Beata Szydło: W Prawie i Sprawiedliwości król jest jeden, to prezes Jarosław Kaczyński

W Prawie i Sprawiedliwości wszystko jest w jak najlepszym porządku; król jest jeden - prezes Jarosław Kaczyński - powiedziała w czwartek wicepremier Beata Szydło. Wyraziła przy tym pogląd, że "ploteczki" o konfliktach wewnątrz PiS inspirują "różni koledzy, którzy chcą zaistnieć".

wróć do artykułu
  • ~Mysliwy
    (2018-06-24 13:10)
    MA WEJSCIE TO NIECH SYN KSIADZ SIE POMODLI Z MAMUSKA ZEBY CIAZA KROCEJ TRWALA TO SZYBCIEJ BEDA SIE RODZIC DZIECI BO O TYM MYSLI SZYDLO TRAGEDIA
  • ~Zatroskany
    (2018-06-24 13:02)
    JAK SZYDŁO MA MAŁO DZIECI TO NIECH Z JARKIEM ZA PRODUKCJE SIE ZABIORA BO ZA TE PREMIE Z KASY PODATNIKOW BEDA ZYLI W DOBROBYCIE I BEZ 500 PLUS SZKODA PISAC BO I TAK ROBIA CO CHCA I JAK SIE ICH NIE POZBEDZIEMY TO WSZYSTKO POJDZIE NA ZATRACENIE WYELIMINOWAC NA ZAWSZE Z RZADU
  • ~olek
    (2018-06-23 21:59)
    Prezes to nie taki wielki król to raczej królik.
  • ~olek
    (2018-06-23 21:57)
    W Polsce zamiast demokracji to król na królu stoi. Ostatnio Polska zafundowała sobie króla araba, to znaczy Jezusa, teraz króla prezesa, ciekawe co to jeszcze będzie. Ten kraj się cofa w rozwoju.
  • ~Nawet jak zejdzie
    (2018-06-23 14:38)
    Prezes wiecznie żywy ?
  • ~jj25
    (2018-06-23 09:36)
    "Wstrząsająca" opinia sprzątaczki? ;)
  • ~alik właściciel gnoma
    (2018-06-22 19:53)
    Brocha ładna to ty nie jesteś ,wręcz odwrotnie ! Ale za to mądra .... też nie !!!!!
  • ~jj25
    (2018-06-22 19:42)
    A KIM ty jesteś, babulo? :)))
  • ~cyc
    (2018-06-22 18:11)
    Brocha po wizażu - to jeno pół kartofla
  • ~kumaty
    (2018-06-22 16:34)
    Ej tam, król. Niech od razu obwołają go cesarzem.
  • ~rychu
    (2018-06-22 14:23)
    król jest jeden ??!!! moze, ale król jest nagi !!!!!! król jest bez szans na Wawel !!!!!!!! za to wokol "króla" sa same miernoty, bez godnosci osobistej, bez uczciwosci, bez honoru, bez kregoslupa !!!!!!!!
  • ~Warszawianka
    (2018-06-22 10:14)
    Tylko odejście gdziekolwiek przyniesie powrót do normalnego szanowanego panstwa
  • ~yan
    (2018-06-22 10:06)
    ,,KRUL kartofel I !!! Dajcie mu jakieś ,, berło " ! Niech sobie gnom potrzyma !!!!
  • ~jj25
    (2018-06-21 20:26)
    TOTO to nawet nie mysikrólik, tylko kaczy kapłon. ;)
  • ~Asia Tadarasia
    (2018-06-21 15:12)
    Telewizja TVP ogłasza Ogólnopolski, tudzież Wszechświatowy Konkurs Wiedzy na Temat "Czego Nie Wie Jarosław K.” Zaaaaaaczynamy: Jarek • nie potrafi jeździć na rolkach, wrotkach i rowerze nie mówiąc o samochodzie, nie umie pływać, tylko łazi jak ta łajza. • nie ma karty rowerowej • nie ma portfela • nie zna się na telefonach, komputerach, tabletach • nigdzie nie był, nie zna świata, nie zna języków oprócz ruskiego • nie zna hymnu polskiego • nie umie doić krowy, kozy, owcy • nie wie gdzie jest punk G • nie wie co to seks, seks poznał w kruchcie z klechą • zero wiedzy technicznej, • nie zna wiersza "Kto ty jesteś, polak mały (karłowaty" • nie potrafi zawiązać sznurówek • nie umie tańczyć, jedynie to kazaczoka na siedząc w wychodku..
  • ~Kulik
    (2018-06-21 15:04)
    Rex Jaroslavus I , rex populi, rex dei! A nie , to bylo inaczej: vox populi, vox die!
  • ~waldi
    (2018-06-21 14:52)
    Zauważyliście że ta kobieta mówi to bez żadnego wstydu czy zażenowania? Takie folwarczne sposoby sprawowania władzy uważa najwyraźniej za zupełnie naturalne i pozytywne... SZOK!!!
  • ~Jaro
    (2018-06-21 14:37)
    Prawdomówna pani premier podobno spała, jadąc w kolumnie samochodów, z sygnałami dźwiękowymi, które poderwałyby umarlaka, i to wtedy samochód walnął w drzewo. Tak podobno zeznała. To już ponad rok jak prawi i sprawiedliwi wmawiają chłopakowi winę.
  • ~Bingo
    (2018-06-21 14:25)
    Ale ta szydło włazi jarkowi w dudę. Będzie cała usmarowana guanem.
  • ~wjw
    (2018-06-21 14:16)
    Jaki król ? Cysorz, co ma klawe życie...

Może zainteresować Cię też: