"Pogarda dla ludzi wierzących poraża". Sobecka donosi śledczym na demonstrację przed Radiem Maryja

Posłanka Anna Sobecka skierowała w poniedziałek do Prokuratury Okręgowej w Toruniu zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa w czasie manifestacji 3 maja przed siedzibą Radia Maryja. Według Sobeckiej, znieważono tam i zniesławiono założyciela stacji o. Tadeusza Rydzyka.

wróć do artykułu
  • ~jj25
    (2018-05-07 18:36)
    Wasza, PiS-owska, pogarda dla pozostałej NORMALNEJ WIĘKSZOŚCI zaś jest gigantyczna. Jednak już niedługo "rządów" PiS-owskich tłumoków! Ta PiSuardesa jest szczególnie obrzydliwa i to we wszystkich aspektach jej "osoby".
  • ~Rt
    (2018-05-07 18:38)
    Gdzie jest alimenciarz, pierwszy guru feminatzi ?
  • ~Magic
    (2018-05-07 18:39)
    Ta dewocyjna matrona przynosi PiS wstyd. Poza tym uwazam, że PiS to całkiem spoko partia, ale wlasnie to zblatowanie z kiecunami wielu ludzi od PiS odstrasza. Niech choc raz daliby kopa w biskupi r y j, zamiast lezeć wiecznie przed tymi capami plakiem, to by notowania poszly im w góre do 50%.
  • ~ela
    (2018-05-07 18:49)
    Pogarda to jest raczej dla ludzi niewierzących lub wierzących , ale chodzących do kościoła katolickiego. A Bóg sam ludzi oceni, tacy jak ta Pani nie są od tego.
  • ~Obywatel
    (2018-05-07 19:06)
    Kto tą babe wybrał na posła. Teraz to już się nikt nie przyzna.
  • ~Tenten
    (2018-05-07 19:07)
    Doniosla, no i co? Co sie urodzilo? Chlopiec, czy dziewczynka, czy ho..mo..niewiadomo?
  • ~Chryj
    (2018-05-07 19:21)
    Pogarda dla radykałów katolickich? Ależ oczywiście. Dajcie ludziom to co im się należy, czyli świeckie państwo, świeckie szkoły, świecki rząd i możliwość artykuowania swobodnej myśli a będziecie sie modlić w sposób niezakłócony i nawet nikt nie zwróci na was uwagi. Problem w tym,że wykorzystując bierzącą przewagę polityczną, zaczynacie stroszyć piórka i chcecie zawładnąć całą przestrzenią życia społecznego i to bez dyskusji. Pogarda więc to właściwie zbyt mało: was trzeba zwalczać wszelkimi dostępnymi środkami ponieważ stanowicie zagrożenie dla zdrowego bytu państwa. I proszę nie kazać ludziom kochać swojego idola z Torunia. Kto chce niech wielbi, kto nie chce niech ma do tego prawo bez obrzucania inwektywami.
  • ~Brunnek Bull-Komorrusskij
    (2018-05-07 19:53)
    Radia Maryja - the real pain in the lefty asses
  • ~lewackie łonanizatorki protestują zaciekle
    (2018-05-07 19:56)
    waginy POgięte domagają się ruchliwych multikulturalnych kozoyeeb liwych nachodźców
  • ~everyman
    (2018-05-07 19:56)
    Przerażające to jest i było od wieków prześladowanie niewierzących przez chrześcijan. Zaczęli od spalenia biblioteki w Aleksandrii, pewnie się bali, że ktoś zauważy, że religie sobie przekopiowali z Egiptu. Obecnie narzucanie swoich poglądów od aborcji przez in vitro zaczynając po lekcje religii w szkołach. Pedofilia, przemoc wobec dzieci i słabszych, blokowanie postępu naukowego, dostosowywanie poglądów do obecnych potrzeb, mordowanie innowierców, palenie na stosie. Dla KK zawsze liczy się tylko kasa i władza.
  • ~Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-05-07 20:33)
    najlepszym lewackim socjalistą był kochany wujek Adolf
  • ~KLE===C
    (2018-05-07 20:38)
    BEZMÓZGOWIA SOBI SIĘ NIE KOMENTYUJE JAKA ONA TAKI ...OJCIEC////Z TORUNA...POWALENI LUDZIE
  • ~eL
    (2018-05-07 20:48)
    Ojtam ojtam. Babsztyl przesadza. Demonstranci nie zrobili nic, co by było niezgodne z prawem. Ludzie mają prawo piętnować patologiczne powiązania państwa i kościoła
  • ~Paskud1
    (2018-05-07 21:00)
    Kto sieje wiatr zbiera burzę - Kościół powinien wyciągnąć wnioski - z całym szacunkiem dla wierzących - niektórzy urzędnicy Pana Boga powinni zamilknąć.
  • ~Anna
    (2018-05-07 21:13)
    Czy Kongregacja Nauki Wiary nie mogłaby wreszcie pouczyć błądzących owieczek, że osoby duchowne (nawet katolickie) nie mogą być przedmiotem czci religijnej katolików, chyba, że po ich (pośmiertnej) beatyfikacji lub kanonizacji? Bo grozi w Polsce katolikom brak możliwości pójścia do nieba z powodu błędu wiary!
  • ~prosto z piekla
    (2018-05-07 21:23)
    Lewactwo stworzyl sam Lucyfer
  • ~Weteran
    (2018-05-07 21:39)
    Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie i o co ten problem?
  • ~hugo
    (2018-05-07 22:18)
    Jesli w sejmie swieckiego panstwia jakim jest Polska wolno uchwalac uchwaly zwiazane z Matka Boska Fatimska to wolno rowniez krytykowac kaplana, ktory wykorzystuje swoja uprzywilejowana pozycje do robienia biznesu. To jest szczegolnie niemoralne bo wyklucza zdrowa konkurencje rynkowa. W zasadzie cos takiego jest normalnie zabronione bo daje dodatkowe mozliwosci nieuzasadnionego wzbogacenia. Albo sie jest kaplanem albo biznesmenem. Co do hasel na tej demonstracji to mozna tylko powiedziec ze jesli by napisali "My chcemy Boga" to byloby wszystko OK...
  • ~Ola B.
    (2018-05-07 22:22)
    Nie popieram ale bardzo dobrze rozumiem.
  • ~Panie wybacz im...
    (2018-05-07 22:24)
    Piszecie o pogardzie dla księdza a tak naprawdę to demonstarnci obrażają Jezusa, bo widzę transparenty ale słowem nie wspomniano o obrazie Jezusa Chrystusa!!! Panie wybacz im, bo nie wiedzą co czynią