Żona prezydenta Poznania uniewinniona za użycie słów "jestem wk...wiona". Sędzia: Znacznie większym złem jest to, co dzieje się w Polsce

| Aktualizacja:

Poznański sąd okręgowy w poniedziałek podczas postępowania odwoławczego uniewinnił żonę prezydenta Poznania Joannę Jaśkowiak skazaną za użycie słów "jestem wk...wiona". Wcześniej sąd rejonowy ukarał ją grzywną w wysokości 1000 złotych.

wróć do artykułu
  • ~#
    (2018-05-16 12:49)
    Lewacka schizofrenia — wulgaryzm w ustach żony tęczowego prezydenta to wyraz jej osobistych przekonań i ekspresja uczuć i akt odwagi, ale już wulgaryzm napisany na jej płocie to akt wandalizmu.
  • ~emk
    (2018-05-16 13:12)
    W ogóle WSTYD, aby kobieta , żona prezydenta miasta używała takich słów.
  • ~o.S..
    (2018-05-16 13:22)
    Używanie wulgaryzmów i obrażanie ludzi w państwie PiS (PRL BIS) to przywilej władzy.
  • ~Czytacz
    (2018-05-16 12:59)
    Sowami (i przyjaciółmi ) obrażał ktoś inny :) ,a tak poważnie jeżeli ja zaklnę w miejscu publicznym to dostanę z "bomby" karę ,"celebryci" mają być inaczej traktowani ? Podasz jakiś przykład obrażania WULGARNYMI słowami Polaków przez PiS ?
  • ~fajno jest
    (2018-05-16 13:08)
    no teraz będzie PO raz drugi wk...na ! no i dobrze !
  • ~A.H.
    (2018-05-16 12:47)
    PiS może obrażać Polaków wulgarnymi sowami i nic, zero odpowiedzialności. sądy są pisowskie. Sami tego chcieliście.
  • ~Sierpem i młotem w lewacką hołotę
    (2018-05-16 13:05)
    Przypomnę sytuację Pana Jacka Piekary - niech się Pani cieszy, że miała uczciwy proces i zaocznie nie dostała 0,5 mln
  • ~Tytan
    (2018-05-16 14:27)
    Tylko Prezesik może używać wulgaryzmów w PiSim kraju!🙃
  • ~Zz
    (2018-05-16 15:31)
    Można na jej lbie drewno rąbać i tak ta baba nic a nic ....
  • ~xyz
    (2018-05-16 12:57)
    Katopolszewicka sprawiedliwość.
  • ~Ojczulek
    (2018-09-24 13:53)
    Jedno pytanie: dlaczego Min.Z.Ziobro JESZCZE nie zawiesił tego Pajaca? To nie sędzia to POLITYKIER.Sąd to nie mównica Sejmowa.
  • ~hugo
    (2018-09-24 13:50)
    Obecna sytulacja polityczna zasluguje na o wiele gorsze sformulowania.
  • ~Robert Grz
    (2018-05-16 16:08)
    Nie zgadzam się ze twierdzeniem, że te słowa są łaaniem "polskiej tradycji językowej". Wręcz przeciwnie.
  • ~scanner
    (2018-09-24 15:25)
    Sędzia z nienaruszalnej kasty zajmuje się polityką na sali sadowej, a to chyba nie jego zawód? Do zwolnienia w trybie natychmiastowym.
  • ~bart
    (2018-09-24 15:40)
    Sorry ale to znaczy że teraz totalna opozycja może łamać prawo bo panowie sędziowie boją się że ich wszechwładza zostanie ukrócona? Ja chyba śnie. chociaż co mnie obchodzi jeśli były tam jakieś dzieci to tylko totalnych niech oni się martwią.
  • ~uszaty
    (2018-09-24 17:23)
    Proponuję ustawić patrole pod szkołami podstawowymi. Mandaty posypia się na kwoty wyższe niż uszczelnienia vatu. Teraz już przedszkolaki takich wulgaryzmów na codzień używają. Nie wspominając o gimnazjach.
  • ~Krokodyl
    (2018-09-24 20:18)
    Chamstwo broni chamstwa
  • ~MA
    (2018-09-25 20:50)
    idąc tokiem myślenia tego sędziego - gwałt jest złem, ale jeszcze większym złem jest morderstwo, więc należy uniewinnić gwałciciela.
  • ~bart
    (2018-09-24 15:46)
    A gdzie bezstronność i apolityczność - sędzia po takim uzasadnieniu powinien polecieć, natomiast czy powinno się karać tak wysoką grzywną za przekleństwo to inna sprawa. Gdyby to był polityk nie miałbym wątpliwości ale żona polityka czyli osoba nie będąca osobą publiczną to chyba trochę przesada.
  • ~[ ╲╱]☂[├─┤]
    (2018-09-24 16:03)
    Wyrok zadaje kłam tezie o zależności i zawisłości sędziów od PiS - w przeciwieństwie do Tuleyi ten sędzia potrafił wydać wyrok polityczny, przeciwny PiS i nie pytał się TSUE o swoja niezawisłość.

Może zainteresować Cię też: