PiS-owi spada? "Sondaże pracowni zakładanych przez agentów SB, dla mediów zakładanych przez agentów SB"

| Aktualizacja:

"Sondaże przeprowadzane przez pracownie zakładane przez agentów SB, publikowane w gazetach i telewizjach zakładanych przez agentów SB… Nie robi to na nas najmniejszego wrażenia" - mówi w rozmowie z Dziennik.pl poseł PiS Stanisław Pięta.

wróć do artykułu
  • ~cejak
    (2018-04-21 23:57)
    Tego co mówi ten pan nie warto komentować - on nie myśli, takiego przymiotu nie posiada. To człowiek z wyglądu.
  • ~wluczega
    (2018-04-17 08:49)
    tylko pomyksem tego d----la mozna wyeliminowac toz to naprawde d----il jego r----j mowi za siebie
  • ~Atton
    (2018-04-16 21:19)
    Naukowcy są zgodni. Nie da się przeszczepic mózgu do pięty.
  • ~cccp
    (2018-04-16 17:38)
    Droga redakcjo a Szarik jak miał na imię PO SB takie głupoty piszecie że szkoda to czytać niektórzy te głupoty wezmę na poważnie bo mają przez was mózgi wyprane
  • ~mona
    (2018-04-16 11:27)
    pieta jak widze ciebie w telewizji to dostaje rozwolnienia
  • ~Liczyrzepa
    (2018-04-16 09:25)
    PiS/PO/GMO jedno Wielkie ZŁO!
  • ~abcdef
    (2018-04-16 09:00)
    Widać, że im poszło w Pięty.
  • ~Atak misia
    (2018-04-16 08:41)
    Od pięty do rozumu daleko ;)
  • ~JOJO
    (2018-04-16 08:32)
    Jestem ciekaw jaki będzie koniec tej pis-dzielczej kreatury... - ten ludzki...i ten polityczny...
  • ~gs
    (2018-04-16 05:23)
    a sondaze robione przez agentow sekty im odpowiadaja czym sie rozni agent sb od agenta pis ?
  • ~ober
    (2018-04-16 03:15)
    szkoda miejsca na komentarz dla tego pajaca
  • ~fuk
    (2018-04-16 00:23)
    Gdyby wybory parlamentarne odbywały się na początku kwietnia, na PiS zagłosowałoby 46 proc. deklarujących udział w głosowaniu, PO uzyskałaby 16 proc. poparcia, do Sejmu weszłyby też SLD (6 proc.) oraz Kukiz15 (5 proc.) - wynika z sondażu CBOS. W porównaniu z badaniem z marca PiS zyskał 2 punkty proc. poparcia; Platforma zyskała również 2 punkty proc.; SLD zyskało 1 pkt proc., a Kukiz15 stracił 1 pkt proc.
  • ~Alojz
    (2018-04-15 23:28)
    Jak PiS spadną gacie,to i procent w dól poleci.He,he,he !
  • ~ nm,
    (2018-04-15 22:43)
    Gdyby wybory parlamentarne odbywały się na początku kwietnia, na PiS zagłosowałoby 46 proc. deklarujących udział w głosowaniu, PO uzyskałaby 16 proc. poparcia, do Sejmu weszłyby też SLD (6 proc.) oraz Kukiz15 (5 proc.) - wynika z sondażu CBOS. W porównaniu z badaniem z marca PiS zyskał 2 punkty proc. poparcia; Platforma zyskała również 2 punkty proc.; SLD zyskało 1 pkt proc., a Kukiz15 stracił 1 pkt proc.
  • ~Obywatel
    (2018-04-15 22:11)
    Pięta, jak Ci Prezes obniży wypłatę to znowu będziesz musiał iść na staruszki, uwazaj
  • ~mąż stawu - kaczor płetwonogi
    (2018-04-15 20:59)
    ... panie Pięta (co za rzadkie nazwisko...?) - nie rozumiem co pan robi w sejmie ze złodziejskim życiorysem...? Moja babcia mówiła : że jak ktoś ma rozum w pięcie to znaczy, że jest ułomny intelektualnie.... i .... siłą rzeczy nie można jego wypowiedzi traktować poważnie...! Swoją drogą ciekawe jak pan dostał się w ogóle do tego parlamentu...??? - no chyba , że na takiej samej zasadzie jak pan Brudziński z przeszłością bandziora dokonującego rozbojów na swoich kolegach ze szkolnego internatu Szkoły Rybołówstwa Morskiego w Swinoujściu ........ - no cóż są to dziś jak widać ... POŻĄDANE i CENNE REFERENCJE (...???) - PiS-e Polska ci GRATULUJĘ ...!
  • ~Far Focel
    (2018-04-15 20:43)
    Już sobie przypomniałem, dlaczego tak rzadko czytam wywiady z Politykami. W 100% przewidywalne, co powie. Jakby w interesie partii był brak deszczu to Polityk (nie wskazuję żadnej konkretnej osoby) i w głębokiej ulewie spod parasola będzie zapewniał, że żadnego deszczu nie ma, po prostu coś chlapie.
  • ~Dfghj
    (2018-04-15 19:53)
    Choćby PiS nie wiem co obiecał to i tak na nich nie będę głosowac. Niech Nowoczerska sprowadzi nachodźców co to nic nie robią i biorą kasę bo im się należy a co innego mówią jacy są dobrzy i ile zrobili to wsxystko doprowadzi do wielkich podwyżek i w sklepach i podatków oraz płatności mienia
  • ~Dfghj
    (2018-04-15 19:50)
    Choćby PiS nie wiem co obiecał to i tak na nich nie będę głosowac bo to co robią na lewo i biorą kasę bo im się należy a co innego mówią jacy są dobrzy i ile zrobili to wsxystko doprowadzi do wielkich podwyżek i w sklepach i podatków oraz płatności mienia.bo A dzieci małe będą bite i mordowane oraz emeryci będą głodować.
  • ~leo
    (2018-04-15 19:42)
    czy to ten który za komuny okradał samochody/ kto na takie nic głosował?