Rodzice niepełnosprawnych krytykują propozycje premiera. "Jego słowa nas rozczarowały i zaniepokoiły"

| Aktualizacja:

Rodzice osób niepełnosprawnych, którzy protestują w Sejmie, nie uwierzyli w obietnice premiera. Oczekują bowiem na szybkie rozwiązania - nie chcą za to czekać na budowę "jakiegoś systemu".

wróć do artykułu
  • ~ODBYT Scheuring-Wielgus
    (2018-04-22 18:19)
    tylko aborcja
  • ~suweren drugiego sortu
    (2018-04-22 18:35)
    Zapomniały panie obiecać PISowczykom głosy w wyborach. Tak PIS traktuje społeczeństwo DEMOKRATYCZNE. Wolą dać pieni,adze biznesmenowi Rydzykowi i biskupom którzy promują PIS z ambony.
  • ~Kot maciupciego wodza
    (2018-04-22 18:48)
    Po prostu Glowny PiSielec o Wodz Wszystkich czasow jeszcze nie dal rozkazu co robic a Ministrowie razem z Mateuszkiem to jak przyznala sama Minister Rafalska nie sa decyzyjni. No chyba ze chodzi o tysiace zlotych nagrod ktore sie im po prostu NALEZA ! Taki zlodziejski PiS z dykty i Rzad z dykty przebudowuja zawziecie kraju w ruinie na kraj z dykty wypelniajac sobie kieszenie kasa. Smiech i zenada - maciupcie srodkowo-europejskie mocarstwo z maciupcim cesarzem na drabince
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-04-22 19:06)
    Jestem Podatnikiem Polskim ,i NIE ZGADZAM się ,by następna ,,pijawka" wyciągała ręce po pieniądze podatnika. Propozycja Premiera ,to JEDYNE rozsądne wyjście.Czyli opodatkowanie najbogatszych. A Ja pytam Szanowną Iwonę Hartwich----KOMU ma Rząd Zabrać ,by Wam dać ? Może zlikwidować 500+ ,a może nie zrobić rewaloryzacji Emerytur,Rent ,by Wam Dać .Pytam KOMU Zabrać?A może nie dać na Wojsko,a może zrezygnować z Mieszkań dla Młodych? ITD. Dlaczego mam wrażenie ,że Wy z nieszczęścia swych dzieci ,chcecie zrobić sobie źródło dochodu? A może chcecie POGARDY od Narodu,bo na litość podatnika nie liczyć.Przepraszam tych co poczują się urażeni ,ale Ja nie zgadzam się utrzymywać Następnych z Mego podatku.
  • ~MECENAS KOŃ KOCHAJĄCY INACZEJ
    (2018-04-22 19:15)
    tvn der dziennik to ruscy propagandzisci
  • ~Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-04-22 19:28)
    A gdzie są biskupi i inne klechy? przecież to oni najgłośniej drą spasione ry je z kościelnych ambon o nie zabijaniu dzieci nienarodzonych a szczególnie tych gdy wiadomo że dziecko urodzi się niepełnosprawne i będzie wymagać szczególnej opieki! Na stronach ePiSkopatu nawet nie ma wzmianki o proteście!!! nie mówiąc już o tym że żaden ksiądz nawet się nie pofatygował do sejmu żeby wesprzeć protestujących chociażby modlitwą...
  • ~arch
    (2018-04-22 22:19)
    A opiekunowie niepełnosprawnych osób dorosłych nadal będą mieli 520 zł na miesiąc bez prawa pracy (i to tylko niektórzy). No chyba, że będą okupować sejm, ale raczej nie mają na to czasu
  • ~sd2017
    (2018-04-22 22:50)
    A gdzie jest poseł mularczyk, który 4 lata temu sprowadził tych samych ludzi, w to samo przecież miejsce i z tymi samymi postulatami ? Co ma tym ludziom teraz do powiedzenia ? - schował się jak szczur. Swoją drogą to, dlaczego pis znowuż chce obkładać Polaków kolejnymi podatkami, skoro teraz tak wyciska VAT, że już nie wie co robić z tymi pieniędzmi ? A pamiętam też jak ten ich cały prezydent jeszcze przed wyborami opowiadał Polakom, że jak rząd mówi, że pieniędzy nie mają to im nie wierzcie - rząd pieniędzy ma pełno.
  • ~ela
    (2018-04-22 22:57)
    Dziwne, że Adrianek przybył, żeby pokazać jak się troszczy i tylko robił głupie miny !!!!! Powinien przynieść koperty .
  • ~Kobieta z USA.
    (2018-04-23 04:21)
    W USa tak samo jest maja swoj limit i do widzenia .Mieszkania tu sa bardzo drogie ,wiec niepelnosprawny sam nie mieszka ,tylko z rodzina czy z inna osoba ,zeby wspolnie na polowe placic oplaty ,a to co zostanie na zycie .
  • ~Korekta
    (2018-04-23 04:48)
    Drogi dziennikarzyno. Nie rodzice niepełnosprawnych, a rodzice osób z niepełnosprawnością.
  • ~stajan
    (2018-04-25 09:42)
    MNIE SIĘ WYDAJE ŻE JAK ZWYKLE OPOZYCJA (AFERY)CHCE ZNIEŚĆ 500+-ZLIKWIDOWAĆ CBA -ZLIKWIDOWAĆ IPN-PRZYWRUCIĆ PRZYWILEJE UBEKOM-I DLATEGO WYKORZYSTUJE( słuszne) trudne położenie OPIEKUNÓW UPOŚLEDZONYCH ABY ODDAĆ POLSKĘ POPRZEZ TARGOWICĘ TYLKO KOMU?