List prezesa PiS do Klubów Gazety Polskiej. Pisze o "skrajnie absurdalnych oskarżeniach" i "wrogich ośrodkach zagranicznych"

Weszliśmy w kolejną fazę dobrej zmiany; jesteśmy winni naszym dzieciom i wnukom stworzenie warunków do tego, by Polska doścignęła pod względem poziomu życia najzamożniejsze państwa Europy - napisał prezes PiS Jarosław Kaczyński w liście do uczestników Zjazdu Klubów "Gazety Polskiej”.

wróć do artykułu
  • ~Bingo
    (2018-10-29 23:51)
    Chca naprawić Polskę ale jak na razie rozbijaja rzadowe pancerne samochody.
  • ~Obywatel
    (2018-06-21 11:49)
    Co jest z tym Prezesem , on cały czas dochodzi i skończyć nie moze. To na co on był leczony, bo słychać ze nie na kolano.
  • ~yan
    (2018-06-17 19:16)
    Kiedy ten pokurcz przestanie ******** bez sensu ?
  • ~Kingsalami
    (2018-06-17 15:37)
    Degenerat zapomnial wspomniec w liscie zeby GP nie drukowala rewelacji smolenskich z sufitu . Obecnosc trotylu bedzie ogloszona prawdopodobnie dopiero po otwarciu ostatniej trumny. Nic nie sugeruje, ale przypuszczam ze trud i koszty poniesione musza dac efekty.
  • ~a-go
    (2018-06-16 20:01)
    Urodziłem się w głębokim PRL-u. To jest retoryka dokładnie z tamtych czasów...
  • ~bolo
    (2018-06-16 18:31)
    dziadek predzio jak zawsze ble ble ble!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Halszka
    (2018-06-16 17:44)
    No i przebudzilismy sie w glebokim PRL...
  • ~Karolek
    (2018-06-16 17:22)
    Zwłaszcza prezes Kaczyński ma poważne zobowiązania wobec swoich dzieci i wnuków.
  • ~rychu
    (2018-06-16 15:28)
    o "wrogich ośrodkach zagranicznych" to ja juz slyszalem od Gomulki !!!!! a bylo juz tak dobrze !!!! wtedy bylismy tylko sowieckim obozem, a teraz Jarek i jego cholota zrobili z nas posmiewisko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jarek "wstajac z kolan" zrobil z Polski "dziure w dooopie" !!!!
  • ~$orosiaty wypi erdek
    (2018-06-16 12:42)
    my lewacy nie lubimy Jarka. Leftism is a mental disorder.
  • ~JOJO
    (2018-06-16 12:35)
    przez Jarka kulson im usechł, dlatego taki zły jestem. Chyba sobie multikulturalnego nachodźcę albo kozę zorganizuję.
  • ~JOJO
    (2018-06-16 12:33)
    ja to CANALIA, powinienem mieć leczony MÓZG, Tusku POmocy
  • ~Donaldinjo Adolfowicz Baizuo-Tuskaczewskij
    (2018-06-16 12:30)
    kocham Jarka PO kryjomu. Lewacy, co ja teraz mam zrobić? Lewacki Serg Darling z youtube może mi POmoże?
  • ~chu.., du.. i kamieni kupa
    (2018-06-16 12:22)
    nasze lewactwo kochaniutkie, one takie pełne miłośći na tym forum, teksty jak u jakiego szefa gulagu albo obozu koncentracyjnego.
  • ~Wera
    (2018-06-16 12:05)
    A my zwykli ludzie musimy cały czas słuchać jak nie prezesa to Morawieckiego . JUŽ JESTEŚMY BLISKO ZBLIŻAMY SIĘ DO KOŃCA POCZĄTKU.Tak jak ze Smoleńskiem .i jak żyć w takim kraju zafałsxowanym i rozdającym swoim kasę.lechceważącym opozycję i ludzi i innych poglądach. M
  • ~ziuk
    (2018-06-16 11:54)
    Gierek u władzy, w opozycji jakiś jaruzelski... czarno widzę przyszłość tego kraju.
  • ~Papa
    (2018-06-16 11:52)
    Miał chyba na myśli dzieci i wnuki towarzyszy z PiS. To dla nich kłamiemy , kradniemy i budujemy program Komuna+... Żeby one miały lepiej. Tak jak kiedyś prezes miał lepiej od innych dzieci.
  • ~jan maria non galotus
    (2018-06-16 11:48)
    25. pyt. referendum: - Czy Pan Prezes jest wielki czy duży ?
  • ~Norbert
    (2018-06-16 11:23)
    Kiedy ten przykurcz wreszcie zdechnie !!Szampan się chłodzi !!!
  • ~zębaty władek
    (2018-06-16 11:22)
    A kiedy pomnik Mateusza + ojciec ?

Może zainteresować Cię też: