Macierewicz: Sojusz rosyjsko-niemiecki to nieuchronna katastrofa dla Polski. Pośrednikiem w jego budowie był Tusk

| Aktualizacja:

Unijni urzędnicy próbują narzucić Polsce dyktat w różnych sferach, które są pozatraktatowe – oznajmił na antenie Polskiego Radia 24 Antoni Macierewicz.

wróć do artykułu
  • ~sic.
    (2018-06-11 20:12)
    Media pisowskie to falsz i klamstwo na szeroka skale ... klamstwa planowane, klamstwa podawane za prawde. glupi elektorat pisu bierze to za prawde. Patrz wiadomosci program 1
  • ~Monachijski
    (2018-06-11 12:26)
    Ryszawo ME nDO jest wnuczkiem werma ch towca z II WŚ i takie otrzymał wychowanie!!! Tu nie ma żadnej z jego strony zdrady PIS w osobie Kurskiego ostrzegał przed tą ME nD ozą i PO= lactwo wybrało demokratycznych wyborach jego wybrało! Do siebie pretensje!.
  • ~autowy macierka
    (2018-06-11 21:54)
    antoś m acierewicz na aut,antoś macierewicz na aut,antoś macierewicz na aut, i.t.d. aż do skutku
  • ~dron niekupiony przez Antka
    (2018-06-12 04:20)
    No właśnie Antek, "moralność obyczajowość", a co tam słychać u twojego Miśka? Nadal taki seksowny?
  • ~Dinda
    (2018-06-12 04:55)
    Przy Macierewiczu nikt nie może się czuć bezpiecznie.
  • ~sd2017
    (2018-06-11 20:17)
    Wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby antek takie bzdury wygadywał na wykładach dla "studentów" tzw. "wyższej szkoły kultury społecznej i medialnej im. o. t. rydzyka. Powiedzmy, że ok. To jest ich panel i niech sobie tam opowiadają co chcą, skoro jest im w tym ich świecie z sobą dobrze. Ale, że taki ktoś był przez 2 lata ministrem kraju UE ?
  • ~slazak
    (2018-06-11 21:22)
    dom wariatow
  • ~Walder
    (2018-06-11 21:44)
    Zamilcz skoro daj nam w końcu spokojnie żyć.Gdzie szaleńcze widzisz wojnę? Jeśli nawet co nie daj Panie Boże coś się zdaży to i tak Rosjanie rozniosą nas w 15 minut.To zasługa twoja za zniszczenie polskiej armii .
  • ~slazak
    (2018-06-11 13:58)
    Zapewnie rowniez Niemcy przyczynili sie do katastrofy smolenskiej. Istny dom wariatow.
  • ~karla
    (2018-06-11 17:24)
    DRUHU ANTONI Z DRUHA TO STRASZNY CYKOR, DONKA MAM NAWET JAK OTWIERAM LODÓWKĘ
  • ~Tonio
    (2018-06-11 23:04)
    Panie M. - nie piar dol Colargol.
  • ~buzdyganek
    (2018-06-11 18:17)
    Macierewicz ma racje a antypolskie trolle niech sobie szczekaja.
  • ~PARANOJA +
    (2018-06-11 17:11)
    Cały świat sprzysiągł się przeciwko pisowskim kulsonom, wszyscy chcą coś narzucać, oszukać, przymusić, wymusić... Z każdej strony czyha wróg, a najgorzej, że siedzi i w środku - to wróg WEWNĘTRZNY - najgorszy! Czy ta choroba umysłowa ma jakąś nazwę???
  • ~arab
    (2018-06-12 00:24)
    Co za cep z tego glupka
  • ~NIKI
    (2018-06-12 09:37)
    panie antoni DAJ SPOKOJ ROZWALILES JUZ ARMIE ALE ZABRANIAM CI ROBIC TO Z MOJA PARTJA PIS
  • ~Latarnik
    (2018-06-11 16:57)
    Na szczęście panie Macierewicz, moje dziecko ma więcej rozumu niż wszyscy wy z PiS. Postanowiło żyć tam. Już od kilku lat naprawia to, co wy pospuliście w stosunkach z Niemcami. A ja mogę z Rosjaninem wypić kielonka, z panem ani Niemiec, ani Rosjanin, ani Polak z krwi i kości się nie napije.
  • ~Nie wstrzymia
    (2018-06-11 15:11)
    Bezczelny typ!
  • ~Ryfa
    (2018-06-11 19:56)
    A może ten Świr Smoleński powie nam kto rozbroił i skłócił ostatnio tę Polską Armię a pieniądze przeznaczone na modernizację roztrwonił na swych Misiaczków? To Amerykanie nakazali swej wasalnej Polsce wywalić ze stanowiska ministra MON tego Przygłupa. Na początku grudnia reprezentujący Polskę Przygłup Smoleński na naradzie NATO wygłosił przemówienie że Polska jest w stanie czynnej, prawdziwej i gorącej wojny z Rosja bo została przez tę Rosję napadnięta. Reszta gremium zbyła to bredzenie milczeniem. Ale już po paru dniach USA przesunęło w nieokreśloną przyszłość dostawę Patriotów i przywaliło taką cenę aby nam się odechciało ich kupowania. Zapewne do czasu aż Świr Smoleński pożegna się ze stanowiskiem i wyląduje w wariatkowie. I tak się stało. Kilka dni po dymisji Świra rozmowy o zakup tych patriotów wznowiono.
  • ~Norbert
    (2018-06-11 13:44)
    A mówi to szef V kolumny Putina na Polskę
  • ~Georg
    (2018-06-11 15:16)
    Ale k r e t y n ! Hej, chlopie , to nie 1939 , na mamy 2018! Cos ci sie pomieszalo!

Może zainteresować Cię też: