"Pogarda dla ludzi wierzących poraża". Sobecka donosi śledczym na demonstrację przed Radiem Maryja

Posłanka Anna Sobecka skierowała w poniedziałek do Prokuratury Okręgowej w Toruniu zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa w czasie manifestacji 3 maja przed siedzibą Radia Maryja. Według Sobeckiej, znieważono tam i zniesławiono założyciela stacji o. Tadeusza Rydzyka.

wróć do artykułu
  • ~Kimu
    (2018-05-07 17:01)
    U Rydzyka kasa bzyka tam pieniędzy jest fabryka.
  • ~ Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-05-07 17:02)
    Wolność słowa według tego monstrum Sobeckiej polega na tym że rydzyka czy "Radia Mar yja" nie wolno obrażać, ale "Radio Mar yja" czy rydzyk może pluć na wszystkich! Niech się lepiej ta , d e w o t a , zajmie ustawami a nie ciągłym zawracaniem du py , prokuraturze jakimś spasionym klechą!
  • ~redo
    (2018-05-07 17:03)
    Niemoralne jest mówienie o Jezusie jako lewaku czy rewolucjoniście. To instrumentalne wykorzystywanie Go do celowo politycznych. Jego posłannictwo ma zupełnie inny charakter.
  • ~erbi
    (2018-05-07 17:05)
    Kiedy pan Rydzyk rozliczy się z pieniędzy na Stocznię i wytłumaczy z nadawania za pośrednictwem rosyjskich nadajników?
  • ~prawda w oczy kole
    (2018-05-07 17:05)
    Gdyby Jezus był lewakiem to nigdy nie bylby prześladowany przez marksistów, czy stalinistów. To lewica zawsze walczyla i walczy z chrzescijanstwem, a ze sa lewacy w Kosciele - to tylko po to, zeby ten kosciol zniszczyc od srodka.
  • ~RDX
    (2018-05-07 17:05)
    Czy ta baba potrafi tylko donosić?!
  • ~sd2017
    (2018-05-07 17:07)
    ojciec derektor prowadzi działalność publiczną. Ocenia innych, bardzo często publicznie obraża. Więc też jest publicznie bardzo często oceniany.
  • ~ edek
    (2018-05-07 17:09)
    usunac tych z mala mozgownica i to zarazona Polska zawsze byla chrzescijanska a komu nie odpowiada droga wolna bo nie ma juz granic
  • ~Radio Maryja!głos prawdy w twoim domu
    (2018-05-07 17:09)
    Tadeusz Rydzyk a raczej Kordaszewski (tak brzmi nazwisko jego biologicznego ojca) został poczęty z grzechu ciężkiego tzw. cudzołóstwa! Zastanawia mnie jedynie czemu to o.Rydzyk vel Kordaszewski nie zgłosi tego "przestępstwa" do prokuratury ,bo to chyba jemu najbardziej powinno zależeć na swoim dobrym imieniu, tylko zawsze znajduje się jakaś wazeliniara która leci usłużnie donieść gdzie trzeba jaka to krzywda dzieje sie wielebnemu!!!
  • ~Paul
    (2018-05-07 17:29)
    Wszędzie ta pucołowata baba, dzisiaj widziałem ją nawet w swojej lodówce.
  • ~Katolik
    (2018-05-07 17:34)
    Pogarda dla ludzi wierzących? A gdzie ty ją kobieto widzisz?! To co się dzieje, to jest tylko wyrażanie braku zgody - na działaność tego kacerza, heretyka, odstępcę od wiary : Ojca Inkasenta! A może, o czym nie wiemy - zamiast Trójcy Świętej, jest jest Czwórca Święta, z najważniejszą osobą - niejakim Rydzykiem, na czele?!!!!
  • ~sondor
    (2018-05-07 17:39)
    Sobecka zachowuje się jak ten Mosiek który wybierał się na wojnę. Pytają Mośka co będziesz robił - strzelał odpowiada, no dobrze ale jak do ciebie zaczną strzelać - nu do mnie a za co mają do mnie strzelać. Mentalność Sobeckiej to mentalność Kalego, jak Kali zjeść to dobrze, ale jak Kalego by zjedli to źle!!!
  • ~że zapytam ??
    (2018-05-07 17:53)
    A co to to SOBECKA. Co to SOBEK toto wiem a SOBECKA toto nijaka odmiana SOBKA ??
  • ~Kokoszka
    (2018-05-07 17:57)
    Ta boża córa może nieźle zarobić na kapowaniu.
  • ~józio
    (2018-05-07 17:58)
    ... najwyższy czas toruński "dobrodzieju" zacząć się bać...... Może strach nakieruje cię na uczciwą drogę...?
  • ~Człowiek człowiekowi wilkiem
    (2018-05-07 17:59)
    Pogarda ludzi wierzących (oczywiście nie wszystkich) dla wyznawców innych religii i niewierzących też poraża.
  • ~Ojciec Michał
    (2018-05-07 18:07)
    Czy o. dyrektor T. Rydzyk jest duszpasterzem zgodnie z nauką i wiarą kościoła katolickiego? Pani Sobecka ... proszę się ogarnąć !
  • ~hugo
    (2018-05-07 18:08)
    Jesli w sejmie swieckiego panstwia jakim jest Polska wolno uchwalac uchwaly zwiazane z Matka Boska Fatimska to wolno rowniez krytykowac kaplana, ktory wykorzystuje swoja uprzywilejowana pozycje do robienia biznesu. To jest szczegolnie niemoralne bo wyklucza zdrowa konkurencje rynkowa. W zasadzie cos takiego jest normalnie zabronione bo daje dodatkowe mozliwosci nieuzasadnionego wzbogacenia. Albo sie jest kaplanem albo biznesmenem. Co do hasel na tej demonstracji to mozna tylko powiedziec ze jesli by napisali "My chcemy Boga" to byloby wszystko OK.
  • ~Dama Pik
    (2018-05-07 18:27)
    Sobecka ! A co tam u Gumisiów? Ta kobieta nie rozumie nic tylko ciągle uważa ,że kogoś obrażają. Dyrektor Rydzyk obrażany za wiarę ha ha . A w co on wierzy ? W złotego cielca chyba.
  • ~Krzysztof
    (2018-05-07 18:34)
    Nareszcie ktoś odważył się prawdę o Rydzyku i jego działalności wykrzyczeć .Brawa dla organizatorek tej manifestacji ,organizujcie je częściej .Ta Sobecka to przekomiczna postać zarówno z wyglądu jak i z tego co mówi !!!!

Może zainteresować Cię też: