Kaczyński o wynagrodzeniu polityków: Byłbym dobrym radcą prawnym. Ja na polityce nie zyskuję, tylko tracę

| Aktualizacja:

Ja naprawdę na polityce nie zyskuję, tylko tracę - podkreślił w niedzielę Jarosław Kaczyński. Prezes PiS na spotkaniu z mediami w Trzciance (wielkopolskie) odniósł się m.in. do kwestii obniżki wynagrodzeń parlamentarzystów oraz zarobków w spółkach skarbu państwa.

wróć do artykułu
 • ~renegat
  (2018-04-16 15:58)
  nie traci... a jak by zdobył telegraf s.a.? i RSW RUCH Oni wszyscy tak mówią, a po zakończeniu karier politycznych jakoś nie potrafią uprawiać biznesu. Często schodzą na psy. Takie to nieopłacalne, a sie pchają. Z wściekłością przeganiali tuskowych z wysokich posadek panstwowych. Jak przed wojną, żyje się tylko na państwowym, biznes też wtedy kwitnie.
 • ~...- ...- ...-
  (2018-04-16 16:00)
  znamy. znamy słynnych prawników, ktróych gwiazdy świeciły w chwili dorwania się do władzy i koryta państwowego. Panei Kaczyński, czy pab byłby dobrym prawnikiem tylko klienci mogą ocenić. Bawłochwalstwem może pan imponować swojemu braciszkowi.
 • ~axxxax
  (2018-04-16 16:36)
  Kaczyński: od lat bezrobotny, bez prawa jazdy, znajomości komputera, bez paszportu, znajomości języka obcego, do niedawana bez rachunku bankowego, z pracą magisterską o marksizmie. Sorry, ale osobę z takimi kompetencjami zatrudni tylko..... Tu przepraszam wyborców PiS-u. To oczywiście nie ma żadnego związku z waszą inteligencją.
 • ~kaczxuszka
  (2018-04-17 06:53)
  o boze dlaczego on nie ma rodziny a bylby dobrym mezem i ojcem a tak nie zostawi po sobie następcy tak madrego jak on ale pycha
 • ~Detektyw
  (2018-04-17 08:40)
  Ten nieudacznik nigdy w zawodzie prawnika nic nie osiagnal poza pisaniem gniotow opiewajacych slusznie miniony system. Wiec wynurzenia ze bylby wzietym radca prawne za zupelnie bezpodstawne. Niestety mamy selekcje negatywna w polityce zwlaszcza w PiS - wszelkiej masci nieudacznicy i misiewicze z obydwoma lewymi rekami garna sie by sie nachapac u koryta, ci ktorzy sa zdolni, maja wiedze i mogliby cos dobrego dla kraju zrobic na ogol trzymaja sie z dala od polityki i administracji. Ta ostatnia stala sie zreszta ostatnio synekura rzadzacych.

Może zainteresować Cię też: