Burza po wpisie Pawłowicz o związkach partnerskich. "To jest Niesiołowski PiS-u"

| Aktualizacja:

Klub poselski Nowoczesna złożył w Sejmie projekt ustawy o związkach partnerskich, nad którym pieczę sprawuje posłanka Monika Rosa. Projekt zdążyła już wyszydzić Krystyna Pawłowicz. Po tym wpisie spadła na nią fala krytyki.

wróć do artykułu
  • ~Arbiter Elegantiarum
    (2018-04-25 00:48)
    Rozumiem Krysię bowiem ona uznaje związek partnerski ze świecą .To tak jak w kawale o robaczkach świętojańskich. "Mamusiu świecą ,tak syneczku jak tatusie nie ma to se świecą "
  • ~Curious
    (2018-04-25 12:35)
    Czy Ms Lubnauer i Ms Gasiuk - Pihsiuk to zwiazek partnerski ?
  • ~biela
    (2018-04-24 22:58)
    Bulwersujący jest projekt .Nowoczesnej, a nie wpis posłanki Pawłowicz. Posłanka napisała prawdę.
  • ~taktotak
    (2018-04-24 18:35)
    Posłankę Krystynę P. śmieszy każdy związek... Z wyjątkiem radzieckiego...
  • ~wert
    (2018-04-24 14:38)
    Różne projekty można składać w Sejmie,nawet taki że rok ma 20 miesięcy. Tylko czy będzie większość sejmowa aby to przegłosować?.
  • ~Widmen
    (2018-04-25 14:14)
    Pani Pawlowicz ma racje te zboczone spoleczenstwo trzeba wyeliminowac ze normalnego srodowiska Ale antypolskie patties PO Nowoczesna za wsxelka Venezuela szukaja popacia I nawet jak zawsze Daza i dazyli do niszczenie I demoralizpeania polski
  • ~Julka
    (2018-04-25 06:38)
    Ta pani jak zresztą cały pis to psychicznie chorzy ludzie, kto ich wybiera? Też psychiczni??
  • ~Sambor
    (2018-04-25 01:48)
    Zwiazki partnerskie ? Wzajemne trzymanie sie za palki albo muszelki ? NIE za moje podatki ! Niech jada sobie do Reichu albo gdzies na Zachod.
  • ~Dzinia
    (2018-04-25 08:08)
    Że smutkiem trzeba przyznać,ze,Polska to w większości kraj zacofany,o niskiej kulturze. Przykład p.Pawlowicz prawnika budzi głęboki niesmak. Prymitywizm intelektualny tej pani wprost poraża .Wstyd,że takich mamy posłów i ja popierających.
  • ~aligator
    (2018-04-24 20:55)
    Nie ma powodu się bulwersować. Pani Pawłowicz ma rację.
  • ~zzzzzzz
    (2018-04-24 23:24)
    A skąd ona wie, że w takich związkach robi się to przez odbyt? Widziała czy próbowała?
  • ~obo~
    (2018-04-25 01:54)
    Nowoczesna + Platforma Okultystow = zwiazek partnerski.
  • ~Monachijski
    (2018-04-24 18:46)
    Czy w Nowoczesnej działają "niewidomi" ? Nie widzą, że jest dużo ważniejszych spraw od związków partnerskich, a dotyczących codziennych spraw obywateli ? Chcą koniecznie zniknąć ze sceny politycznej.
  • ~Mini Strand
    (2018-04-24 15:40)
    Założymy się ze nie przejdzie?
  • ~qqq
    (2018-04-24 18:25)
    Działanie z gatunku "jak przegrać wybory".
  • ~fobohob
    (2018-04-25 13:47)
    w dooopie się poprzewracało LGBT... I to równo... coś z wami nie tak, że nie mozecie począc dziecka???
  • ~bób seler włoszczyzna
    (2018-04-25 01:19)
    ... szanowna pani posłanko Krysiu ..... Ośmielony pani CHAMSTWEM i BEZDUSZNOSCIĄ, pozwalam sobie, podobnym językiem i także BEZ POCZUCIA jakiejkolwiek LUDZKIEJ WRAŻLIWOSCI , odpowiedzieć na pani nienawistne " WARCZENIE " : "Ale,do odbytu,to nie kochanie, a choroba. Zaś „rodzina” ma rodzić dzieci, a „współżycia” w tych waszych „związkach” przecież nie ma......! " Otóż droga pani, ROZUMIAŁBYM pani KRZYK OBURZENIA .... ale tylko w wypadku gdyby pani, choćby "z praktyki" (teoria to zawsze tylko teoria) , miała możliwość (...????) "rozprawiania" o tych sprawach, KTÓRE SA DLA PANI siłą rzeczy NIEDOSTĘPNE..... To jest tak samo jak "rozprawianie" pana prezesa na tematy rodziny , seksu i gospodarki oraz zajmowanie stanowiska w sprawach o których (tak jak KK) NIE MA najmniejszego POJĘCIA..... ! - niech się pani wreszcie ogarnie... , bo pewnie przyjdą niedługo "inne czasy" i będzie pani trudniej żyć.......
  • ~Brunek Bull Komorrusskij
    (2018-04-24 22:35)
    najlepsze związki partnerskie są z kaszalotami. Tak mi $oros POradził.
  • ~Ully
    (2018-04-25 13:33)
    Jezyk i o( d) bycie pisowcow jest po prostu do d o o ...p...y!
  • ~bbc
    (2018-04-24 18:56)