Burza po wpisie Pawłowicz o związkach partnerskich. "To jest Niesiołowski PiS-u"

| Aktualizacja:

Klub poselski Nowoczesna złożył w Sejmie projekt ustawy o związkach partnerskich, nad którym pieczę sprawuje posłanka Monika Rosa. Projekt zdążyła już wyszydzić Krystyna Pawłowicz. Po tym wpisie spadła na nią fala krytyki.

wróć do artykułu
  • ~TAKA PRAWDA
    (2018-11-29 15:34)
    POlszewizm to najgorsza zaraza a szczególnie w stylu Moniki Rosi ta kobieta to bzdet SOWIECKO---*- SZWABSKI I TAM I TAM SOW,,,, i SZWA ,,, jest najwięcej ROZWODÓW te panstwa żyją we mgle i Pawłowicz ma RACJĘ
  • ~miłośnik zwierząt niekoniecznie futerkowych
    (2018-11-29 01:27)
    ...żarłoczna, żeby nie powiedzieć, WIECZNIE NIE NAŻARTA KRYSIU , cóż ty niebogo możesz wiedzieć o rodzinie , wychowywaniu dzieci , czy też o związkach partnerskich ...? NIESTETY NIC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dlatego zachowując maksimum wstrzemięźliwości w wyrażaniu swojej DEZAPROBATY w stosunku do takich PRZYPADKÓW MEDYCZNYCH jak ty, pozwolę sobie tylko powiedzieć, że podam do sądu świnkę, która zgubiła klucze ... bądź też świadomie WYPUŚCIŁA CIĘ z CHLEWIKA ..... - bo znów bredzisz..... - pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia....
  • ~emerytgw
    (2018-11-28 15:33)
    Odrażająca posłanka z pianą na ustach bełkoce o związkach partnerskich. Wstyd, że taką miernotę mamy w Sejmie!
  • ~buc
    (2018-11-14 08:20)
    obrzydliwa wypowiedz krystyny i tyle.gdyby kryske ktos w usta pocalowac zechcial z pewnoscia zastanowil sie czy to ta wlasciwy otwor.
  • ~kizak
    (2018-11-14 08:10)
    brawo P. Pawłowicz
  • ~krystyn
    (2018-11-13 22:19)
    Krycha do jarka.Snilo mi sie wiadro WIELKICH KUT- - SOW.Twoj taki malutki lezal na wierzchu.Na drugi dzien jarek do krychy:kryska snilo mi sie wiadro MALUTKICH JEDRNYCH PS- -T.Krycha:a moja malutka lezala na wierzchu?Nie w TWOJEJ STALO WIADRO!!!
  • ~===
    (2018-11-13 22:11)
    STARA DU-A, ona wszystko wie o ODBYCIE.Jako "profesor" na pewno przebadala takie OPCJE!!! Podobno kaczorowi tylko w zimnej wodzie staje.Byly badania?
  • ~zin
    (2018-11-13 15:08)
    komu to przeszkadza gdzie wpychaja do obytu czy do ust
  • ~Funkmeister Q
    (2018-11-13 13:39)
    Mowa o miłości, dzidzieczeniu i fiskusie, a Krysia jak zawsze same odbyty w głowie.
  • ~nina
    (2018-05-23 18:30)
    Profesor Niesiolowski jest inteligentny ,czasem ma ostre wypowiedzi ale na poziomie,Pawlowicz jest prymitywna prostaczka bez kultury i rozumu. Nie wie to kobieta co spotka ja jutro,jaka bedzie miala starosc.
  • ~amen
    (2018-05-03 13:38)
    Pawałowicz przy prof. Niesiołowskim to tępe babsko bez kultury. Niesiołowski nosem ją wciąga.
  • ~cobra777
    (2018-05-03 09:14)
    Krycha a ty wibratorek to do ..odbytu" czy w otwór rodny?? Jakie doznania w jednym i drugim przypadku, bo w końcu można i tak i tak??? Chyba jakoś radziłaś sobie w życiu z tymi sprawami tylko ciekaw jestem co cię podniecało?
  • ~cała prawda całą dobę
    (2018-05-02 11:39)
    O to Tomcio Lis to też pederasta ? To dlatego Hania go PO goniła ?
  • ~timer gaz
    (2018-04-26 10:46)
    Prawo jest dla normalnych ludzi ...dla zboczencow tylko obozy pracy.
  • ~homo
    (2018-04-25 19:28)
    wiecej zrozumienia bracia i siostry,zwiazki miedzy dwoma mezczyznami jeszcz bardziej zminimalizuje partnera dla krysiuni.jej chlopa trzeba,ustatkuje sie bo na zmadrzenie juz zapozno
  • ~Widmen
    (2018-04-25 14:14)
    Pani Pawlowicz ma racje te zboczone spoleczenstwo trzeba wyeliminowac ze normalnego srodowiska Ale antypolskie patties PO Nowoczesna za wsxelka Venezuela szukaja popacia I nawet jak zawsze Daza i dazyli do niszczenie I demoralizpeania polski
  • ~Ully
    (2018-04-25 13:58)
    Przemowila pos ...ra...nka K. Pawlowicz swoim od...by...tem, no i wyszlo tylko g o o ... w..no !
  • ~fobohob
    (2018-04-25 13:47)
    w dooopie się poprzewracało LGBT... I to równo... coś z wami nie tak, że nie mozecie począc dziecka???
  • ~Ully
    (2018-04-25 13:33)
    Jezyk i o( d) bycie pisowcow jest po prostu do d o o ...p...y!
  • ~Koryto
    (2018-04-25 12:41)
    Dojarka z PGR-u zabiera jęczący głos,myśląc,że z krowamy ma do czynienia.