"Rafalska przeinacza nasze postulaty". "Proszę o eutanazję dla mnie i mojego syna". Protest w Sejmie się zaostrza

| Aktualizacja:

To apraszamy minister rodziny Elżbietę Rafalską na rozmowy o dojściu do kwoty 500 złotych; fajnie by było w końcu konstruktywnie porozmawiać i zakończyć ten protest; minister Rafalska przeinacza nasze postulaty - podkreślali w sobotę niepełnosprawni i ich opiekunowie protestujący w Sejmie.

wróć do artykułu
  • ~Janusz bernat
    (2018-05-08 09:39)
    Tragedią jest to że pod sejmem brak Dudy i jeszcze istniejącej jego pseudo. Solidarnościowej armii.kompletny brak poparcia dla garstki protestujących.duda to sługus PiS ale gdzie OPZZ gdzie inne związki gdzie manifestacja silnych by powalić kaczora na te spróchniałe kolana
  • ~Celina
    (2018-05-07 13:31)
    Mam serdecznie dość żądań tych pazernych i okropnych matek ,które protestują w sejmie.Żywa gotówka do ręki te żądania są haniebne.Minister proponuje 520zł na środki dla ich dzieci ,nie one chcą gotówkę.Mnie bardzo boli takie zachowanie ,mam w rodzinie chorą osobę wydaję na leki fortunę, nie protestuję i nie żądam od rządu pomocy.Tak na marginesie Jakub i Adrian niepełnosprawni dorośli matki dobrze ich wyszkoliły żądają i żądają mają buzię od ucha do ucha.
  • ~??
    (2018-05-06 21:08)
    Jak długo jeszcze, Frasynieuka się nie bali, a bezczelnych bab nie PO trafią wywalić ?
  • ~dość
    (2018-05-06 21:05)
    A ja mam PO stulat, do roboty nieroby ! Za cudze to tylko Owsiak się PO żywia !
  • ~Tomek J
    (2018-05-06 17:41)
    Protestujący proszę Was o wytrwałość i nie dajcie się tej chorej propagandzie Pisu . To nie Wy ,nie my jesteśmy chorzy ,a tylko niepełnosprawni . Sprawni sercem ,umysłem i chęcią zycia . To Rząd obecny jest bardzo chory ,cyniczny i bezduszny . Pamiętajmy karma wraca w losie i w przeznaczeniu .
  • ~trebor
    (2018-05-06 14:18)
    pisuarka nic nie przekreca! ona nie pamieta co i kiedy KLAMALA!!! Czlowiek ktory klamie sam nie wie co mowi!!!
  • ~Irena
    (2018-05-06 13:57)
    Kiedy wreszcie zostanie wyrównana wysokość świadczeń dla opiekunów niepełnosprawnych dorosłych, które wynoszą 520 zł i opiekunów niepełnosprawnych dzieci, które wynoszą ponad 1400 zł.Wyższe świadczenia dla tylko jednej grupy (dzieci)wywalczyły matki okupując sejm za Tuska. Kiedy zostanie wykonane orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego z 21 października 2014 r. (sygn. akt K 38/13) o konieczności przywrócenia równego traktowania opiekunów osób niepełnosprawnych. Orzeczenia nie wykonała PO, ani dotąd PiS,a braliście sie za łby o Trybunał. Panie Rzeczniku Praw Obywateslkich czy pan śpi ze swoja świtą?Płacimy panu!!!!!
  • ~Prezes Wolakow
    (2018-05-06 13:09)
    Rafalska nie przeinacza ,Rafalska jest nikumata.
  • ~cera
    (2018-05-06 12:52)
    Zyklon B pasuje?
  • ~OBJEKTYWNY
    (2018-05-06 10:39)
    Bo to jest protest CZYSTO POLITYCZNY wymyślony i grzany przez wszelkiej maści kodziarzy, Nowoczesną, którego naczelną zasadą JEST TRWAĆ I TRWAĆ !
  • ~bimbom
    (2018-05-06 10:22)
    Wszyscy niepełniosprwani są równi wobec prawa i nie można ich w żaden sposób różnicować. Niepełnosprawni są w porządku, ale ich rodzice już nie zawsze.
  • ~Macisław Płatow Batko
    (2018-05-06 09:35)
    Nie piszę tego złośliwie ,wyrażam Tylko swoje Zdanie .Mam jedno pytanie: DLACZEGO ONI muszą Żyć z Moich Podatków? Ja nic od Rządu nie dostałem ( oprócz ,,prostowania garb biała damom).I nie życzę sobie ,by Ktoś brał kasę z Moich podatków. I wiem Jedno Rząd-PiS okaże Słabość i ustąpi,PiS może zapomnieć o Wyborach.Bo Słabego NIKT nie szanuję.Ustępują Rząd podaje się do dymisji ,Koalicja się rozpada ,podwójne wybory na Jesień. I np: wygrywa PO,to w ciągu miesiąca mamy w Polsce MASĘ Migrantów.
  • ~To ja.
    (2018-05-06 09:12)
    Za czasów PO dostałyby kopa w tyłek i jaszcze byłyby wdzięczne ,jakoś wtedy siedziały cicho.
  • ~To ja.
    (2018-05-06 09:09)
    A ja nie chcę żeby z moich podatków sponsorowano tym pseudo-mamusiom lakiery ,fryzjery i inne bajery,wakacje też mogą spędzać w Polsce a nie w Chorwacji,no i jeszcze mamusia prosząca o eutanazję,w Polsce jest dużo mostów -zapraszam.
  • ~Luksus
    (2018-05-06 08:20)
    Ktoś o zrzutce , była taka platforma co to zrzuciła kamieni kupę i rodzice niepełnosprawnych przez 8 lat cicho i pokornie sobie żyli i niech tak zostanie
  • ~Kedzior
    (2018-05-06 08:18)
    Co to za zwrot "Rafalska przeinacza" chyba pani minister Rafalska..." - ulica w Sejmie
  • ~cuda
    (2018-05-06 08:10)
    Trolle totalnej opozycji jak jesteście tacy dobrzy to proszą zrobić rzutkę na niepełnosprawnych a z moich podatków nie życzę sobie aby płacić na te panie gdzie ojcowie ,co na ku..rwach ?.
  • ~kombatant
    (2018-05-06 07:54)
    kazdy niepelnosprawny moze pracowac przy dziszejszej technice a tak nawiasem po co zlikwidowaliscie zaklady dla niepelnosprawnych a w ich miejsce ochrona przez wsi
  • ~Szpilka
    (2018-05-06 07:51)
    Bardzo współczuje wszystkim, którzy żyją z niepełnosprawnością , ale ta waleczność, wzywanie na dywanik wszystkich, to polityczna manipulacja.
  • ~ufo
    (2018-05-06 07:49)
    Rząd kombinuje jak "wół pod górę" rozbudowując niepotrzebnie system. A przecież to jest takie proste - dać im te 500 zł i po sprawie, bez rozbudowywania procedur. Wilk syty i owca cała. Z finansowego punktu widzenia na jedno wyjdzie.