"Pogarda dla ludzi wierzących poraża". Sobecka donosi śledczym na demonstrację przed Radiem Maryja

Posłanka Anna Sobecka skierowała w poniedziałek do Prokuratury Okręgowej w Toruniu zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa w czasie manifestacji 3 maja przed siedzibą Radia Maryja. Według Sobeckiej, znieważono tam i zniesławiono założyciela stacji o. Tadeusza Rydzyka.

wróć do artykułu
  • ~prawda w oczy kole
    (2018-05-07 17:05)
    Gdyby Jezus był lewakiem to nigdy nie bylby prześladowany przez marksistów, czy stalinistów. To lewica zawsze walczyla i walczy z chrzescijanstwem, a ze sa lewacy w Kosciele - to tylko po to, zeby ten kosciol zniszczyc od srodka.
  • ~redo
    (2018-05-07 17:03)
    Niemoralne jest mówienie o Jezusie jako lewaku czy rewolucjoniście. To instrumentalne wykorzystywanie Go do celowo politycznych. Jego posłannictwo ma zupełnie inny charakter.
  • ~p a s o ż y t p o z a r z ą d o w y
    (2018-05-07 23:11)
    Tylko wredni a n t y s e m i c i i c h c i w e p a r c h y tak potrafia poniewierać J e z u s e m i M a r y j ą
  • ~Katolik
    (2018-05-07 17:34)
    Pogarda dla ludzi wierzących? A gdzie ty ją kobieto widzisz?! To co się dzieje, to jest tylko wyrażanie braku zgody - na działaność tego kacerza, heretyka, odstępcę od wiary : Ojca Inkasenta! A może, o czym nie wiemy - zamiast Trójcy Świętej, jest jest Czwórca Święta, z najważniejszą osobą - niejakim Rydzykiem, na czele?!!!!
  • ~ Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-05-07 17:02)
    Wolność słowa według tego monstrum Sobeckiej polega na tym że rydzyka czy "Radia Mar yja" nie wolno obrażać, ale "Radio Mar yja" czy rydzyk może pluć na wszystkich! Niech się lepiej ta , d e w o t a , zajmie ustawami a nie ciągłym zawracaniem du py , prokuraturze jakimś spasionym klechą!
  • ~Dama Pik
    (2018-05-07 18:27)
    Sobecka ! A co tam u Gumisiów? Ta kobieta nie rozumie nic tylko ciągle uważa ,że kogoś obrażają. Dyrektor Rydzyk obrażany za wiarę ha ha . A w co on wierzy ? W złotego cielca chyba.
  • ~RDX
    (2018-05-07 17:05)
    Czy ta baba potrafi tylko donosić?!
  • ~Człowiek człowiekowi wilkiem
    (2018-05-07 17:59)
    Pogarda ludzi wierzących (oczywiście nie wszystkich) dla wyznawców innych religii i niewierzących też poraża.
  • ~Kimu
    (2018-05-07 17:01)
    U Rydzyka kasa bzyka tam pieniędzy jest fabryka.
  • ~Ojciec Michał
    (2018-05-07 18:07)
    Czy o. dyrektor T. Rydzyk jest duszpasterzem zgodnie z nauką i wiarą kościoła katolickiego? Pani Sobecka ... proszę się ogarnąć !
  • ~Radio Maryja!głos prawdy w twoim domu
    (2018-05-07 17:09)
    Tadeusz Rydzyk a raczej Kordaszewski (tak brzmi nazwisko jego biologicznego ojca) został poczęty z grzechu ciężkiego tzw. cudzołóstwa! Zastanawia mnie jedynie czemu to o.Rydzyk vel Kordaszewski nie zgłosi tego "przestępstwa" do prokuratury ,bo to chyba jemu najbardziej powinno zależeć na swoim dobrym imieniu, tylko zawsze znajduje się jakaś wazeliniara która leci usłużnie donieść gdzie trzeba jaka to krzywda dzieje sie wielebnemu!!!
  • ~Julka
    (2018-05-08 03:00)
    Bo ludzie wierzący w Polsce to zdziwaczaly naród wypaczajacy naukę Jezusa, wystarczy popatrzeć na zachowanie moherow, tfu
  • ~Iza39
    (2018-05-07 23:16)
    Wydaje mi sie, ze wtracanie sie polskiego KK jak rowniez rozglosni radia Maryja do polityki i prywatnego czy nawet intymnego zycia Polakow bedzie sie zawsze tak samo konczyc. Akcja czyni reakcje. Nie prowokuj to nie bedziesz musial znosic reakcji drugiej strony. Przeciez to takie proste.
  • ~motek
    (2018-05-08 07:51)
    W 966 roku Polska padła przed czarnymi bandytami na kolana i klęczy do dzisiaj!
  • ~eL
    (2018-05-07 20:48)
    Ojtam ojtam. Babsztyl przesadza. Demonstranci nie zrobili nic, co by było niezgodne z prawem. Ludzie mają prawo piętnować patologiczne powiązania państwa i kościoła
  • ~lewackie łonanizatorki protestują zaciekle
    (2018-05-07 19:56)
    waginy POgięte domagają się ruchliwych multikulturalnych kozoyeeb liwych nachodźców
  • ~jj25
    (2018-05-07 18:36)
    Wasza, PiS-owska, pogarda dla pozostałej NORMALNEJ WIĘKSZOŚCI zaś jest gigantyczna. Jednak już niedługo "rządów" PiS-owskich tłumoków! Ta PiSuardesa jest szczególnie obrzydliwa i to we wszystkich aspektach jej "osoby".
  • ~Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-05-07 20:33)
    najlepszym lewackim socjalistą był kochany wujek Adolf
  • ~hugo
    (2018-05-07 18:08)
    Jesli w sejmie swieckiego panstwia jakim jest Polska wolno uchwalac uchwaly zwiazane z Matka Boska Fatimska to wolno rowniez krytykowac kaplana, ktory wykorzystuje swoja uprzywilejowana pozycje do robienia biznesu. To jest szczegolnie niemoralne bo wyklucza zdrowa konkurencje rynkowa. W zasadzie cos takiego jest normalnie zabronione bo daje dodatkowe mozliwosci nieuzasadnionego wzbogacenia. Albo sie jest kaplanem albo biznesmenem. Co do hasel na tej demonstracji to mozna tylko powiedziec ze jesli by napisali "My chcemy Boga" to byloby wszystko OK.
  • ~sd2017
    (2018-05-07 17:07)
    ojciec derektor prowadzi działalność publiczną. Ocenia innych, bardzo często publicznie obraża. Więc też jest publicznie bardzo często oceniany.

Może zainteresować Cię też: