Burza po wpisie Pawłowicz o związkach partnerskich. "To jest Niesiołowski PiS-u"

| Aktualizacja:

Klub poselski Nowoczesna złożył w Sejmie projekt ustawy o związkach partnerskich, nad którym pieczę sprawuje posłanka Monika Rosa. Projekt zdążyła już wyszydzić Krystyna Pawłowicz. Po tym wpisie spadła na nią fala krytyki.

wróć do artykułu
  • ~wert
    (2018-04-24 14:38)
    Różne projekty można składać w Sejmie,nawet taki że rok ma 20 miesięcy. Tylko czy będzie większość sejmowa aby to przegłosować?.
  • ~Mini Strand
    (2018-04-24 15:40)
    Założymy się ze nie przejdzie?
  • ~qqq
    (2018-04-24 18:25)
    Działanie z gatunku "jak przegrać wybory".
  • ~taktotak
    (2018-04-24 18:35)
    Posłankę Krystynę P. śmieszy każdy związek... Z wyjątkiem radzieckiego...
  • ~Monachijski
    (2018-04-24 18:46)
    Czy w Nowoczesnej działają "niewidomi" ? Nie widzą, że jest dużo ważniejszych spraw od związków partnerskich, a dotyczących codziennych spraw obywateli ? Chcą koniecznie zniknąć ze sceny politycznej.
  • ~bbc
    (2018-04-24 18:56)
    powiedziec o powyzszych komentarzach no i oczywiscie twicie tzw.profesor poziom rynsztoka to obrazic rynsztok
  • ~Anna
    (2018-04-24 19:10)
    Pani poseł, związki partnerskie istnieją od tysiącleci. Nawet Jezus - według Ewangelii rozmawiał z kobietą (Samarytanką), która żyła w związku partnerskim ("Idź i powiedz swojemu mężowi" "Panie, ja nie mam męża" "Prawdę powiedziałaś, miałaś bowiem pięciu mężów, a ten, którego masz teraz, nie jest twoim mężem".). Jakoś jej nie potępił. Na terenie Polski związki partnerskie istniały swobodnie przed przyjęciem chrześcijaństwa, co zresztą zostało opisane przez Ibrahima ibn Jakuba w X w. Związki partnerskie istniały zresztą i przed wojną (nazywało się to: "oni bez ślubu żyją, tfu!"), istniały i pół wieku temu ("żyją na kartę rowerową"), i 40 lat temu ("żyją na kocią łapę") i ćwierć wieku temu "mieszkają razem"). Dlaczego nie może się to nazywać "związek partnerski"? Stwierdzenie, że rodzina ma służyć wyłącznie posiadaniu dzieci jest absurdalne w sytuacji, kiedy prawo nie nakazuje rozwiązywania małżeństwa w okresie menopauzy. I nie zakazuje zawierania małżeństw przez kobiety po menopauzie. Tak co do celów małżeństwa: święty Paweł w I wieku naszej ery nakazywał wiernym, by owdowiałe kobiety aż do wieku 65 lat wychodziły ponownie za mąż, młodszych niż 65-letnie kobiet nie traktował jako wdów. Jakoś widocznie nie wiedział, że jedynym celem małżeństwa miało by być posiadanie dzieci.
  • ~Niepis
    (2018-04-24 20:24)
    Co? Krycha znowu puscila publicznie poteznego baka?
  • ~aligator
    (2018-04-24 20:55)
    Nie ma powodu się bulwersować. Pani Pawłowicz ma rację.
  • ~meszuge
    (2018-04-24 21:13)
    ciekawe czy? i w jaki sposób Pani Poseł ....marszczy krasnala....:):):)heheh
  • ~greg
    (2018-04-24 21:25)
    niezamężna i bezdzietna będzie mnie uczyć czym jest rodzina i jak mam żyć? Do miłości nie potrzebuje ślubu, ale dzięki związkowi partnerskiemu ustanowię wspólnotę i rozliczę się wspólnie z dziewczyną. A w razie problemów ze zdrowiem jej lub moim nie będziemy traktowani przez lekarzy jak obcy.
  • ~jj25
    (2018-04-24 21:25)
    To krówsko znowu ryczy? :)))
  • ~Lula
    (2018-04-24 21:40)
    A kto jej coś każe?
  • ~Onyx
    (2018-04-24 21:42)
    Do parafii a nie sejmu.
  • ~oswiecony
    (2018-04-24 21:48)
    nareszcie wiem! co w tych zwiazkach tak-brzydko pachnie dla niektorych,-dziekuje pani profesor
  • ~Radomskower
    (2018-04-24 21:50)
    Wystarczy ze wezma slub cywilny i te kwestie sa zalatwione. Nie chca to nie maja. Malzenstwo to prawa ale i obowiazki a ci partnerzy chcieliby miec tylko prawa. Pozdrawiam.
  • ~chryst.
    (2018-04-24 21:55)
    Krystyna Pawl.-Paranoidum Degrengoladic.
  • ~piro
    (2018-04-24 22:06)
    Koszmarna, ohydna baba. Nie dziwie sie że faceci uciekaja jak najszybciej i jak najdalej od tego czegoś, co udaje kobiete. ALe jest z niej pożytek - dzięki takim jak ona PiS coraz szybciej zjeżdża tam, gdzie jego miejsce: na śmietnik historii, tuż obok PZPR.
  • ~lewacki Serg Darling na youtube
    (2018-04-24 22:24)
    Hey siostry, zobaczcie moje związki partnerskie na youtube, sorosiate lewactwo w całej krasie, kulson wam POwstanie i wagina POdergnie
  • ~Donaldinio Adolfowicz Tuskaczewskij
    (2018-04-24 22:30)
    w Afganisatanie jest takie przysłowie: Dobra koza jest lepsza od złej żony. Dlatego ja jestem jak najbarziej za nowoczerskimi związkami zoofilno-partnerskimi. POnadto żonę można zawsze multikulturalnie nożem na łono Abrahama przenieść, co za problem.