów a nie opowieści S-F
  • ~uczciwy
    (2018-04-14 23:25)
    amis i angole...uczciwe państwa. ..coś się budydyniowi po.....
  • ~On
    (2018-04-14 17:56)
    Trzeba byc solidarnym ze wspolnota, do ktorej sie nalezy czy to Unia, czy to NATO. Niektorym Polakom sie wydaje ,ze korzysci to fajnie miec , ale jak robi sie niewygodnie, trzeba zajac stanowisko , to wola "chowac sie pod stolem" i mowic: my nie mamy z tym nic wspolnego. A ja teraz mam wrazenie, ze wielu Polakow teskni za Ukladem Warszawskim i ruskim butem .
  • ~Ann Coulter
    (2018-04-14 18:34)
    In Trump We Trust ... and get screwed.
  • ~korwinista
    (2018-04-14 20:26)
    To coś reprezentuje Polskę.
  • ~hanba hanba
    (2018-04-14 19:27)
    Duda wspólnikiem ludobójców. Nie ma to jak poprawiać sobie ego wpisując się do ligi zbrodniarzy wojennych.
  • ~Zagłoba Maliszewski
    (2018-04-14 21:43)
    Adrian, ty amerykański muppecie, a broń masowej zagłady w Iraku już znaleźliśmy? Myślałem, że Komorowski był najgorszym prezydentem Polski, ale to co ten pajac wyprawia, to są himalaje naiwności i głupoty. Taki dyspozycyjny żelek na tronie Polski to jest marzenie każdego wrogiego państwa.
  • ~odpowiedzialny
    (2018-04-14 18:24)
    Najwazniejsze, ze - jak powiedzial pan prezydent Duda- "Polska patrzy na wydarzenia w Syrii odpowiedzialnie". a nie jakos nieodpowiedzialnie, bo i pan Duda i cala Polska to sa odpowiedzialni. Odetchnalem z ulga.
  • ~batko baca z poronina
    (2018-04-15 17:18)
    Zapamiętajcie: Pan Prezes jest wielki a Trump przy nim to karzeł !
  • ~kkkk
    (2018-04-14 19:52)
    mamy dwa osrodki wladzy niestety , tylko kogo dzis reprezentuje gwiazda Duda ?
  • ~żałosny Duda
    (2018-04-15 04:54)
    Duda sie haniebnie osmiesza twierdzac, ze ludobojcy, ktorzy zbombardowali Syrie w ataku falszywej flagi (kiedy wiadomo, ze to Bryci zagazowali Syryjczykow) sa przywoitymi ludzmi. To sa pazerni klamcy, oszusci I zbrodniarze wojenni, nic wiecej. Kiedys zaplaca za swoje zbrodnie. Żałosny Duda solidaryzuje się ze zbrodniarzami.
  • ~ .....rzekotka...
    (2018-04-15 00:02)
    .....duduś jest takim samym specjalistom od broni chemicznej jak aa.kwaśniewski ktory widział ją w iraku.....
  • ~lepiej nic nie mowic
    (2018-04-14 19:56)
    Czy jemu wolno miec inne zdanie? Zenada
  • ~Prawda w oczy
    (2018-04-14 23:32)
    Czyli prezydent niedopuści do chemicznego ataku na obywateli naszego kraju ! Rozumiem że natychmiast wycofane zostaną w Polsce wszystkie paskudne chemiczne szczepionki , oraz zabroni dalszego ludobójstwa chemitralis i stosowania zabójczych chemicznych oprysków Monsanto!

Może zainteresować Cię też: