Walentynowicz dostał 250 tys. zł. odszkodowania, ale nie wpisał ich do oświadczenia. "Moja prywatna sprawa"

Piotr Walentynowicz dostał 250 tys. zł odszkodowania za śmierć babci w katastrofie smoleńskiej – informuje WP.pl. Ale w oświadczeniu majątkowym – musi je złożyć jako radny – takiej kwoty nie wyszczególniono.

wróć do artykułu
  • ~Fiskus
    (2018-09-20 12:53)
    Zapomnial.
  • ~cobra777
    (2018-05-19 10:30)
    jak długo jeszcze te solidaruchowate hieny i ich potomkowie będą doić ten kraj???
  • ~Neptyk
    (2018-05-18 16:25)
    Ten kraj powariował.
  • ~A zegar tyka
    (2018-05-17 20:11)
    Ten brzydal na plecach babuni rzyga fekaliami dla paru srebrników.
  • ~Polak i to prawdziwy
    (2018-05-14 15:10)
    Te typy tak mają - prawdziwi patrioci.
  • ~alik właściciel gnoma
    (2018-05-14 09:20)
    Na widok tego czegoś nóż się w kieszeni otwiera !!!!
  • ~Grey
    (2018-05-14 05:05)
    Oddaj te pieniądze z budżetu i zacznij zarabiać na wydatki uczciwie, czyli przy łopacie
  • ~ppp
    (2018-05-13 22:07)
    Bolesny f....t.
  • ~j10
    (2018-05-13 20:15)
    Za samą mordę 5 lat. Ja rozumiem, że to nie jego wina, że wygląda jak wygląda, ale można próbować coś z tym zrobić. Nie trzeba do końca życia wyglądać jak wnuk suwnicowej.
  • ~Pytanie
    (2018-05-13 10:41)
    Do którego pokolenia należy się odszkodowanie za Smoleńsk. Może będą wypłaca wstępnym?
  • ~Bartek
    (2018-05-13 09:13)
    Ciekawe jak tą babcią się opiekował, a teraz taką kase dostał, i powiedział że to są jego pieniądze i może z nimi zrobić co zechce, bardzo ciekawe powiedzenie, tylko te pieniądze są od podatnika czyli i moje złodziej.
  • ~solidarny kwiat narodu
    (2018-05-13 04:55)
    suweren haruje suweren funduje sobie od 30 lat bandytów, cwaniaków i buraków przy korycie. funduje im rajskie życie ze swojej jałmużny 500+. jak głupi to tak ma
  • ~Hela
    (2018-05-12 15:42)
    metoda na wnuczka?
  • ~Ted
    (2018-05-12 15:00)
    Wygląda na ochlapusa. Ale wóda to tradycja w tej rodzinie. Babcia w stoczni prowadziła melinę na której za wódę płacono elektrodami spawalniczymi które potem babcia wynosiła z zakładu. Przyłapana na tym procederze została wywalona dyscyplinarnie z pracy. Załoga pozbawiona tak potrzebnego do pracy produktu jak alkohol w obronie babci zorganizowała strajk. I tak powstała Solidarność. Wszytko jest opisane w teczce SB Babci. A jak wiadomo SB sfałszowało tylko jedną teczkę TW Balbiny.
  • ~Tadeusz
    (2018-05-12 14:53)
    No to ciągle rozrastają się nam szeregi zawodowych wdów smoleńskich, wnusiów smoleńskich, bratanków i bratanic smoleńskich. Po wyborach czas z tymi wyłudzaczami naszych pieniędzy zrobić porządek. Na początek wszystkim którzy tak jak ten wnusio smoleński twierdzą że to był zamach zabrać odszkodowania które pobrali z ubezpieczeń za katastrofę.
  • ~uhu uhu uhu
    (2018-05-12 11:05)
    wy-kop bab-cię.... wy-kop bab-cię..... wy-kop bab-cię....!!!!!!!
  • ~Julka
    (2018-05-12 10:53)
    Żerują na tej Polsce ile wlezie, Polacy dawno powinni pokazać gdzie ich miejsce, hieny
  • ~PITEK
    (2018-05-12 10:17)
    Waluś BESZCZELNY TYP POD CIEMNEJ GWIAZDY !!! Taki był chudziutki ,a teraz za NASZE spasiony jak NIEDŻWIEDŻ jeszcze bezczelny. Żeby się tylko nie udławił , bo na zapas nikt się jeszcze nie najadł.
  • ~Joker
    (2018-05-12 10:16)
    To może reszta narodu też przestanie płacić podatki ten patafian może to My też!!
  • ~lon
    (2018-05-12 09:27)
    Gdzie nie spojrzeć , w Sejmie w Senacie , w spólkach skarbu państwa, w rządzie , w samorządzie , wszędzie pociotki smoleńskie. Jak nie wdowa to wdowiec, jak nie syn to córka , jak nie brat to siostra, a na koniec jeszcze wnuczki. Genialne rodziny . Czas chyba już z tym skończyć. Skończyły się marsze , powinny skończyć się i synekury , tym bardziej , że odszkodowania zostały wypłacone, renty i emerytury specjalne przyznane , a w zasadzie też wyłudzone i wypłakane.