Szydło: Nie możemy zadowalać się tym co mamy, tymi zmianami, które już zostały wprowadzone

Budujemy Polskę naszych marzeń, bo to nasze wielkie zobowiązanie złożone Polakom w 2015 r.; nigdy nie zejdziemy z drogi reform, bo zdradzilibyśmy Polaków - mówiła w sobotę w Spale podczas XIII Zjazdu Klubów "Gazety Polskiej" wicepremier Beata Szydło.

wróć do artykułu
  • ~a-go
    (2018-06-16 16:17)
    Ta kobieta jak nakręcona powtarza te same kwestie. Jej wypowiedzi pozbawione są jakiejkolwiek treści. Skonstruowane na zasadzie tzw. uniwersalnego kodu przemówień, który umożliwiał przemawianie bez końca, a zdania budowane były wybierając losowo z dostępnych w tabeli fraz. Powinna odejść, bo... jej się to należy..
  • ~obserwer_1
    (2018-06-16 17:24)
    Szydło i reszta pisowskiej bandy dlaczego w ramach premii nie wzięliście kartofli. soli.mąki. kaszy itd. tylko gotówkę a niepełnosprawnym dajecie pieluszki wózki i inne artykuły. ortopedyczne zamiast pieniędzy? Chcecie jeszcze bardziej upodlić tych biednych ludzi bezduszne barbarzyńskie s k u r w y s y n y bez serca!
  • ~Jano24
    (2018-06-16 16:11)
    Aaa to sabat czarownic teraz w Spale się odbywa?
  • ~Ojczulek Matwiej Płatow
    (2018-06-16 16:21)
    Czytam Beata Szydło myślę wiejski babsztyl!
  • ~rychu
    (2018-06-16 17:23)
    Szydło - "Nie możemy zadowalać się tym co mamy" ??!!!! wiecej "nagrod", wiecej bydlactwa i chamstwa, wiecej wejsc milicji o 6 rano ??!!!!!
  • ~Ojczulek Matwiej Płatow
    (2018-06-16 16:19)
    Brocha vel Sołtysowa to szpetna i zakłamana baba!!! Czyli typowa PiSiara!
  • ~LEO
    (2018-06-16 16:25)
    Pani Polska Merkel ??????? Mówię tobie stanowcze i zdecydowane DOŚĆ . Skończ z polityka i do garów . Tam twoje miejsce
  • ~zmieniacz_państwa
    (2018-06-16 22:21)
    DO KONSTYTUCJI MUSI BYĆ WPISANY CAŁKOWITY ZAKAZ TWORZENIA ZRZESZEŃ SĘDZIÓW I PRZYNALEŻNOŚCI DO JAKIEJKOLWIEK ORGANIZACJI.......Bo takie zrzeszenia i organizacje POLITYZUJĄ SĘDZIÓW, niweczą zasadę niezawisłości i niezależności poprzez NACISKI ŚRODOWISKOWO-ORGANIZACYJNE, są zarzewiem buntu sędziów przeciw prawu i państwu, deprawują młodych...........Należy zakazać także metody kooptacji do zawodu, bo to przeradza się w selekcję światopoglądową. Nabór do zawodu sędziego musi być ZDEMOKRATYZOWANY i dokonywany poza środowiskiem.
  • ~pollock
    (2018-06-17 06:13)
    Porządek to przede wszystkim trzeba zrobić z mediami, bo po tym forum widać co niemieckie media zrobiły z mózgami niektórych ludzi, jak je sformatowały.
  • ~jj25
    (2018-06-16 16:52)
    Czyli nadal będziesz KRAŚĆ i tym razem już na chama?!
  • ~Jean
    (2018-06-16 17:34)
    Madame Szydlo, twoje gadanie mi juz zbrzydlo ! Kto jeszcze w to wierzy? Kto tego slucha?
  • ~d123
    (2018-06-16 16:59)
    Czy byli sami klakierzy, czy można było zadawać pytania, nawet te niewygodne?
  • ~miś
    (2018-06-16 17:24)
    Piękne zdjęcie. My z Koryta+.
  • ~Zorro
    (2018-06-16 22:32)
    Nie reprezentujecie żadnych "Polaków" tylko kilka milionów swoich wyborców - prosimy się tak nie zapędzać pani minister...
  • ~J.C.
    (2018-06-17 01:21)
    p,Szydlo jako premier ! - to byl czas ABSOLUTNEGO intelektualnego DELLIRIUM biednych polskich "przecietniakow" nie rozumiejacych o co chodzi ale akceptujacych " dozowane im 500 zl" z euforia osiagnietnej sumy w ich miesiecznych dochodach. Wlasciwie to trudno powiedziec dlaczego "PiS-owskie" ORANIE do dna DEMOKRACJi nie wzbudza w WIEKSZOSCI odruchu protestu. Sadze, ze milimetr przychodu w kieszeni obywatela w $ jest wiecej wart od milimetru deprecjacji w PRAWACH OBYWATELSKICH... Smutne to . Majac ponad 60 lat - po 1989 roku nie sadzilem, ze panstwo POLSKIE zejdzie z respektowaniem swojego PRAWA az do takiego DNA !. Hm... Konformizm nie zna DNA....
  • ~okradany budżet
    (2018-06-16 18:55)
    Jaka jest różnica miedzy kradzieżą a okradaniem ?
  • ~Bingo
    (2018-06-16 18:13)
    Rozwalcie wszystko, może wtedy wam przejdzie. Tylko dlaczego my musimy za wasze szaleństwa płacić!
  • ~pola
    (2018-06-16 17:03)
    jakie piekne sa w opozycji to zbierane na targu -pyskate zaklamane msciwe --nic dodac nic ujac ..przebierance -roznych typow
  • ~Ych
    (2018-06-16 17:31)
    Czyli wg towarzyszki broszki ;przechodzimy do wyższego etapu rozwoju socjalistyczno-klerykalnej ojczyzny. Klawo jest. Niech żyje towarzysz Jarosław wielki językoznawstwa, przywódca partii i panstwa. Nasz ukochany wódz.
  • ~z pisu
    (2018-06-16 19:25)
    te premie nam się należały.:)

Może zainteresować Cię też: