"Pogarda dla ludzi wierzących poraża". Sobecka donosi śledczym na demonstrację przed Radiem Maryja

Posłanka Anna Sobecka skierowała w poniedziałek do Prokuratury Okręgowej w Toruniu zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa w czasie manifestacji 3 maja przed siedzibą Radia Maryja. Według Sobeckiej, znieważono tam i zniesławiono założyciela stacji o. Tadeusza Rydzyka.

wróć do artykułu
  • ~Samson
    (2018-05-10 10:42)
    Komu przeszkadzaja wpisy na forum,oparte na bazie prawd biblijnych.Biblia jest ciezkim kamieniem mlynskim dla Krk i wiadomej drugiej sekty.
  • ~filo
    (2018-05-09 14:04)
    sobacka jak tojest z tym nastawieniem drugiego policzka,tak propagowany z ambony? jedziecie wedlug zasady-nastaw drugi policzek a dostaniesz w ryja.o przebaczeniu to chyba jeszcze nie slyszalas.
  • ~dm1
    (2018-05-09 13:02)
    re:Radio ......To NIEWAZNE jak i gdzie zostal splodzony. WAZNE : czym sie teraz zajmuje , kim sie stal i w jaki sposob dziala. Na miano kat...o l ika nie zasluguje.
  • ~sic.
    (2018-05-08 18:18)
    Widac ze dewotka Sobecka nie odroznia czlowieka wierzacego od fanatyka. To co robia ci z PiSu to fanatyzm ..., ktory nie ma nic wspolnego z wiara. Ale byc glupim nikt tej osobie nie zabrania to jej wybor.
  • ~Ela
    (2018-05-08 15:21)
    W Polsce sa ludzie wierzacy? 😅😅😅To sa tradycyjni. Bo tak trzeba, ale o wierze to zaden nie ma pojecia.
  • ~Nie tylko do tej pani,a do T.R
    (2018-05-08 11:12)
    Kim byl Pan Jezus Chrystus ?.Wielu Polakow tego nie rozumie ,dlaczego poniewaz nikt im tego z nauki zawartej w Biblii nie wytlumaczyl.T.Rydzyk z punktu widzenia Slowa Bozego,jest przedstawicielem kosciola maryjnego.Biblijna Maryja nie ma nic wspolnego z okultyzmem katolickim.Kto stworzyl wszechswiat,materie i nas ludzi ?,Bog czy Maryja,Bog Jahwe Ksiega Wyjscia rozdzial 34 wiersz 5-6 .A Pan zstapil w obloku,i Mojzesz zatrzymal sie kolo Niego,i wypowiedzial imie Jahwe.Przeszedl Pan przed jego oczyma i wolal : Jahwe,Jahwe ,Bog milosierny i litosciwy...Ksiega Rodzaju rozdzial 1 wiersz 27.Stworzyl wiec Bog czlowieka na swoj obraz go stworzyl : stworzyl mezczyzne i niewiaste.Rdz 3 : 20 Mezczyzna dal swej zonie imie Ewa,bo ona stala sie matka wszystkich zyjacych .List do Galatow rozdzial 4 wiersz 4 : 4.Gdy jednak nadeszla pelnia czasu zeslal Bog Syna swego ,zrodzonego z niewiasty,zrodzonego pod Prawem..Ew .sw.Mateusza rozdzial 6 wiersz 9.Ojcze nasz,ktory jestes w niebie niech sie swieci imie Twoje.Do kogo modlil sie Jezus Chrystus ?.Ew.sw.Mateusza rozdzial 26 wiersz 42.Powtornie odszedl i tak sie modlil : Ojcze moj,jesli nie moze ominac Mnie ten kielich,i musze go wypic,niech sie stanie wola Twoja.Ew.sw.Jana rozdzial 4 wiersz 24.Bog jest duchem: potrzeba wiec,by czciciele Jego oddawali Mu czesc w Duchu i prawdzie.Ew.sw.Jana rozdzial 6 wiersz 46 - 47.Nie znaczy to,aby ktokolwiek widzial Ojca,jedynie Ten,ktory jest od Boga,widzial Ojca.Zaprawde,zaprawde,powiadam wam: Kto we Mnie wierzy,ma zycie wieczne.Pierwszy list do Tymoteusza rozdzial 2 wiersz 5 - 6.Albowiem jeden jest Bog,jeden tez posrednik miedzy Bogiem a ludzmi,czlowiek,Chrystus Jezus ,ktory wydal siebie samego na okup za wszystkich jako swiadectwo we wlasciwym czasie.Ten czlowiek co glosi w swoim radiu i telewizji ?.
  • ~zgnij
    (2018-05-08 08:40)
    ze to kuriozum jeszcze sie odzywa powinna szczeznac na zawsze w odchlani bo nic po niej tu na ziemi
  • ~motek
    (2018-05-08 07:51)
    W 966 roku Polska padła przed czarnymi bandytami na kolana i klęczy do dzisiaj!
  • ~gs
    (2018-05-08 06:50)
    Poraza to glupota i hipokryzja tej kobiety i elementarny brak rozsadku , osoba bez rozumu moze zasiadac w polskim parlamencie ? To wymownie swiadczy o tych ktorzy ja wybrali i jej podobnym !
  • ~Bingo
    (2018-05-08 06:26)
    Sobecka ty nie histeryzuj: Jezus z Nazaretu nie chciał komercyjnego kościoła księdza Rydzyka i niechciał politycznego kościoła Biskupa Hosera
  • ~arab
    (2018-05-08 06:12)
    Co Ta stara baba nich mysli kim ona jest
  • ~Julka
    (2018-05-08 03:12)
    Ta sobecka to jakaś wariatka, to jakieś nawiedzone babsko, czy w pisie jest ktoś choć jeden noemalny
  • ~Julka
    (2018-05-08 03:00)
    Bo ludzie wierzący w Polsce to zdziwaczaly naród wypaczajacy naukę Jezusa, wystarczy popatrzeć na zachowanie moherow, tfu
  • ~lewacki wrzask
    (2018-05-07 23:30)
    jakby nachodźca $orosiatego w odwłok POmykał, he, he, he
  • ~Iza39
    (2018-05-07 23:16)
    Wydaje mi sie, ze wtracanie sie polskiego KK jak rowniez rozglosni radia Maryja do polityki i prywatnego czy nawet intymnego zycia Polakow bedzie sie zawsze tak samo konczyc. Akcja czyni reakcje. Nie prowokuj to nie bedziesz musial znosic reakcji drugiej strony. Przeciez to takie proste.
  • ~rychu
    (2018-05-07 23:11)
    Sobecka powiedziala "Wskazane w zawiadomieniu wydarzenia z racji swojej skali i agresji nie mają precedensu w historii powojennej naszego państwa" ??!!!! i to jest prawda !!!!!!!! jeszcze nigdy katolstwo z handlarzem uzywanych samochodow na czele tak ludzi nie ponizalo i to zarowno tych wierzacych, jak i niewierzacych !!!!!!!!!! kosciol katolicki na swiecie (nie w Polsce) wymaga postu we Srode Popielcowa i w piatki Wielkiego Postu, ale polskie katabasy wymuszaja na polakach post w piatki przez caly rok !!!!!!!! a pozniej na piatek majowkowy, katabasy "udzielaja dyspensy" - to jest sredniowieczne koltunstwo !!!!!!
  • ~p a s o ż y t p o z a r z ą d o w y
    (2018-05-07 23:11)
    Tylko wredni a n t y s e m i c i i c h c i w e p a r c h y tak potrafia poniewierać J e z u s e m i M a r y j ą
  • ~Panie wybacz im...
    (2018-05-07 22:24)
    Piszecie o pogardzie dla księdza a tak naprawdę to demonstarnci obrażają Jezusa, bo widzę transparenty ale słowem nie wspomniano o obrazie Jezusa Chrystusa!!! Panie wybacz im, bo nie wiedzą co czynią
  • ~Ola B.
    (2018-05-07 22:22)
    Nie popieram ale bardzo dobrze rozumiem.
  • ~hugo
    (2018-05-07 22:18)
    Jesli w sejmie swieckiego panstwia jakim jest Polska wolno uchwalac uchwaly zwiazane z Matka Boska Fatimska to wolno rowniez krytykowac kaplana, ktory wykorzystuje swoja uprzywilejowana pozycje do robienia biznesu. To jest szczegolnie niemoralne bo wyklucza zdrowa konkurencje rynkowa. W zasadzie cos takiego jest normalnie zabronione bo daje dodatkowe mozliwosci nieuzasadnionego wzbogacenia. Albo sie jest kaplanem albo biznesmenem. Co do hasel na tej demonstracji to mozna tylko powiedziec ze jesli by napisali "My chcemy Boga" to byloby wszystko OK...