Szydło: Nie możemy zadowalać się tym co mamy, tymi zmianami, które już zostały wprowadzone

Budujemy Polskę naszych marzeń, bo to nasze wielkie zobowiązanie złożone Polakom w 2015 r.; nigdy nie zejdziemy z drogi reform, bo zdradzilibyśmy Polaków - mówiła w sobotę w Spale podczas XIII Zjazdu Klubów "Gazety Polskiej" wicepremier Beata Szydło.

wróć do artykułu
  • ~Wizażystka Beaty
    (2018-06-19 08:01)
    Poczułam dobrą kasę, przy dobrej zmianie.
  • ~ patriotka
    (2018-06-18 22:13)
    p. Szydlo niech juz przestanie podrozowac,przestanie klamac zacznie uczciwie pracowac albo sie poda do dymisji, czas na zmiany..............................
  • ~też wieśniak
    (2018-06-18 22:07)
    Czy pani premier broszka podziękowała za asfalt do swojej pipidówy
  • ~Obojetne
    (2018-06-17 11:35)
    ha ha ha jesli kelner nie zmieni konstytucji na czas na nowa to stanie przed trybunalem za łamanie obecnej...
  • ~mtf
    (2018-06-17 10:16)
    III Rzesza też miała przetrwać 1000 lat ... 8-) Niedoczekanie ! Pisowcy trafią do obozów , a wierchuszka skończy jak Eichmann ...
  • ~im się te pieniądze po prostu należały!
    (2018-06-17 10:01)
    Nie zadowalacie się tym zatem są tzw nagrody które "im się po prostu należały"!
  • ~lon
    (2018-06-17 08:59)
    Czy Prezes każe też oddać 160 tys zł wydane na upiększanie Pani Premier za 10 miesięcy ? Ciekawe czy z naszych podatków malowała i czesała się tylko Pani Premier , czy może inni ministrowie też się depilowali za nasze.
  • ~lon
    (2018-06-17 08:56)
    Faktycznie , Polska z drugą , albo i trzecią pensja była waszym marzeniem , ale Prezes kazał sługa musi.
  • ~Wera
    (2018-06-17 07:07)
    Nie spoczniecie póki nie zniszczycie wszystkiego co prawdziwie polskiei wszystkich rdzennych Polaków.Ani kroku w tył
  • ~lll
    (2018-06-17 07:02)
    Niedługo brzydactwo zostanie Miss Świata, a świat ani zauważy. Coś takiego.
  • ~pollock
    (2018-06-17 06:13)
    Porządek to przede wszystkim trzeba zrobić z mediami, bo po tym forum widać co niemieckie media zrobiły z mózgami niektórych ludzi, jak je sformatowały.
  • ~J.C.
    (2018-06-17 01:21)
    p,Szydlo jako premier ! - to byl czas ABSOLUTNEGO intelektualnego DELLIRIUM biednych polskich "przecietniakow" nie rozumiejacych o co chodzi ale akceptujacych " dozowane im 500 zl" z euforia osiagnietnej sumy w ich miesiecznych dochodach. Wlasciwie to trudno powiedziec dlaczego "PiS-owskie" ORANIE do dna DEMOKRACJi nie wzbudza w WIEKSZOSCI odruchu protestu. Sadze, ze milimetr przychodu w kieszeni obywatela w $ jest wiecej wart od milimetru deprecjacji w PRAWACH OBYWATELSKICH... Smutne to . Majac ponad 60 lat - po 1989 roku nie sadzilem, ze panstwo POLSKIE zejdzie z respektowaniem swojego PRAWA az do takiego DNA !. Hm... Konformizm nie zna DNA....
  • ~motek
    (2018-06-16 23:07)
    "Nie możemy zadowalać się tym co mamy (...)", należy nam się WIĘCEJ, należy się!
  • ~putto
    (2018-06-16 22:56)
    komuniści też ciągle budowali, rozwijali, spełniali oczekiwania, nie chcieli oddać władzy bo sprzeniewierzyli by się oczekiwaniom Polaków, odeszli dopiero wtedy gdy został sam ocet na półkach
  • ~Zorro
    (2018-06-16 22:32)
    Nie reprezentujecie żadnych "Polaków" tylko kilka milionów swoich wyborców - prosimy się tak nie zapędzać pani minister...
  • ~zmieniacz_państwa
    (2018-06-16 22:21)
    DO KONSTYTUCJI MUSI BYĆ WPISANY CAŁKOWITY ZAKAZ TWORZENIA ZRZESZEŃ SĘDZIÓW I PRZYNALEŻNOŚCI DO JAKIEJKOLWIEK ORGANIZACJI.......Bo takie zrzeszenia i organizacje POLITYZUJĄ SĘDZIÓW, niweczą zasadę niezawisłości i niezależności poprzez NACISKI ŚRODOWISKOWO-ORGANIZACYJNE, są zarzewiem buntu sędziów przeciw prawu i państwu, deprawują młodych...........Należy zakazać także metody kooptacji do zawodu, bo to przeradza się w selekcję światopoglądową. Nabór do zawodu sędziego musi być ZDEMOKRATYZOWANY i dokonywany poza środowiskiem.
  • ~Antonek
    (2018-06-16 21:50)
    "Dziś możemy być dumni z naszej ojczyzny," - mówi pani Szydło. Może ona jest dumna, bo ma dużą kasę. Ja z ojczyzny pod rządami PiS wcale dumny nie jestem.
  • ~olek
    (2018-06-16 20:13)
    Chyba ją synalek podszkolił w gadce bo to brzmi jak z ambony.
  • ~Ulla
    (2018-06-16 20:05)
    Stoi na drabince, czy mi się wydaje...Patrzy jakoś tak z góry; ręce coraz tłuściejsze rozkłada - żenada !
  • ~z pisu
    (2018-06-16 19:25)
    te premie nam się należały.:)

Może zainteresować Cię też: