"Sezon komunijny uważamy za rozpoczęty" – taki podpis pojawił się pod fotografią. Limuzyna ma 11,5 metra długości, mieści 14 osób, a jej wynajem kosztuje 499 zł za godzinę.

Reklama

Internauci nie szczędzili uszczypliwych komentarzy pod postem. "Jezusowi pewnie opadła szczęka z wrażenia!" - napisała jedna z internautek. "Tak się leczy kompleksy. Rodzice krzywdzą dzieci dając im wszystko na tacy, najlepiej złotej" – pisali.

Do negatywnych opinii odnieśli się sami przedstawiciele firmy. "Nasze limuzyny wynajmujemy na różne okazje i nie zawsze są to śluby, wieczory panieńskie czy kawalerskie. W przeciągu naszej wieloletniej działalności kilkukrotnie zdarzało nam się odbierać nowo narodzone dzieci ze szpitala, przewozić dzieci z chrzcin, wozimy także klientów VIP, lecz tutaj musimy zachować dyskrecję, rocznicę, osiemnastki oraz wiele innych uroczystości" - poinformowali.

Firma podkreśliła, że najważniejsze jest, by klient był zadowolony usług "i w tym przypadku tak było".

"Limuzyna była nie tylko podkreśleniem wagi wydarzenia, jakim jest przyjęcie po raz pierwszy Najświętszego Sakramentu, ale dodatkową atrakcją głównie dla najmłodszych, bo to przecież ich uroczystość oraz wielkie przeżycie, jakim jest przejazd limuzyną" - tłumaczy firma.

I na koniec pyta: "Gdyby na zdjęciach były dmuchane zamki, klaun, animator itp. nie wywołałoby to tak dużego zaszokowania jak limuzyna a czemu? Przecież jest to taka sama atrakcja dla najmłodszych".