Rząd chce uderzyć w mafię śmieciową. Monitoring każdego wysypiska, naloty inspekcji i surowsze kary

| Aktualizacja:

Obowiązkowy monitoring każdego wysypiska, naloty inspekcji, surowsze kary i wymogi dla firm – tak rząd chce uderzyć w mafię śmieciową. 

wróć do artykułu
  • ~Jak doić polaka
    (2018-05-30 07:32)
    Śmieci z Niemiec składowane nielegalnie w Polsce, uchodźcy z Niemiec nielegalnie składowani w Polsce, hipermarkety z Niemiec działają nielegalnie w Polsce NIE płacą podatku, Banki w niemieckie w Polsce zdzierają z frajerów monstrualną kasę. Czy potrzebna jest wojna by skolonizować jakiś kraj?
  • ~Polak
    (2018-05-30 07:35)
    Do Don Kontenerone - masz rację PO do utylizacji.
  • ~Dziadziu
    (2018-05-30 06:49)
    NARESZCIE! Najwyzsza czas!
  • ~K2
    (2018-05-30 07:49)
    Ale co zarobili to ich..
  • ~Śmieciowa do MAFII TUSKiPO
    (2018-05-30 07:28)
    To Pikuś! NI..K..O..Ś ,MA..S..A ,OCZ..K..O czy BA..R..A..N..I..N..A przy GANGU ryżego oszusta to przedszkolaki :-) :-)
  • ~Ann
    (2018-05-30 09:02)
    Polska jest składowiskiem śmieci z zagranicy ,przyjmują te niekiedy radioaktywne odpady bo zarabiają na tym zatruwaniu środowiska i ludzi w Polsce. Skończyć z tym Polska to nie śmietnik Europy!!!
  • ~head
    (2018-05-30 07:57)
    A co dotąd robiły podlegające pisowskim wojewodom wojewódzkie inspektoraty ochrony środowiska? Dzieliły sobie premie. Dlaczego Głowny Inspektor Sanitarny Kraju wydał zezwolenie na przywiezienie śmiecci z zagranicy.
  • ~Don Kontenerone
    (2018-05-30 07:23)
    Pamiętajcie, najważniejsza jest segregacja śmieci.
  • ~REFERENDUM POLSKI NOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2018-05-30 09:51)
    Same UK okolo 1million ton samego plastyku wysylala do Chin, ten plastyk teraz bedzie jechal do polski, teraz dodac Germany, Chechy, Sweden i reszte zachodnich krajow. Polska jest faakt jak nie beda 20 million euro plus kary!!!
  • ~Henryk
    (2018-05-30 08:04)
    He he opamiętali się o rok za późno
  • ~A.S.
    (2018-05-30 12:58)
    Monitoring i Kary? Śmiechu warte. Potrzebny jest całkowity zakaz sprowadzania jakichkolwiek śmieci spoza Polski. I tak mamy dość problemów z własnymi. Interesy grupki szemranych przedsiębiorców nie mogą być stawiane ponad interesami całego społeczeństwa.
  • ~konditorei
    (2018-05-30 08:46)
    Z pomoca ucisnionej prywatnej inicjatywie nadejdzie RODO, AI i fundacja helsinska.
  • ~wjw
    (2018-05-30 10:03)
    Jedna mafia śmieciowa chce uderzyć w drugą. No tak, nikt nie lubi konkurencji...A mafia państwowa to za sortowanie śmieci karze sobie płacić.
  • ~rychu
    (2018-05-30 14:22)
    najlepiej niech Morawiecki stworzy dla nich "konstytucje dla smieciarzy" !!!!!!!!!
  • ~ GIS do więzienia
    (2018-05-30 10:25)
    GIS to agentura zachodnich mafii, zawsze działa na szkodę Polaków. Skorumpowane urzędasy z GIS I sanepidu zatruwają Polaków zezwalając na sprowadzanie za zachodu toksycznych odpadów I zmuszając polskie dzieci do brania toksycznych szczepionkek.
  • ~xyz
    (2018-05-30 08:06)
    uderzenie w mafię śmieciową miękkim młotkiem czyli zamiana. jedna mafia kończy zaczyna druga- przekręty
  • ~LEO
    (2018-05-31 09:46)
    Jak , długo jeszcze będziemy SKŁADOWISKIEM śmieci w Europie ?????? Może odpowiednie urzędy i rząd się tym zajmą a nie tematami zastępczymi . Uszanujmy tą piękną przyrodą w Polsce .